V levé části v sekci nebo ve spodní části na hlavní stránce najdete "Rozpis mistrovských utkání-jaro 2024" byl vložen kompletní rozpis mistrovských utkání mužstev pro jarní část.Najdete tam i odjezdy autobusů na jednotlivá venkovní utkání.
Celkové tabulka zimního turnaje mužů a dorostu
pořadí klub počet bodů skóre
1. Sokol Dobšice B 13 22:10
2. TJ Sokol Tasovice B 12 24:13
3. Sokol Jaroslavice 10 24:17
4. SK AJAX Dyjákovice 10 18:8
5. FK Znojmo "B" 9 22:13
6. FCC SK Únanov 6 19:25
7. TJ Sokol Dyje 3 14:31
8. TJ Sokol Hrádek 3 8:21
9. TJ sokol Přímětice "B" 1 9:20
Výsledky utkání hraných na UT Tasovice
neděle 17.3.-
1.kolo mistrovského utkání SpSM-U13 JIH
1.SC Znojmo FK U13 –MFK Vyškov U13 8:0 poločas 3:0
mistrovské utkání- mladších žáků
1.SC Znojmo FK U12–MFK Vyškov U12 6:2 poločas 2:1
mistrovské utkání-mladších žáků
sobota 16.3.-
17.kolo mistrovské utkání MSDD-skupina D
1.SC Znojmo FK „B“ U18 – MSK Břeclav U19 7:0 poločas 3:0
zápas-starší dorost
1.SC Znojmo FK „B“ U16 – MSK Břeclav U17 4:1 poločas 2:1
zápas- mladší dorost
FK Pustiměř(OP) – SK AJAX Dyjákovice(III. třída) 0:3 poločas 0:0
Branky:2x Mikel,Varaďa
turnaj-muži
TJ Pavlice(III. třída)-FC Moravský Krumlov B (OP) 3:10 poločas 2:4
zápas - muži
TJ Sokol Skalice(IV. třída)-FC Valtrovice(IV. třída) 5:2 poločas 2:0
zápas-muži
pátek 15.3.-
TJ Sokol Hluboké Mašůvky (IV. třída)-SK M. Budějovice B (III.třída) 1:0 poločas 1:0
zápas – muži
čtvrtek 14.3.-
TJ Sokol Tasovice – SK Moravské Budějovice 7:0 poločas 3:0
Branky:2x Prokeš,4x Eliáš,Svoboda
zápas – mladší žáci
Sokol Dobšice – SK Moravské Budějovice 4:6 poločas 2:3
Branky:Prekop,Dufek,Švec-2x Svoboda,Prokeš,3x Němeček
zápas – starší žáci
TJ Sokol Tasovice – FK Znojmo 8:0 poločas 6:0
Branky:2x Mauer,2x Šnajdr,2x Vasmanský,2x Tesařík
zápas – starší žáci
pondělí 11.3.-
Sokol Dobšice – Hajduk Lipník 1:2 poločas 1:1
zápas-mladší žáci
Aktuální mistrovské utkání mužů
Delegace utkání
R: | Půček Martin (01060140) |
AR1: | Kolář Jaroslav (84100735) |
AR2: | Haminger Milan (01081650) |
DFA: | Peřinka Jiří (77080047) |
Další utkání 18.kola
datum a čas | domácí | hosté | hřiště |
---|---|---|---|
23.03.2024 15:00 | Vrchovina Nové Město (1) | POLNÁ (3) | N. Město na M. |
23.03.2024 15:00 | Velká Bíteš (14) | Břeclav (5) | Velká Bíteš, Vlkovská |
24.03.2024 10:15 | Velké Meziříčí (11) | Tasovice (8) | UMT V. Meziříčí |
24.03.2024 10:15 | ZBROJOVKA BRNO B (12) | Speřice (7) | Bystrc |
24.03.2024 15:00 | Žďár nad Sázavou (16) | Pelhřimov (2) | UT Žďár n.S. |
24.03.2024 15:00 | Stará Říše (13) | Ždírec (6) | Stará Říše |
24.03.2024 15:00 | Lanžhot (10) | Líšeň B (9) | Lanžhot, Na Šlajsi |
24.03.2024 15:00 | HUMPOLEC (15) | Havlíčkův Brod (4) | Humpolec-tráva |
Aktuální mistrovská utkání ostatních celků
VS
Předzápas - starší žáci - FC Miroslav - 12.30 hod.
Delegace utkání
R: | Hrdlička Stanislav (77050395) |
AR1: | Horký Marek (76010035) |
AR2: | Jandásek Patrik (77060225) |
Další utkání 16. kola
datum a čas | domácí | hosté | hřiště | pzn. |
---|---|---|---|---|
23.03.2024 15:00 | Blížkovice A (10) | Práče A (7) | Blížkovice | |
23.03.2024 15:00 | Horní Kounice A (9) | Šanov (8) | Horní Kounice | |
24.03.2024 10:15 | Dobšice B (11) | Únanov A (6) | Dobšice | |
24.03.2024 15:00 | Rakšice A (5) | Suchohrdly (12) | Rakšice | |
24.03.2024 15:00 | Tasovice B (14) | Božice A (2) | Tasovice-tráva | 1.-UT3G ,2.-Tráva |
24.03.2024 15:00 | Prosiměřice A (1) | Moravský Krumlov B (3) | Prosiměřice | |
24.03.2024 15:00 | Vrbovec-Dyjákovičky (13) | Hrádek (4) | Vrbovec |
Delegace utkání
R: | Strapina Radek (73110734) |
Další utkání 16.kola
datum a čas | domácí | hosté | hřiště | pzn. |
---|---|---|---|---|
23.03.2024 13:00 | Sokol Dobšice (11) | SK Chrlice (6) | Dobšice | |
23.03.2024 14:00 | TJ Sokol Tasovice (14) | SK Vojkovice (2) | UMT Tasovice | 1. UT3G, 2. tráva |
24.03.2024 11:00 | RAFK Rajhrad (12) | FK Renocar Podolí (5) | Rajhrad | |
24.03.2024 12:30 | FK Střelice (1) | TJ Sokol Přímětice (3) | Střelice | |
24.03.2024 13:00 | FK Znojmo (9) | Křepice/Velké Němčice (8) | Oblekovice | |
24.03.2024 13:00 | Čechie/Kahan (13) | FC Pálava Mikulov (4) | Zastávka u Brna | |
24.03.2024 15:00 | FC Moravský Krumlov (10) | TJ Prosiměřice (7) | Moravský Krumlov |
Delegace utkání
Další utkání 10. kola
Delegace
R: | Bukáček Pavel (59060259) |
Další utkání 14. kola
datum a čas | domácí | hosté | hřiště | pzn. |
---|---|---|---|---|
24.03.2024 12:30 | Jaroslavice (1) | Přímětice (3) | Jaroslavice | |
24.03.2024 12:30 | Tasovice (12) | Miroslav (2) | Tasovice-tráva | 1.-UT3G , 2.-Tráva |
24.03.2024 12:30 | Vranov nad Dyjí (11) | Hrádek (4) | Vranov nad Dyjí | |
24.03.2024 12:30 | Štítary (8) | Prosiměřice (7) | Štítary | |
24.03.2024 12:30 | Vedrovice (10) | Dobšice (5) | Vedrovice | |
24.03.2024 12:30 | volný los (9) | Únanov (6) | Znojmo |
R: | Jenerál Bohumil (46080016) |
datum a čas | domácí | hosté | hřiště |
---|---|---|---|
23.03.2024 11:00 | Hevlín (11) | Višňové (6) | Hevlín |
23.03.2024 12:30 | Blížkovice (10) | Tasovice (7) | Blížkovice |
23.03.2024 12:45 | Jevišovice - Mikulovice (12) | Vranov nad Dyjí (5) | Jevišovice - UT |
24.03.2024 10:00 | Miroslav (9) | Přímětice (8) | Miroslav |
24.03.2024 12:30 | Šatov (14) | Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B (2) | Šatov |
24.03.2024 12:30 | Šanov (1) | Prosiměřice (3) | Šanov |
01.05.2024 13:00 | Dobšice (13) | 1. SC Znojmo (4) | Dobšice |
datum a čas | domácí | hosté | hřiště | pzn. |
---|---|---|---|---|
07.04.2024 10:00 | Tasovice (3) | Šanov (4) | Tasovice-tráva | 1.-UT3G , 2.- tráva |
07.04.2024 10:00 | Vrbovec-Dyjákovičky (2) | Moravský Krumlov (5) | Vrbovec | |
07.04.2024 11:00 | Vrbovec-Dyjákovičky (2) | Moravský Krumlov (5) | Vrbovec | |
07.04.2024 11:00 | Tasovice (3) | Šanov (4) | Tasovice-tráva | 1.-UT3G . 2.-Tráva |
07.04.2024 12:30 | Hrušovany nad Jevišovkou (1) | Miroslav zelená (6) | Hrušovany nad Jevišovkou | |
07.04.2024 13:30 | Hrušovany nad Jevišovkou (1) | Miroslav zelená (6) | Hrušovany nad Jevišovkou |
datum a čas | domácí | hosté | hřiště |
---|---|---|---|
06.04.2024 10:00 | Dobšice modří (2) | Štítary (5) | Dobšice |
06.04.2024 11:00 | Dobšice modří (2) | Štítary (5) | Dobšice |
07.04.2024 10:00 | FK Znojmo modrá (1) | volný los (6) | Oblekovice |
07.04.2024 11:00 | FK Znojmo modrá (1) | volný los (6) | Oblekovice |
07.04.2024 11:30 | Miroslav červená (3) | Tasovice (4) | Miroslav |
07.04.2024 12:30 | Miroslav červená (3) | Tasovice (4) | Miroslav |
MUŽI A - MSD - Skupina D
Tasovičtí fotbalisté vstoupili do jara prohrou s Lanžhotem
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
---|---|---|---|
16.03.2024 10:15 | Havlíčkův Brod (4) | Velká Bíteš (14) | 0 : 0 |
16.03.2024 10:15 | Břeclav (5) | Stará Říše (13) | 0 : 2 |
17.03.2024 15:00 | Pelhřimov (2) | Vrchovina Nové Město (1) | 1 : 1 |
17.03.2024 15:00 | Speřice (7) | Velké Meziříčí (11) | 0 : 2 |
17.03.2024 15:00 | Tasovice (8) | Lanžhot (10) | 1 : 3 |
17.03.2024 15:00 | Líšeň B (9) | Žďár nad Sázavou (16) | 1 : 0 |
17.03.2024 15:00 | POLNÁ (3) | HUMPOLEC (15) | 2 : 1 |
17.03.2024 15:00 | Ždírec (6) | ZBROJOVKA BRNO B (12) | 1 : 4 |
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZBROJOVKA BRNO B | 17 | 15 | 1 | 1 | 54:11 | 46 |
2 | Lanžhot | 17 | 12 | 5 | 0 | 48:18 | 41 |
3 | Vrchovina Nové Město | 17 | 10 | 6 | 1 | 40:20 | 36 |
4 | Líšeň B | 17 | 11 | 1 | 5 | 38:22 | 34 |
5 | Havlíčkův Brod | 17 | 7 | 5 | 5 | 28:22 | 26 |
6 | Žďár nad Sázavou | 17 | 8 | 1 | 8 | 24:27 | 25 |
7 | HUMPOLEC | 17 | 7 | 3 | 7 | 24:26 | 24 |
8 | Velká Bíteš | 17 | 5 | 8 | 4 | 24:26 | 23 |
9 | POLNÁ | 17 | 6 | 3 | 8 | 24:29 | 21 |
10 | Ždírec | 17 | 5 | 4 | 8 | 18:23 | 19 |
11 | Pelhřimov | 17 | 3 | 7 | 7 | 20:28 | 16 |
12 | Tasovice | 17 | 5 | 0 | 12 | 25:40 | 15 |
13 | Břeclav | 17 | 4 | 3 | 10 | 24:39 | 15 |
14 | Velké Meziříčí | 17 | 4 | 3 | 10 | 15:35 | 15 |
15 | Speřice | 17 | 3 | 3 | 11 | 21:40 | 12 |
16 | Stará Říše | 17 | 2 | 5 | 10 | 17:38 | 11 |
MUŽI B - Znojemské pivo Okresní přebor
Soutěžní ročník 2023/24
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
---|---|---|---|
16.03.2024 12:00 | SK Vojkovice (2) | FK Střelice (1) | 1 : 1 |
16.03.2024 12:00 | TJ Sokol Přímětice (3) | Čechie/Kahan (13) | 0 : 3 |
16.03.2024 15:00 | FC Pálava Mikulov (4) | RAFK Rajhrad (12) | 0 : 3 |
16.03.2024 15:00 | SK Chrlice (6) | FC Moravský Krumlov (10) | 6 : 0 |
16.03.2024 15:30 | FK Renocar Podolí (5) | Sokol Dobšice (11) | 4 : 1 |
17.03.2024 14:00 | Křepice/Velké Němčice (8) | TJ Sokol Tasovice (14) | 2 : 1 |
17.03.2024 15:00 | TJ Prosiměřice (7) | FK Znojmo (9) | 2 : 2 |
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Renocar Podolí | 14 | 12 | 0 | 2 | 61:10 | 36 |
2 | TJ Sokol Tasovice | 14 | 11 | 1 | 2 | 51:12 | 34 |
3 | Sokol Dobšice | 14 | 11 | 0 | 3 | 60:23 | 33 |
4 | RAFK Rajhrad | 14 | 10 | 0 | 4 | 63:25 | 30 |
5 | Čechie/Kahan | 14 | 8 | 0 | 6 | 44:31 | 24 |
6 | SK Chrlice | 14 | 7 | 1 | 6 | 46:35 | 22 |
7 | FC Moravský Krumlov | 14 | 7 | 1 | 6 | 51:45 | 22 |
8 | Křepice/Velké Němčice | 14 | 6 | 0 | 8 | 26:33 | 18 |
9 | TJ Sokol Přímětice | 14 | 6 | 0 | 8 | 32:42 | 18 |
10 | FK Znojmo | 14 | 4 | 2 | 8 | 34:39 | 14 |
11 | FK Střelice | 14 | 4 | 2 | 8 | 23:55 | 14 |
12 | SK Vojkovice | 14 | 4 | 1 | 9 | 13:38 | 13 |
13 | FC Pálava Mikulov | 14 | 2 | 1 | 11 | 15:63 | 7 |
14 | TJ Prosiměřice | 14 | 1 | 1 | 12 | 19:87 | 4 |
Soutěžní ročník 2023/24
soutěžní ročník 2023/24
soutěžní ročník 2023/24
Soutěžní ročník 2023/24
KINDERWELT Okresní soutěž skupina C 5+1
Soutěžní ročník 2023/24
KINDERWELT Okresní soutěž skupina C 4+1
Soutěžní ročník 2023/24
MSD-skupina D - Rozlosování mužů "A"
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání | venkovní utkání |
BUS | povrch hřiště |
předzápas |
16. | So 9.3. | 15.00 | 12.30 | SK Líšeň B Kučerova1776/4 |
BUS Ludvík |
UT | ||
17. | Ne 17.3. |
15.00 | TJ Sokol Lanžhot | PT | ||||
18. | Ne 24.3. | 10.15 | 7.15 | FC Velké Maziříčí U tržiště 841/4 |
BUS Ludvík | UT | ||
19. | Ne 31.3. |
15.00 | FC Zborjovka Brno "B" | PT |
Mladší. žáci Hevlín-12.30 hod . |
|||
20. | Ne 7.4. |
15.30 | 13.00 | FSC Stará Říše | BUS Ludvík |
PT | ||
21. | Ne 14.4. |
15.30 | FC PBS Velká Bíteš | PT |
Mladší žáci Dobšice-13.00 hod. |
|||
22. | Ne 21.4. |
15.00 | 12.30 | AFC Humpolec Okružní 1601 |
BUS Ludvík |
PT | ||
23. | Ne 28.4. |
16.00 | SFK Vrchovina | PT |
Mladší žáci Vrbovec-13.30 hod. |
|||
24. | Ne 5.5. |
16.30 | 13.00 | FK Maraton Pelhřimov Nádražní 1536 |
BUS Ludvík |
PT | ||
25. | Ne 12.5. |
16.30 | Slavoj Polná | PT |
Mladší žáci 1.SC Znojmo FK14.00 hod. |
|||
26. | So 18.5. |
10.15 | 7.00 | FC Slovan Havlíčkův Brod Ledečská 2848 |
BUS Ludvík |
PT | ||
27. | Ne 26.5. |
17.00 | MSK Břeclav | PT |
Mladší žáci Višňové- 14.30 hod. |
|||
28. | Ne 2.6. |
17.00 | 13.15 | TATRAN Ždírec nad Doubravou Ke stadionu 152 |
BUS Ludvík | PT | ||
29. | Ne 9.6. |
17.00 | TJ Dálnice Speřice |
PT | ||||
30. | So 15.6. |
17.00 | 13.30 | FC Žďár nad Sázavou Bezručova 439/56 |
BUS Ludvík | PT |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS | povrch hřiště |
15. | Ne 17.3. |
14.00 | 11.45 | Křepice/ Velké Němčice Velké Němčice 630 |
BUS Ludvík |
PT | |
16. | So 23.3. |
14.00 | SK Vojkovice | UT-PT | |||
17. | Ne 31.3. |
13.00 | FK Znojmo Oblekovice |
os. auty |
PT | ||
18. | So 6.4. |
10.30 | TJ Sokol Přímětice |
UT-PT | |||
19. | So 13.4. |
15.00 | 13.15 | FC Moravský Krumlov Moravský Krumlov 193 |
BUS Ludvík |
PT | |
20. | So 20.4. |
10.30 | FC Pálava Mikulov |
PT-UT | |||
21. | So 27.4. |
13.00 | Sokol Dobšice | os. auty |
PT | ||
22. | So 4.5. |
10.30 | FK Renocar Podolí |
PT-UT | |||
23. | So 11.5. |
10.30 | 8.30 | RAFK Rajhrad Městečko 1029 |
BUS Ludvík |
PT | |
24. | Ne 19.5. |
14.00 | SK Chrlice | PT-UT | |||
25. | Ne 26.5. |
17.30 | 15.15 | Čechie/Kahan hřiště: Zastávka u Brna Kopečky 512 |
BUS Ludvík |
PT | |
26. | So 1.6. |
10.30 | TJ Prosiměřice | PT-UT | |||
14. | So 8.6. |
10.30 | FK Střelice | PT-UT |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
domácí utkání |
venkovní utkání |
povrch hřiště |
předzápas |
10. | So 6.4. |
15.30 | FC Medlánky Hřiště:Hudcova |
PT | ||
11. | So 13.4. |
15.30 | Moravská Třebová | UT | ||
12. | Ne 21.4. |
16.00 | FŠ Třebíč Hřiště: Trnava |
PT | ||
13. | Ne 28.4. |
10.30 | FC Vysočina Jihlava | UT | ||
14. | Ne 5.5. |
16.30 | FK Líšeň B Hřiště: Kučerova |
UT | ||
15. | So 11.5. |
10.30 | SK Huhtamaki Okříšky | UT | ||
16. | Ne 19.5. |
11.00 | Lokomotiva Brno B Hřiště:Sokolova-tráva |
PT | ||
17. | So 25.5. |
17.00 | FK Hodonín | UT | st. žáci Jaroslavice 14.30 hod. |
|
18. | Ne 2.6. |
13.00 | Jevišovice/Milkulovice Hřiště: Jevišovice |
UT |
Mužstvo žen bude jezdit na zápasy os. auty.
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
Okresní přebor - Rozlosování mužů "B"
kolo | datum | začátek utkání |
domácí utkání |
venkovní utkání |
povrch hřiště |
předzápas |
16. | Ne 24.3. |
15.00 | TJ Sokol Božice | UT-PT |
Předzápas starší žáci Miroslav-12.30 h. |
|
17. | So 30.3. |
15.00 | TJ Horní Kounice | PT | ||
18. | So 6.4. |
16.30 | FC M. Krumlov B |
UT-PT |
Předzápas starší žáci Přímětice-14.00 h. |
|
19. | Ne 14.4. |
16.30 | TJ Sokol Blížkovice | PT | ||
20. | So 20.4. |
16.30 | TJ Sokol Hrádek | PT-UT |
Předzápas starší žáci Hrádek-14.00 h. |
|
21. | Ne 28.4. |
10.15 | Sokol Dobšice B | PT | ||
22. | So 4.5. |
17.00 | FC Rakšice | PT-UT |
Předzápas starší žáci Dobšice-14.30 h. |
|
23. | Ne 12.5. |
17.00 | TJ Suchohrdly | PT | ||
24. | So 18.5. |
17.00 | FCC SK Únanov | PT-UT |
Předzápas starší žáci Únanov-14.30 h. |
|
25. | Ne 26.5. |
17.00 | FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky Hřiště: Vrbovec |
PT | ||
26. | So 1.6. |
17.00 | FK Práče | PT-UT | ||
14. | So 8.6. |
17.00 | TJ Prosiměřice | PT-UT | ||
15. | So 15.6. |
17.00 | TJ Sokol Šanov |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS | povrch hřiště |
předzápasem |
14. | Ne 24.3. |
12.30 | FC Miroslav | UT-PT | muži "B" | |||
15. | Ne 31.3. |
12.30 | 11.15 | TJ Sokol Štítary | BUS Ludvík |
PT | ||
16. | So 6.4. |
14.00 | TJ Sokol Přímětice |
UT-PT | muži "B" | |||
17. | VOLNO | |||||||
18. | So 20.4. |
14.00 | TJ Sokol Hrádek | PT-UT | muži "B" | |||
19. | Ne 28.4. |
14.00 | 12.45 | SK Vedrovice | BUS Ludvík |
|||
20. | So 4.5. |
14.30 | Sokol Dobšice | PT-UT | muži "B" | |||
21. | Ne 12.5. |
14.30 | 13.15 | SK Vranov nad Dyjí | BUS Ludvík |
|||
22. | So 18.5. |
14.30 | FCC SK Únanov | PT-UT | muži "B" | |||
12. | So 25.5. |
14.30 | SK Sokol Jaroslavice | PT-UT | ženy | |||
13. | Ne 2.6. |
10.00 | 9.00 | TJ Prosiměřice | BUS Ludvík |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS | povrch hřiště |
předzápasem |
16. | So 23.3. |
12.30 | 11.15 | TJ Sokol Blížkovice | BUS Ludvík |
PT | ||
17. | Ne 31.3. |
12.30 | TJ Sokol Hevlín | UT-PT | muži "A" | |||
18. | Ne 7.4. |
12.30 | 11.15 | Jevišovice/Mikulovice hřiště:Mikulovice |
BUS Ludvík |
PT | ||
19. | Ne 14.4. |
13.00 | Sokol Dobšice | UT-PT | muži "A" | |||
20. | Ne 21.4. |
14.00 | 12.45 | TJ Sokol Šanov | BUS Ludvík |
PT | ||
21. | Ne 28.4. |
13.30 | Vrbovec | PT-UT | muži "A" | |||
22. | Ne 5.5. |
14.30 | 13.30 | TJ Prosiměřice | BUS Ludvík |
PT | ||
23. | Ne 12.5. |
14.00 | 1.SC Znojmo FK | PT-UT | muži "A" | |||
24. | Ne 19.5. |
14.30 | 13.15 | SK Vranov nad Dyjí | BUS Ludvík |
PT | ||
25. | Ne 26.5. |
14.30 | TJ Višňové | PT-UT | muži "A" | |||
26. | Ne 2.6. |
14.30 | 13.15 | SK TATRAN Šatov | BUS 20míst Ludvík |
PT | ||
14. | So 8.6. |
12.30 | 11.30 | TJ Sokol Přímětice | BUS Ludvík |
PT | ||
15. | Ne 16.6. |
10.30 | FC Miroslav | PT-UT |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS | povrch hřiště |
1. | Ne 7.4. |
10 a 11 | TJ Sokol Šanov |
UT-PT | |||
2. | Ne 14.4. |
10 a 11 | 8.45 | FC M.Krumlov | BUS Ludvík |
||
3. | Ne 21.4. |
10 a 11 | TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou | PT-UT | |||
4. | Ne 28.4. |
10 a 11 | 9.00 | Vrbovec-Dyjákovičky Hřiště:Vrbovec |
BUS Ludvík |
||
5. | St 1.5. |
10 a 11 | FCMiroslav zelená | PT-UT | |||
6. | Ne 5.5. |
10 a 11 | 9.00 | TJ SokolŠanov | BUS Ludvík |
||
7. | St 8.5. |
10 a 11 | FC M.Krumlov | PT-UT | |||
8. | Ne 12.5. |
10 a 11 | 9.00 | TJ Cukrovar Hrušovany Nad Jevišovkou | BUS Ludvík |
||
9. | Ne 19.5. |
10 a 11 | Vrbovec-Dyjákovičky | PT-UT | |||
10. | Ne 26.5. |
10 a 11 | 9.00 | FC Miroslav zelená | BUS Ludvík |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
Spojení autobusu na dvě přepravy:
Starší přípravka- Ne 28.4. přistavit 9.00 hod. Vrbovec(konec zápasu ve 12 hod.)
Starší žáci Ne 28.4. přistavit 12.45 hod. Vedrovice
Starší přípravka- Ne 5.5. přistavit 9.00 hod. Šanov(konec zápasu ve 12 hod.)
Mladší žáci Ne 5.5. přistavit 13.30 hod. Prosiměřice
Starší přípravka- Ne 12.5. přistavit 9.00 hod. Hrušovany(konec zápasu ve 12 hod.)
Starší žáci Ne 12.5. přistavit 13.15 hod. Vranov nad Dyjí
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS | povrch hřiště |
1. | Ne 7.4. |
11.30 12.30 | 10.30 | FC Miroslav červená | BUS Ludvík |
||
2. | VOLNO | ||||||
3. | Ne 21.4. |
10 a 11 | TJ Sokol Štítary | PT-UT | |||
4. | So 27.4. |
10 a 11 | 9.00 | FK Znojmo modrá |
BUS Ludvík |
||
5. | Ne 5.5. |
10 a 11 | Sokol Dobšice modrá | PT-UT | |||
6. | St 8.5. |
10 a 11 | FC Miroslav červená | PT-UT | |||
7. | VOLNO | ||||||
8. | Ne 19.5. |
10 a 11 | 8.45 | TJ Sokol Štítary | BUS Ludvík |
||
9. | Ne 26.5. |
10 a 11 | FK Znojmo modrá | PT-UT | |||
10. | So 1.6. |
10 a 11 | 9.00 | Sokol Dobšice | BUS Ludvík |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
Spojení autobusu na dvě přepravy:
Mladší přípravka Ne 7.4. odjezd v 10.30 hod. Miroslav(konec druhého utkání 13.30 hod.)
Mladší žáci Ne 7.4. odjezd musel by být stejný v 10.30 hod.(
Mladší přípravka- Ne 19.5. přistavit 8.45 hod. Štítary(konec zápasu ve 12 hod.)
Mladší žáci Ne 19.5. přistavit 13.15 hod. Vranov nad Dyjí
Vytvořeno službou Webnode