BRANKY: 68. min POLA, 76. min HRUBÝ - 47. min PAUL p.k., 80. min MAŠEK

STATISTIKA: FAULY: 12-13, STŘELY: 6-4, MIMO: 12-4, ROHY: 13-4, OFSAJD: 0-8

ŽK: 31. min Švrček, 44. min Schlehr, 55. min Pola, 71. min Hrabal - 62. min Kirschner, 82. min Vyžrálek

DELEGÁT: Poklop

SESTAVA TASOVIC: Trmal, Čerstvý (C), Kirschner, Helebrant, Horáček, Mašek, Dítě Marek (62. min Doležal), Šuráň Jaroslav (46. min Paul), Hycl Jaroslav (46. min Pechal), Šuráň Michal, Vyžrálek Milan

SESTAVA PŘEROVA: Fikr, Hýbner, Švrček, Hrubý (90. min Smékal), Pola (80. min Čechák), Mrázek, Bernard, Schlehr, Hrabal, Matušík, Heger

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Zápas přinesl hru slabé úrovně, uspokojil jen počtem branek, které padaly až po přestávce. První rozvlnila ve 48. minutě ť přerovské svatyně, nařízený pokutový kop proměnil Paul. Navíc za zmaření vyložené šance musel předčasně pod sprchy domácí obránce a hostům se naskytla početní převaha. K vyrovnání napomohla chyba tasovické obrany a brankáře Trmala. Chybu ale napravil zákrokem, kdy Přerovským kryl penaltu. V 79. minutě však nedokázal zabránit vedoucímu gólu domácích. Ti se z něj dlouho neradovali, stav srovnal Mašek a utkání tak skončilo spravedlivou

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - JIHOMORAVSKÝ FOTBAL

Třetí remízu ve čtvrtém zápase uhrály v Moravskoslezské divizi Tasovice. V Přerově vedly, prohrávaly a nakonec vezou bod za konečný stav 2:2. "Byl to asi náš nejhorší zápas za dobu, co jsem tady v Tasovicích. Nevím, jestli už kluci nemysleli na Duklu," říkal trenér Tomáš Šťastný. Celek ze Znojemska poslal do vedení v 47. minutě proměněnou penaltou Paul. Přerov navíc přišel o vyloučeného hráče, jenomže se mu podařilo vyrovnat a v 79. minutě dokonce jít do vedení. Už za minutu ale vyrovnal na 2:2 Mašek. "První půlka byla hrozná. O poločase jsme vyměnili dva hráče a za dvě minuty jsme vedli. Domácí pak zápas otočili a to ještě nedali za stavu 0:1 penaltu. Naštěstí jsme vyrovnali okamžitě po inkasované brance. Jsem rád, že jsme neprohráli, ale Přerov rozhodně není mužstvo, které bychom při normální konstalaci neměli porazit," dodal tasovický trenér. Tasovice mají po čtyřech kolech na kontě 6 bodů, Přerov bodoval vůbec poprvé.