TASOVICE - HODONÍN

HLAVNÍ ROZHODČÍ: HLUBINKA

POMEZNÍ ROZHODČÍ: HOVORKA, HEGER

DELEGÁT: KÁŇA

SESTAVA TASOVIC: Pavliv, Hrazdílek, Mička (C), Blahoudek (80. min Svatoš), Veselý, Horáček, Hrobař, Paul, Čermák (61. min Landšperský), Lašák (78. min Fukal), Švarc

SESTAVA HODONÍNA: Petráš, Konečný, Voříšek (34. min Bartoš), Kyselka, Paděra, Fojtík, Masaryk, Šturma, Červinek, Holešinský (90. min Mareš), Polách (C)(88. min Hesek)

Utkání mělo vyrovnaný průběh. Domácí si vypracovali řadu šancí, nejčastěji se do nich dostával Paul, bohužel ani tutovky nedokázal proměnit. Hosté špatnou produktivitu Tasovic využili k dvoubrankovému vedení, za tohoto stavu se odcházelo na přestávku. I druhý poločas nabídl vyrovnaný souboj, diváci se v něm však dočkali už jen jednoho gólu, síť hodonínské svatyně rozvlnil Blahoudek. Protože domácí zůstali za svým soupeřem pozadu v proměňování gólových příležitostí, na remízu nedosáhli, ačkoli by plichta tomuto zápasu více slušela.