BRANKY: 1. min a 86. min SCHNEIDER - 84. min DOLEŽAL

STATISTIKA: FAULY: 17-17, STŘELY: 5-4, MIMO: 3-6, ROHY: 5-5, OFSAJD: 3-9

ŽK: 28. min Schneider, 70. min Krejčí, 80. min Czucz, 90. min Horna - 5. min Macháček, 69. min Horáček, 70. min a 87. min Dítě Marek

ČK: 87. min Dítě Marek

Diváků: 120

SESTAVA SPARTY BRNO: Stehlík (46 .min Horna), Nápravník, Schneider, Pavlas (60. min Czucz), Fuxa, Florián, Krejčí, Lang (C), Hlavinka (74. min Poprik), Záboj, Forman

SESTAVA TASOVIC: Trmal, Čerstvý, Krátký, Doležal, Horáček (C), Macháček (57. min Pechal), Dítě Marek, Paul (80. min Svatoš), Šuráň Jaroslav, Vyžrálek (73. min Dítě Petr), Šuráň Michal

Tasovice – Fotbalisté Tasovic zaznamenaly první porážku v jarní části Moravskoslezské divize D. Na hřišti Sparty Brno prohráli 1:2.

Hráči Tasovic měli do sobotního utkání skvostnou bilanci. V jarní části soutěže ztratili pouhé dva body za remízu v předminulém kole s Vrchovinou. Tentokrát jim ale zápas nevyšel podle plánu. Na půdě Sparty Brno prohrávali už po prvním poločase, kdy domácí dokázali kompaktní obranu Tasovice poprvé pokořit.Ve druhém poločase zahájily Tasovice stíhací jízdu, ale nemělo to pro ně zdárný konec. Svěřenci Tomáše Šťastného sice dokázali soupeřovu síť rozvlnit, jenže podobně si vedli i domácí a první porážka byla na světě.Pro Tasovice ztráta bodů neznamená nic tragického, i nadále se drží devět bodů od posledních Napajedel s Uherským Brodem.Další utkání sehrají Tasovice v sobotu na domácím hřišti proti Hodonínu.