TASOVICE - UHER. BROD

TJ SOKOL TASOVICE - ČSK UHERSKÝ BROD

BRANKY: 52. min KIRSCHNER - 2. min MANČÍK, 41. min HRUBOŠ, 69. min VEČEŘA, 80. min JARONĚK

STATISTIKA: FAULY -, STŘELY: -, MIMO: -, ROHY: -, OFSAJD: -

ŽK: 0

HLAVNÍ ROZHODČÍ: ONDRÁŠ

POMEZNÍ ROZHODČÍ: SEDLÁČEK, POLÁK

DELEGÁT: LENFELD

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Hrazdílek, Mička (C), Kirschner, Horáček (76. min Machač), Hrobař, Paul, Veselý, Čermák (46. min Blahoudek), Lašák, Švarc

SESTAVA UHERSKÉHO BRODU: Kohoutek, David M. (C), David R., Pacl, Večeřa (74. min Jaroněk), Dolina (86. min Michalec), Kúdela, Pochylý, Hruboš, Mančík (64. min Nevařil), Vrága

Ani v nedělním zápase nebylo domácím dopřáno vítězství. Hosté už ve 2. minutě potrestali chybu gólmana, kterou využil Mančák. Ve 41. minutě se domácí opět dopustili chyby a znovu následoval trest v podobě gólu Hrubeše. Naděje na změnu přišla hned po přestávce, akci Veselého úspěšně zakončil Kirschner. To však bylo ze strany Tasovic vše. Obrana i nadále chybovala, hosté toho využili ke vstřelení dalších dvou branek.