4:1 (3:0)

BRANKY: HOLÍK 2, KŮRA, MATOUŠEK - BLAHOUDEK

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Juhaňák (C), Murník, Fortelný J., Prekop, Budný, Blahoudek, Hlávka, Čermák, Čop, Fukal

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Domácí měli výborný vstup do zápasu. Už v 10. min. na ukazateli svítil stav 3:0. V dalším průběhu se hra vyrovnala, domácí se více zaměřili na pečlivou obranu a hostům do poločasu nedovolili stav korigovat. Po přestávce padla na každé straně jedna branka. Vítězstvím si Hrušovanští zajistili účast i v novém ročníku. Za domácí dvakrát skóroval Holík, Kůra a Matoušek. Čestný úspěch hostů si připsal Blahoudek.

NEDĚLE 23.6.2013

________________________________________________________________________________________________________________________________

16. kolo

TJ ŠARATICE - TJ SOKOL TASOVICE "B"
4:0 (1:0)

BRANKY: ŠTĚPÁNEK 3, KLAŠKA

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Šuráň, Murník, Chamko (C), Paul, Fortelný J., Blahoudek, Hlávka, Čermák, Dítě L., Dítě P.

Ke středeční dohrávce Tasovičtí nastoupili posílení o hráče áčka, na výkonu to ale nebylo znát. Domácí je předčili nasazením i touze po výhře.

STŘEDA 19.6.2013

26. kolo

SK ŠLAPANICE - TJ SOKOL TASOVICE "B"
5:2 (2:1)

BRANKY: KAHOUN 2, ŠIMEK, MACHALA, ŠAMŠULA PETR - DÍTĚ LUKÁŠ, vlastní

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Brabenetz, Murník, Juhaňák (C), Fortelný J., Kučera, Dítě L., Hlávka, Prekop, Čop, Kříž Kamil

Hosté nastoupili kvůli zraněním v decimované sestavě, navíc přijeli k utkání v jedenácti a neměli tak možnost střídat. Tomu všemu odpovídal i jejich výkon. Domácí byli po celé střetnutí lepší a zaslouženě zvítězili. Jeden gól Tasovic vstřelil Lukáš Dítě, druhý si po střele Juhaňáka dali Šlapaničtí do vlastní branky.

NEDĚLE 16.6.2013

21. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - FK KUNŠTÁT
3:5 (2:3)

BRANKY: 7. a 86. min ČOP, 14. min DÍTĚ LUKÁŠ - 13. a 56. min STEHLÍK, 40. a 49. min ŠPANĚL, 26. min CRHÁK

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Brabenetz (46. min Fortelný), Murník, Juhaňák (C), Chamko, Svatoš, Hlávka, Dítě Petr, Čermák, Čop (86. min Prekop), Dítě Lukáš (Sedlář)

SESTAVA KUNŠTÁTU:

STŘEDA 12.6.2013

25. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - FC SLOVAN BRNO
3:2 (1:1)

BRANKY: 36. min a 88. min SVATOŠ, 55. min DÍTĚ PETR - 31. min PLŠEK, 73. min VAŠÍČEK

ŽK: 53. min Papaj - 53. min Hamšík, 72. min Hanák, 87. min Konečný

FOTO ZE ZÁPASU

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Papaj, Čermák (87. min Fortelný J.), Vomočil (C), Svatoš (90. min Brabenetz), Dítě Petr, Murník, Dítě Lukáš (75. min Čop), Juhaňák, Chamko, Hlávka

SESTAVA SLOVANU: Vlasák, Brychta, Konečný, Horňák, Prchlý, Šťastný, Hanák, Havel (46. min Hamšík), Vašíček (C), Plšek (89. min Indráček), Stehlík

Oba celky předvedly kvalitní fotbal, který se musel líbit, byl dramatický až do závěrečného hvizdu. Navíc padaly i krásné góly. Dvě úspěšné střely vyslal na bránu Brna Svatoš, jednou se do tabulky střelců zapsal Petr Dítě.

„Utkání bylo z naši strany povedené. Byli jsme jednoznačně lepší, herně jsme soupeře převyšovali. Bohužel vždycky, když jsme dali gól, tak se soupeři podařilo vyrovnat. Naštěstí jsme dali dvě minuty před koncem rozhodující branku," přiblížil trenér Tasovic Milan Kalaš. Jeho tým čeká hektický závěr sezony, protože musí během dvou týdnů odehrát čtyři zápasy.

NEDĚLE 9.6.2013

24. kolo

BANÍK ZBÝŠOV - TJ SOKOL TASOVICE "B"
2:3 (1:2)

BRANKY: BÍM, PATOCZ - DÍTĚ LUKÁŠ 2, SVATOŠ p.k.

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Harenčák J. (Fortelný J.), Murník, Macháček (Brabenetz), Papaj (Juhaňák), Svatoš, Hlávka, Vomočil (C), Čermák, Dítě Lukáš, Dítě Petr

Pro oba celky byl výsledek utkání důležitý pro záchranu. Tasovičtí si vypracovali mírnou převahu, ale o výhru museli usilovně bojovat. Dva góly zaznamenal Lukáš Dítě, jeden Svatoš

NEDĚLE 2.6.2013

23. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - SOKOL BOŘITOV
3:1 (1:1)

BRANKY: 79. min a 87. min DÍTĚ LUKÁŠ, 37. min SVATOŠ - 45. min BEZDĚK

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Harenčák J. (Juhaňák), Murník, Papaj, Macháček, Chamko, Vomočil, Hlávka, Čermák (Fortelný J.), Dítě Petr, Svatoš (Dítě Lukáš

V úvodu zápasu domácí dvě šance promarnili, skóre otevřeli ve 37. minutě po centru Macháčka Svatošem. Hosté využili chybu v domácí obraně a před poločasovou přestávkou vyrovnal Bezděk. Po přestávce skórovali už jen domácí, v 79. minutě centr Čermáka proměnil Dítě a v 87. minutě konečně skóre zakončil Dítě Lukáš. Kuriozitou byly góly domácích, všechny padly po hlavičkách.

NEDĚLE 26.5.2013

22. kolo

SK LÍŠEN "B" - TJ SOKOL TASOVICE "B"
4:1 (1:0)

BRANKY: 27. min WALLA, 49. min MEZNÍK, 60. min ŠIDLA, 86. min NGUYEN - 48. min PREKOP

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Brabenetz, Čop (27. min Prekop), Svatoš, Harenčák J., Macháček, Murník, Dítě Lukáš, Juhaňák (C), Fortelný J. (75. min Kříž), Chamko

NEDĚLE 19.5.2013

15. kolo

FOTBAL JEVIŠOVICE - TJ SOKOL TASOVICE "B"
2:0 (2:0)

BRANKY: 3. min KRÁČMAN, 24. min ROŽNOVSKÝ

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Papaj, Lašák, Vomočil (C) (28. min Brabenetz), Svatoš (87. min Prekop), Harenčák J., Macháček, Dítě Lukáš, Juhaňák, Fortelný J., Chamko

STŘEDA 8.5.2013

20. kolo

MKZ RÁJEC-JESTŘEBÍ - TJ SOKOL TASOVICE "B"
0:0

SESTAVA TASOVIC: Yonov, Macháček, Murník, Lašák (Heneš), Papaj, Juhaňák (C)(Fortelný J.), Chamko, Harenčák J., Svatoš, Dítě Petr, Dítě Lukáš

NEDĚLE 5.5.2013

19. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - TJ SOKOL DOBŠICE "A"
3:0 (1:0)

BRANKY: 12. min VOMOČIL, 51. min ČOP, 58. min CHAMKO

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Papaj (79. min Macháček), Doležal (68. min Dítě Lukáš), Čop, Vomočil (C), Svatoš (85. min Fortelný J.), Harenčák J., Murník, Dítě Petr, Chamko, Hlávka

SESTAVA DOBŠIC: Veleba, Kazdera, Zajíc, Procházka, Stehlík A. (C), Stehlík P., Čapoun, Princ, Čermák, Bitala (71. min Syrový), Krůza

Jaro Dobšické nezastihlo v nejlepší formě, připsali si další porážku. Od první minuty je soupeř přehrával. Skóre otevřel po kopu z rohu hlavičkou Vomočil ve 12. minutě, za tohoto stavu se odcházelo na přestávku. Rozhodnutí o výsledku padlo v 51. a 58. minutě. Nejdříve navyšoval Čop, po něm pečetila konečný výsledek akce Doležala a jeho přihrávka na Chamka. Derby skončilo zaslouženým vítězství Tasovic.

NEDĚLE 28.4.2013

18. kolo

SK VOJKOVICE - TJ SOKOL TASOVICE "B"
5:0 (5:0)

BRANKY: 5. a 11. min KOPEČINSKÝ, 10. min VALNOHA, 25. min ZAJÍC, 30. min POLÁČEK P.

SESTAVA TASOVIC: Yonov, Murník, Juhaňák (C), Harenčák J., Lašák, Svatoš, Hlávka, Fortelný J., Chamko, Čop (82. min Prekop), Dítě L. (87. min Heneš)

Zápas rozdílných poločasů. Prvnímu vévodili domácí, využili v něm nedůrazné hry hostí a chyb defenzívy i brankáře. Ve druhé půli se souboj vyrovnal, především proto, že si byli Vojkovičtí jisti výrazným náskokem a v nasazení polevili. Tasovickým se nabízely šance, ale žádnou nedokázali proměnit.

Zatímco v prvním jarním duelu pomohl Tasovickým k výhře kousek štěstí, utkání proti Vojkovicím zcela nezvládli. „V 10. minutě jsme prohrávali 0:3 a ve 30. minutě už 5:0. Nezvládli jsme přechod na trávu. Hlavní rozdíl byl v nasazení týmů. My jsme tam přijeli jako mistři světa. I když Vojkovice jsou na špici tabulky, nemůže být mezi týmy takový rozdíl," prohlásil tasovický trenér Milan Kalaš.

SOBOTA 20.4.2013

17. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - FC MIROSLAV
3:2 (3:0)

BRANKY: 36. a 44. min VOMOČIL, 10. min ČOP - HANUŠKA, IRAN

ČK: Svoboda

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Papaj (86. min Fortelný J.), Lašák (83. min Svatoš), Čop (57. min Dítě L.), Vomočil (C), Harenčák, Dítě P., Murnk, Juhaňák, Chamko, Hlávka

SESTAVA MIROSLAVI: Beer, Suchánek, Szajko, Zálešák, Svoboda, Nesnídal, Pešek, Krula (C), Iran, Hanuška, Záviška (60. min Dostál)

Zápas rozdílných poločasů. V tom prvním vévodili Tasovičtí. Už v 5. minutě otevřel skóre Čop, zvyšoval Vomočil z penalty a tentýž fotbalista ve 44. minutě proměnil centr Chamka. Ve druhé půli hosté zlepšili pohyb a důraz v osobních soubojích a ovládli hru. V 75. minutě po nahrávce z rohu hlavou skóroval Hanuška, v 82. minutě trestal chybu v rozehrávce domácích Iran. Navíc už ale Miroslavští nedosáhli, jejich tlak také zmrazilo vyloučení Svobody tři minuty před koncem hrací doby.

Tasovičtí šetřili travnatou plochu, a tak se hrálo na tréninkovém pískovém hřišti. Miroslav sahala po bodu. V závěru zápasu totiž přišla sporná situace, sudí ale penaltu nenařídil. Tím hostujícímu celku zhasla naděje na vyrovnání, naopak Svoboda vyfasoval za protesty červenou kartu. Tasovice získaly důležité tři body a dostaly se dále od poslední Miroslavi.

„Hráli jsme na písku, takže to byl spíš boj než fotbal. V prvním poločase jsme se s hřištěm lépe vyrovnali my. Miroslav jsme přehrávali a dali tři góly. Ve druhé půlce jsme soupeři zbytečně přenechali aktivitu, začal dorážet a my můžeme být rádi, že jsme vyhráli," prohlásil trenér tasovického béčka Milan Kalaš.

NEDĚLE 14.4.2013

13. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - SK ŠLAPANICE
2:4 (0:1)

BRANKY: DÍTĚ PETR, PAUL p.k. - KAHOUN 2 druhý z p.k., DANĚK D., MACHALA

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Vomočil (C), Juhaňák, Svatoš (Macháček), Harenčák J. (Strouhal), Chamko, Hlávka, Paul, Čermák, Dítě Lukáš (Čop), Dítě Petr

SESTAVA ŠLAPANIC: Čáslavský, Pavelka, Doubrava, Mach, Daněk D., Šamšula Pa., Kokeš, Machala (Jakub), Šimek, Dítě M., Kahoun

Hosté byli po celé utkání jasně lepším celkem. Domácí mohou děkovat horšímu zakončování vytvořených příležitostí Šlapanic, díky tomu odcházeli na přestávku s milosrdným jednobrankovým mankem, přestože mohl být stav na ukazateli i 0:5. Šlapaničtí dokonce neproměnili penaltu. Za jednoznačného vedení 4:0 hosté ve výkonu polevili a umožnili tak domácím korigovat výsledek na přijatelných 2:4. Nejdříve se zapsal do tabulky střelců Petr Dítě a v poslední minutě skóroval z pokutového kopu Paul.

NEDĚLE 4.11.2012

12. kolo

FC SLOVAN BRNO - TJ SOKOL TASOVICE "B"
2:0 (1:0)

BRANKY: HAVEL p.k., NEVĚDĚL p.k.

SESTAVA TASOVIC: Yonov, Brabenetz, Murník, Macháček, Harenčák J. (Strouhal), Chamko (Fortelný J.), Vomočil (C), Hlávka, Svatoš, Dítě Lukáš (Heneš), Čermák

Hosté v Brně výkonem překvapili, byli fotbalovější a většinou diktovali průběh hry. Nakonec ale odjížděli s prázdnou. Rozhodčí Strya proti nim nařídil dvě penalty, které domácí proměnili. Tasovičs jeho verdikty nejsou spokojeni, cítí se jeho rozhodováním poškozeni.

Tasovická rezerva si z Brna odvezla prohru kvůli dvěma pokutovým kopům, které rozhodčí proti nim nařídili. „Zápas to byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Soupeř kopal dvě penalty a obě proměnil. Druhá penalta byla jasná, ale před první byl evidentní faul na našeho hráče a rozhodčí to nepískl. S tím se bohužel nedá nic dělat, musíte se přizpůsobit rozhodčím," konstatoval trenér tasovického béčka Milan Kalaš.