Výsledky sezóny 2016/2017

9. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - TJ RAJHRADICE
1:5 (0:4)

BRANKY: 70. min HORVÁTH - 15., 19. a 22. min DOLEŽEL, 34. min KOUŘIL J., 83. min SMUTNÝ

1:7 (0:2)

BRANKY: 62. min KALA - 48., 60. a 76. min DOLEŽAL, 11. min SEDLÁŘ, 33. min LAPEŠ, 73. min FUKAL J., 83. min HORVÁTH

DIVÁKŮ: 60

ROZHODČÍ: SEITL - POLONEC, ĎURKO - BRIKSA

Okresní derby týmů, kterým se v podzimní části výsledkově nedaří, skončilo nakonec vysokou výhrou hostů. Na ní se hattrickem podílel Zdeněk Doležal, gól přidali David Sedlář, Radek Lapeš, Jaroslav Fukal a Antonín Horvát. Za domácí korigoval za stavu 4:0 Tomáš Kala.

ROZHODČÍ: KUBEC - NOVÁČEK, LAŠTŮVKA - KUNDELIUS

Rezerva se dočkala vítězství po dlouhé době, zapsala si vlastně první body po sestupu. O ty se svými góly zasloužili Antonín Horváth ve 22. minutě a Zdeněk Doležal, jeho branka v 78. minutě přinesla pro zbytek utkání klid na kopačky domácích fotbalistů.

SOBOTA 17.9.2016

6. kolo

SK ÚJEZD U BRNA - TJ SOKOL TASOVICE "B"
6:2 (1:0)

BRANKY: 45., 52., 54. a 61. min FILA, 63. min KAŠPAROVSKÝ, 89. min KRAVČÍK - 60. min ČEJKA, 75. min PEJCHAL