VRCHOVINA - TASOVICE

SFK VRCHOVINA - TJ SOKOL TASOVICE

BRANKY: 17. min ZEDNÍČEK

STATISTIKA: FAULY: 19-20, STŘELY: 2-3, MIMO: 4-2, ROHY: 6-5, OFSAJD: 6-5

ŽK: 6. min Follprecht, 74. min Šandera, 54. min Wolker, 71. min Skalník K. - 54. min Doležal

Nejlepší hráč: KRÁTKÝ

Diváků: 240

HLAVNÍ ROZHODČÍ: NOVÁČEK

POMEZNÍ ROZHODČÍ: TALPA, BENEŠ JAR.

DELEGÁT: KUBA

SESTAVA TASOVIC: Gábor, Čerstvý (C), Krátký, Šuráň, Švarc, Horáček, Vítek (74. min Čermák), Blahoudek (67. min Dítě P.), Paul, Vyžrálek, Doležal

SESTAVA VRCHOVINY: Vítek, Buchta, Follprecht, Šandera (81. min Brabec), Wolker (66. min Komínek), Smetana, Michal (C), Kolařík (87. min Drdla), Zedníček, Skalník M., Skalník K.

Tasovické prokletí jménem Vrchovina trvá dál. Ani v pátém vzájemném utkání v divizní soutěži nedokázali fotbalisté Tasovic porazit mužstvo Vrchoviny. Na jeho hřišti ve vloženém patnáctém kole včera prohráli 0:1. „Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním nás Vrchovina jasně přehrávala. Nemohli jsme se dostat do tempa, nechali jsme soupeře hrát a po chybě v obranné fázi jsme dostali v 17. minutě gól. Ve druhé půlce jsme je přišpendlili k jejich velkému vápnu, ale nedokázali jsme si vytvořit stoprocentní šance. Hráli jsme stále na jejich půlce a oni hrozili jen z brejků. Bohužel se nám ale střelecky nedaří," zhodnotil tasovický trenér Tomáš Šťastný. I když mají Tasovice s Vrchovinou tak nepříznivou bilanci, nebyly snadným soupeřem. „Vítězství si nesmírně vážím, protože Tasovice mají vynikající mančaft. Souhlasím s tasovickým trenérem, že my jsme byli lepší v první půlce a oni ve druhé. Na rozdíl od nich my jsme dali branku. Na to, že se hrálo na těžkém podmáčeném terénu, bylo to velice kvalitní zápas," poznamenal trenér Vrchoviny Richard Zeman. Jeho tým si udržel druhé místo.Tasovice klesly na sedmou příčku a v neděli k nim zavítají Bohunice.