Rozhovor Miroslav Steinhauser

BILANCE

5. místo Divize D, 48 bodů, skore 54:49

Tabulka pravdy +6

Do sezony jsme vstupovali s cílem pohybovat se v klidném středu tabulky a nemít starosti se záchranou. Tenhle cíl se nám podařil splnit v předstihu a nakonec jsme skončili na  nádherném 5. místě. Nejlepším střelcem soutěže se stal Paul Miroslav, měli jsme aktivní skóre a aktivní tabulku pravdy. Hráči přistupovali k tréninkům i zápasům zodpovědně a byli za to odměněni krásným umístěním. Mezi nepovedené zápasy musíme zmínit zápasy v Uherském Brodě a Holešově, které se nám vyloženě nepovedly. Celkově však musím hráče pochválit a věřím, že v nastoleném trendu budou pokračovat i v následující sezoně. Hráči musí navázat na věci, které máme zažité a které nám přinesly úspěch a to je poctivost, pracovitost, týmovost a pokora.

PŘÍPRAVA

Mužstvo zahájilo letní přípravu 11. července 2017 a tréninky se ničím nebudou lišit od tradiční letní přípravy. Budeme trénovat  v posilovně, na umělé trávě ve Znojmě a hřišti v Tasovicích. Výběhy v terénu budou probíhat v Tasovicích a zařadili jsme do přípravy posilování TRX a Tabatu v Medifittnes. Sehrajeme řadu přípravných zápasů i MOL Cup.

ZMĚNY V KÁDRU

Kádr opustili: Konvalina (Znojmo), Pavliv (Dobšice),

Nově přišli na testy Vala, Švejkar, Lapeš, Švejda (všichni Znojmo ), Adamov (Suchohrdly ), Bula (FK Znojmo)

V jednání: Šmíd (Dačice), Kirschner (Znojmo)