TASOVICE - KOZLOVICE

HLAVNÍ ROZHODČÍ: GASNÁREK

POMEZNÍ ROZHODČÍ: DROZDY, DOHNÁLEK

DELEGÁT: SLABÝ

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Hrazdílek, Mička (C), Blahoudek (77. min Čermák), Kirschner, Horáček, Hrobař, Paul (83. min Machač), Veselý, Lašák, Švarc

SESTAVA KOZLOVIC: Bureš, Krejčíř, Král Martin (C), Sikora (62. min Vojtášek), Král Michal, Kaďorek, Schlehr, Drápal (61. min Axamit), Žůrek (65. min Galetka), Střelec, Tomčík

Obě mužstva předvedla pěkný a vyrovnaný fotbal. V prvním poločase se přihlížející diváci žádné branky nedočkali, teprve po přestávce mohli zatleskat úspěšnému střelci. Jako první to byl domácí Karel Veselý, když proměnil penaltu nařízenou za faul na Kirschnera v pokutovém území. Získaný náskok Tasovické ukolébal, přestali hrát a Kozlovičtí začali kombinovat. Trestem za liknavost byl vyrovnávací gól Schlehra v 89. minutě. Ukázalo se tak, že je nutné bojovat až do závěrečného hvizdu, plichta a ztráta bodů byla zbytečná.