SLAVIČÍN - TASOVICE

FC TVD SLAVIČÍN - TJ SOKOL TASOVICE

STATISTIKA: FAULY -, STŘELY: -, MIMO: -, ROHY: -, OFSAJD: -

ŽK: 54. min Švach, 64. min Školník, 77. min Horáček, 86. min Matůš - 41. min Veselý, 62. min Mička, 65. min Hrobař, 75. min Lašák, 76. min Čermák

HLAVNÍ ROZHODČÍ: KNEISL

POMEZNÍ ROZHODČÍ: GLOSER, KOZUBÍK

DELEGÁT: PROKOP

SESTAVA TASOVIC: Pavliv, Hrazdílek, Mička (C), Blahoudek (91. min Fukal), Veselý, Horáček, Hrobař, Paul (81. min Landšperský), Čermák (88. min Svatoš), Lašák, Švarc

SESTAVA SLAVIČÍNA: Vypušťák, Matůš, Kocián (46. min Elšík), Švach P., Goňa, Mezírka, Kalus, Lukaštík (C), Švach T., Školník, Horáček (78. min Velecký)

Zápas v nedělním dopolední gól nepřinesl. Domácí měli v první půli míč častěji na svých kopačkách, ale k šancím to nevedlo. I po přestávce se hra odvíjela v podobném duchu. Tasovičtí odpovědně bránili a Slavičín nepouštěli do nebezpečných situací, jedinou výjimkou byla nařízená penalta, kterou gólman Pavliv kryl. Bod je pro hosty úspěchem a odměnou za bojovný výkon.