Ukončená Podzim 2010

Sobota 20.11.2010 - ukončená podzimní sezóny očima Mirka Paula a Rosti Szajka a fotografa Františka Houšťe

Sokol Tasovice "A" - Sokol Tasovice "B" 6:2 (2:0)

Branky: 16´ Pechal 1:0, 19´ Trmal 2:0, 31´ Šuráň 3:0, 34´ Vyžrálek 4:0, 35´ F. Houšť 4:1, 38´ Fukal 5:1, 48´ Fukal 6:1, 51´ F. Houšť 6:2
Statistiky: Fauly: 5-6, střely: 8-6, mimo: 9-4, rohy: 4-3, ofsajdy: 3-1
Rozhodčí: Horký Jiří

Sestava Tasovice "A": Veselý (Racochejl) Karel - Záviška (Záviš) Zdeněk, Lašák (Arne) Radek, Šuráň (Justin) Michal, Harenčák (Harryk) Jan, Horáček (Horác) Petr, Pechal (Pechec) Václav, Vyžrálek (Šťojavs) Milan, Doležal (Dolik) Zdeněk mladší, Trmal (Vincek) Vítězslav, Fukal (Fukec) Petr, Mašek Vlastimil. Trenéři: Szajko (Dědek) Rostislav, Paul (Mira) Miroslav. Masér: Doležal (Dolik) Zdeněk starší
Sestava Tasovice "B": Heneš (Heny) Tomáš - Papaj (Papik) Martin, Juhaňák (Decák) Martin, Fortelný (Forťas) Jaroslav, Pavlíček (Mira) Miroslav, Brhel (Del Piero) František, Prekop (Jindra) Jindřich, Dítě ( Krauč) Petr, Svatoš (Svaťa) Martin, Macháček (Mech) Petr, Houšť (Fera) František, Vašina Petr. Trenér a fotograf: Houšť (Fera) František

Do utkání vstoupila obě mužstva ve velmi zvláštní sestavě. Hlavně áčková sestava byla velmi zajímavá, do brány se postavil Kája Veselý a na hrot šla dvojice Trmal, Fukal. V béčkové sestavě jsme se mohli pozastavit nad hrajícím trenér Frantem Houštěm, který stihl během hry i fotografovat.
V 5. minutě centroval Trmal přesně na nohu kolegy v útoky Fukala, ale ten trefil Heneše přímo do rukavic. V 8. minutě se snažil odcentrovat Šuráň, centr se mu nepovedl a trenérské duo Paul-Szajko ho za tento prohřešek okamžitě vystřídalo. V 10. minutě vystihl Franta Brhel špatnou rozehrávku Karla Veselého, ale ten svoji minelu napravil a poprvé ukázal své velmi dobré brankářské umění. Ve 14. minutě otevřel účet utkání Pechal, když vystřelil z hranice šestnácti metrů přesně k tyči, 1:0. V 19. minutě se nádherným momentem blískl snajpr v útoku áčka Víťa Trmal, když alá Poborský přehodil Heneše, 2:0. Ve 20. minutě se snažilo béčko odpovedět, ale Kája Veselý předvedl robinzonádu proti střele Fortelného. Ihned po tomtu zákroku volal na lavičku o nové, čisté tepláky...bohužel nebyly k dispozici. Ve 24. minutě vyřešil Juhaňák velmi dobře nebezpečnou akci áčka, když ksichtem poslal malou domů. Ve 26. minutě se snažil přpomenout Krauč Dítě, ale jeho střela neměla přesnost.
Druhý poločas začal velmi od podlahy. Ve 31. minutě si napravil reputaci Justin Šuráň za nepovedený centr z úvodu první půle a krásně zvýšil na 3:0. Ve 34. minutě se prosadil Štovajs Vyžrálek, když podél brankáře zvýšil už na 4:0. Ve 35. minutě utekl všem hráčům Franta Houšť a prosadil se střelou do horního rohu brány, stoper Doležal by si snad na jeho rychlost neveděl rady ani lasem, 4:1 Nejvíce smutný z této branky byl však Karel Veselý, jelikož jeho velmi očekávaná nula byla v prd... Ve 37. minutě odpískal rozhodčí Horký přímý kop proti áčku a Horáček s Doležalem ho neváhali během hry inzultovat. Z přímého kopu se mezi tím snažil prostřelit zázračného Káju Mira Pavlíček, ale vylámal si na něm snad všechny zuby. Ve 38. minutě se prosadil i druhý útočník áčka Fukal, když přihrávku Pechala napálil do sítě asi z pěti metrů vší silou, kterou nabral asi v posilovně, 5:1. Ve 40. minutě skóroval Vyžrálek, ale sudí Horký, který byl asi padesát metrů za střelcem viděl milimetrový ofsajd. Ve 46. minutě si spletl barvy Horác Horáček a namazal do tutovky Jindrovi Prekopovi, ale ten trefil pouze vynikajcího Káju. Ve 48. minutě se trefil opět Fukal, zvýšil na 6:1. Považoval si svých dvou branek v utkání tak svátečně, že se po zápase oblekl i do kvádra . 51. minutě uzavřel sóre utkání Franta Houšť, když mu míč naservíroval jeho útočný druh Vašina. Do konce zápasu stojí za zmínku snad jen rvačka hráčů v 53. minutě. Juhaňák si to rozdal s Harenčákem a Záviška s Pavlíčkem. Tento souboj však vítěze nepoznal, samotný zápas však ano a áčku zvítězilo 6:2. Všem zúčastněným děkujem.