BYSTŘICE N/P - TASOVICE

HLAVNÍ ROZHODČÍ: HANÁK

POMEZNÍ ROZHODČÍ: MIKULA, KOLÁŘ

DELEGÁT: ŠOUKAL

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Hrazdílek, Kirschner, Blahoudek, Horáček (63. min Bula), Hrobař, Paul (87. min Svatoš), Lašák, Veselý, Čermák (80. min Vlk), Švarc (C)

SESTAVA BYSTŘICE: Trávníček, Vícha (C), Sklenář, Šponar, Mitáš, Adamec, Prášil, Malý, Illek (83. min Karásek), Zbytovský, Čech (65. min Holý)

Tasovické čekal nelehký zápas. Domácí nastoupili do utkání aktivněji, z mírné převahy dosáhli do přestávky na vedoucí gól. Hostům se nedařilo v ofenzívě, nebezpečí z jejich strany v první půli nehrozilo. Druhý poločas zahájili s větším nasazením, dočkali se vyrovnávací branky, o kterou se postaral v 72. minutě Kirschner. Bystřičtí se však z ojedinělé akce opět ujali vedení, naděje na zisk bodu se tak Tasovickým znovu vzdálila. Přesto se nevzdali a nezměrnou bojovností na plichtu nakonec dosáhli, když se mezi tyče trefil Paul. Konečná remíza je spravedlivá, první části hry vévodili domácí, druhé naopak hosté.