STATISTIKA: FAULY: 12-17, STŘELY: 6-7, MIMO: 3-1, ROHY: 1-3, OFSAJD: 3-3

ŽK: 65. min Šuráň Jaroslav, 74. min Helebrant - 73. min Huťka, 79. min Sklenář, 85. min Kučera

SESTAVA TASOVIC: Trmal, Čerstvý (C), Helbrant, Doležal, Pechal, Blahoudek (36. min Hycl), Mašek, Dítě Marek, Paul (84. min Čermák), Šuráň Jaroslav (90. min Chamko), Šuráň Michal

SESTAVA NAPAJEDEL: Krajča (C), Zavadil, Semela (80. min Šimoňuk), Sklenář, Janáček (59. min Vlček), Dufka, Huťka, Kučera, Žáček, Vrága, Bejtkovský

FOTO ZE ZÁPASU: ZDE , ZDE

VIDEO ZE ZÁPASU: 1 , 2 , 3

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

V prvním poločase byli lepší hosté, lépe a přesněji si přihrávali, vytvořili si i vice šancí než domácí. Ve 21. minutě se po rozehraném rohovém kopu trefil mezi tyče hlavou Vrága. Tasovičtí si vypracovali jen dvě slibné příležitosti, ale žádná neskončila v síti. Druhou půli zahájili lépe domácí, svým tlakem si vynutili chybu v hostující obraně a Doležal srovnal stav. Za předvedený výkon si oba celky zaslouženě rozdělily body, remíza je zcela spravedlivá.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ZNOJEMSKÝ DENÍK

Dvě stě deset diváků sledovalo letošní poslední domácí utkání Tasovic, které skončilo remízou 1:1 s Napajedly. Jednalo se o souboj dvou sousedů v tabulce. Pokud by tasovičtí fotbalisté vyhráli, mohli se dostat před svého soupeře, který je před nimi na třetím místě. „Spokojenost je jen částečná. Bylo vidět, že na sebe narazily dvě mužstva ze špice divize. Nikdo nechtěl prohrát. Oba týmy bojovaly. Myslím, že to bylo i pro diváky zajímavé utkání,“ hodnotil po zápase trenér Tasovic Tomáš Šťastný. Jeho tým si v prvním poločase připravil jen minimum šanci. Důraznější byli hosté, a to jim pomohlo i ke vstřelení branky. Po rohovém kopu Patrika Smely nejvýše vyskočil Michal Vrága a trefil se za záda tasovického gólmana Petra Fukala. „Dostali jsme nešťastný gól z rohu. První půlku jsme zase nehráli moc dobře,“ prohlásil Šťastný. Lepší výkon předvedli tasovičtí fotbalisté ve druhé části hry, který vyústil ke gólu Zdeňka Doležala. „Jako vždycky jsme v té druhé půlce soupeře zmáčkli. Tím přišel gól a také šance, které jsme ale nedali. Remíza bude asi spravedlivá,“ uvažoval Šťastný. Trenér hostujícího celku Martin Onda nebyl spokojený s terénem, na kterém se hrálo. „Asi by mužstva předvedla kvalitnější fotbal, kdyby hřiště nebylo tak rozbité. Bylo to utkání o bojovnosti a nasazení,“ zamyslel se