ŽĎÍREC NAD DOUBR. - TASOVICE

HLAVNÍ ROZHODČÍ: KŘENEK

POMEZNÍ ROZHODČÍ: ROSICKÝ, JÍLEK

DELEGÁT: PROKEŠ

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Hrazdílek, Mička (C), Blahoudek, Kirschner, Horáček, Hrobař (61. min Čermák), Paul (89. min Machač), Veselý (85. min Šuráň), Lašák, Švarc

SESTAVA ŽĎÍRCE: Pometlo, Cestr, Plíšek, Štukhejl, Čalkovský, Mrázek, Pátek, Najman (83. min Slavík), Smejkal (68. min Koutný), Novotný (C), Dvořák (20. min Fikar)

Zápas probíhal na náhradním travnatém hřišti z důvodu podmáčeného terénu na hlavním stadionu. Rozměry menšího pole odpovídaly obrazu hry – množství osobních soubojů i taktiku nakopávaných míčů, z nich pak hrozbu ze standardních situací. Vzruchu před brankami bylo dostatek, šťastnější byli Tasovičtí, na přestávku odcházeli s jednobrankovým vedením po střele Hrobaře z 20 metrů. Ve druhé půli tlak domácích polevil, jeho akce byly bezzubé, obrana hostů je bezpečně odvracela. Jejich útok defenzívu Ždírce stále častěji ohrožoval z rychlých brejků, tím posledním v 90. minutě pečetil výhru Machač. Vítězství Tasovic je zasloužené, získané body je vynesly na první příčku v divize.