FOTBAL

AKTUALITY

NAŠI REPREZENTANTI

VELKÁ GRATULACE našim reprezentantům k postupu na finálový turnaj amatérského Mistroství evropy - EURO 2015

Hráči našeho klubu MIROSLAV PAUL a ROMAN ŠVARC nás úspěšně reprezentují na kvalifikaci o Mistroství evropy amatéru v Srbsku. V níže uvedených odkazech si můžete pročíst jejich cestu tímto šampionátem.

www.jihomoravskyfotbal.cz/clanky/68-regions-cup/

VÍKENDOVÉ ZÁPASY

8. KOLO - 1. A TŘÍDY, SKUPINY "A"
NEDĚLE 28.9.2014 v 16.00 HOD.
  vs.

TJ SOKOL TASOVICE "B" - FC MIROSLAV "A"

2:0 (0:0)

BRANKY: ČOP, SVATOŠ

_________________________________________________________

8. KOLO - 1.A TŘÍDY, SKUPINY "B"
SOBOTA 27.9.2014 v 13.45 HOD.
vs.

TJ SOKOL PROSIMĚŘICE - TJ SOKOL TASOVICE DOROST "A"

3:9 (1:4)

BRANKY: VLK 4, KUČERA 2, PEJCHAL, KŘÍŽ, FOIST

_________________________________________________________

7. KOLO - OKRESNÍHO PŘEBORU
SOBOTA 27.9.2014 v 16.00 HOD.
vs.

DRUŽSTEVNÍK HOSTĚRADICE - TJ SOKOL TASOVICE DOROST "B"

0:3 (0:2)

BRANKY: PSOTA, MITREGA ST., KRAUSE

_________________________________________________________

6. KOLO - MSDŽ, SKUPINY "D"
SOBOTA 27.9.2014 v 16.00 HOD.
    vs.

TJ SOKOL TASOVICE ŽENY - SK HUHTAMAKI OKŘÍŠKY

1:1 (1:0)

BRANKY: 32. min RADOVÁ - 52. min KREJČOVÁ

_________________________________________________________

5. KOLO - OKRESNÍHO PŘEBORU
SOBOTA 27.9.2014 v 09.00 HOD.
vs.

TJ SOKOL TASOVICE ŽÁCI ML. - BOHUTICE/SUCHOHRDLY U MIR.

3:4 (3:1)

BRANKY: ŽÁK IVO 2, VOJTIŠEK - KROČIL 3, PELAJ

_________________________________________________________

5. KOLO - OKRESNÍHO PŘEBORU
SOBOTA 27.9.2014 v 10.30 HOD.
vs.

TJ SOKOL TASOVICE ŽÁCI ST. - TJ SOKOL PROSIMĚŘICE

0:5 (0:1)

BRANKY: SYSEL 3, SMETÁK 2

_________________________________________________________

4. KOLO - OKRESNÍHO PŘEBORU
NEDĚLE 28.9.2014
vs.

PRÁČE ST. - TJ SOKOL TASOVICE PŘÍPRAVKA ST.

- v 09.50 hod.

TJ SOKOL DOBŠICE ML. - TJ SOKOL TASOVICE PŘÍPRAVKA ML.

- v 10.00 hod.

FK HATĚ ST. - TJ SOKOL TASOVICE PŘÍPRAVKA ST.

- v 10.45 hod.

- hřiště Vrbovec, odjezd v 09.00 hod.

ODLOŽENÉ ZÁPASY

6. KOLO - 1.A TŘÍDY, SKUPINY "A"
STŘEDA 24.9.2014 v 16.45 HOD.
        vs. 

TJ SOKOL TASOVICE "B" - RAFK RAJHRAD

1:0 (0:0)

BRANKA: 51. min SEDLÁŘ

_________________________________________________________

6. KOLO - 1. A TŘÍDY, SKUPINY "B"
ČTVRTEK 25.9.2014 v 16.45 HOD.
vs.

SOKOL POHOŘELICE - TJ SOKOL TASOVICE DOROST "A"

1:3 (0:2)

BRANKY: VAŤO - VLK, FOIST, LAPEŠ

 

DESATERO PRO RODIČE A FANOUŠKY

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode