TASOVICE - HAVLÍČKŮV BROD

BRANKY: 7. min HELEBRANT, 20. min KIRSCHNER

STATISTIKA: FAULY 19-14, STŘELY: 8-4, MIMO: 6-2, ROHY: 8-3, OFSAJD: 3-1

ŽK: 88. min Helebrant - 19. min Kubát, 52. min Kavka, 81. min Henek

HLAVNÍ ROZHODČÍ: SEDLÁČEK T.

POMEZNÍ ROZHODČÍ: MAYER J., HRŮZA

DELEGÁT: DOFEK

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Svatoš (70. min Veselý), Mička (C), Blahoudek, Šrámek, Kirschner, Horáček, Hrobař (67. min Bula), Paul (78. min Vlk), Helebrant, Švarc

SESTAVA HAVLÍČKOVA BRODU: Soukal, Berky (C)(46. min Vopršal), Polívka, Henek, Kubát (46. min Štědrý), Vařejka, Sklenář, Jarosz (80. min Hejkal), Prchal, Kavka, Míča

Domácím vyšel úvod utkání a hlavně dva přímé kopy. V 7. minutě se po něm v pokutovém území nejlépe zorientoval Helebrant a úspěšnou tečí dostal Tasovické do vedení. Ve 20. minutě se situace opakovala, střelcem druhé branky, rovněž úspěšnou tečí po přímém kopu, byl tentokrát Kirschner. Domácí předčili svého soupeře hlavně bojovností, mladí fotbalisté hostů si sice vypracovali několik šancí, ale neproměnili je, zásluhu na tom měl i dobře chytající gólman Šebela. Pochvalu si zaslouží také jeho protivník Soukal, který zmařil nejméně čtyři nadějné příležitosti Tasovic.