BRANKY: 32. min HON, 45. min VÁVRA, 46. min FORMAN

STATISTIKA: FAULY: 20-20, STŘELY: 3-1, MIMO: 1-5, ROHY: 1-9, OFSAJD: 2-6

DELEGÁT: BÁBÍČEK

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Čerstvý (C), Blahoudek, Doležal (66. min Dítě P.), Horáček, Mašek, Paul, Mucala, Čermák, Šuráň, Helebrant

SESTAVA BOHUNIC: Gruber, Vávra (73. min Kulička), Solnický, Hon, Suchý, Forman, Kostka, Tonev, Smolka (84. min Kašpar), Táborský (37. min Seknička), Píšek (C)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Po odstoupení Vracova ze soutěže odepsali Tasovičtí tři body za výhru s tímto soupeřem a v tabulce se tak dostali do pásma ohrožených sestupem. Proto každý bod získaný na jaře bude hodně důležitý. V prvním zápase po podzimní přestávce je čekalo družstvo středu tabulky. Do souboje však rozhodčí pro chyby v registračkách nepřipustili čtyři fotbalisty základní sestavy, což se na hře muselo nutně projevit. Bohuničtí si po celé utkání udržovali převahu, ke vstřelení branek využili chyb v defenzivě hostů.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ZNOJEMSKÝ DENÍK

Neúplný název klubu v registračních průkazech tasovických fotbalistů znemožnil čtyřem hráčům start v úvodním utkání jarní části divize D proti Bohunicím. To je zřejmě připravilo o body, když v Brně prohráli 0:3. „Deset minut před začátkem zápasu za námi přišel delegát utkání, že čtyři hráči mají v registračce napsáno jen Sokol Tasovice a celý název je TJ Sokol Tasovice. Kvůli tomu nemohli nastoupit," přiblížil trenér Tasovic Jiří Fryš. Jednalo se o brankáře Jana Gábora, obránce Petra Krátkého a Martina Vítka a záložníka Milana Vyžrálka. „Citelně to zasáhlo do našeho týmu. Musel hrát Lukáš Čerstvý, který je zraněný a také Zdeněk Doležal, kterého jsem původně plánoval dát jen na dvacet minut," sdělil trenér. „Tři měsíce kluci trénovali, tři týdny pak kvůli odloženým utkání čekali na první mistrák a nakonec přijde problém s registračkama. Den na to hrálo béčko a dva hráči měli také název oddílu bez TJ. Delegát na to upozornil, ale nechal je hrát," poznamenal předseda oddílu Jan Vašina. Čtyřem hráčům se měnili průkazy na podzim. „Jsou zaregistrovaní na FAČRu, všechno je v pořádku. Odjakživa jsme TJ Sokol Tasovice, všude to tak píšeme. Jen v registračkách chybělo TJ," dodal Vašina.