ŽĎÁR NAD SÁZ. - TASOVICE

SESTAVA TASOVIC:

SESTAVA ŽĎÁRU:

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Poslední zápas podzimu se uskutečnil na těžkém terénu a byl předehrávkou 16. jarního kola. Oba týmy se nacházejí v dolní polovině tabulky, toto postavení
určovalo taktiku. Domácí potřebovali vítězství, Tasovičtí nechtěli prohrát, navíc si toužili napravit reputaci z prvního utkání soutěže, kdy svému protivníkovi na domácím trávníku podlehli 1:4. Sobotní střetnutí naplnilo očekávání. Vyrovnaný průběh přinesl hodně bojovnosti, pozornou obranu s rychlými protiútoky, ale šancí bylo jako šafránu. Čekalo se na chybu v defenzívě a bylo zřejmé, že o výsledku rozhodne jedna vydařená akce. K té měli blíže hosté, ve druhé půli střelu Švarce domácí gólman vytěsnil mimo své tyče. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou, se kterou byla spokojena obě mužstva. Tasovice nakonec zakončily nevydařený vstup do soutěže úspěšně, z posledních čtyř střetnutí si připsaly 10 bodů za tři vítězství a jednu plichtu.