TASOVICE - BLANSKO

HLAVNÍ ROZHODČÍ: KOLÁŘ

POMEZNÍ ROZHODČÍ: PODANÝ, URBÁNEK

DELEGÁT: BÁBÍČEK

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Krátký, Mička (C), Šrámek, Veselý (51. min Blahoudek), Horáček, Czucz, Paul (79. min Hověz), Ostrý (88. min Vítek), Helebrant, Švarc

SESTAVA BLANSKA: Juran, Čoupek, Šíp, Müller, Levai, Šplíchal (74. min Sodomka), Nečas (C)(61. min Zouhar), Ullmann (83. min Trtílek), Grómský, Krejčíř, Šural

Tasovickým se na podzim nedaří dovést zápas do vítězného konce. Tentokrát na svém trávníku hostili soupeře ze středu tabulky a do poločasu mu mnoho nebezpečných příležitostí ke skórování nenabídli. Z převahy a mnoha šancí se dočkali gólu až v poslední minutě první půle zásluhou Krátkého. Po přestávce hosté usilovalio vyrovnání rychlými brejky, nakonec byli v 71. minutě úspěšní, branku vsítil Ullmann. Tasovičtí nesložili zbraně, vypracovali si několik dalších šancí, ale střely létaly těsně vedle, ani závary před blanenskou bránou k úspěchu nevedly. Nakonec mohli i prohrát, od porážky je zachránilo břevno. Mají-li se dočkat vítězství, musí zlepšit produktivitu v zakončování. Snad se do příštího klání najde střelec.