BRANKY: 71. min DÍTĚ MAREK - 35. min HIRSCH

STATISTIKA: FAULY: 17-18, STŘELY: 5-4, MIMO: 9-4, ROHY: 2-5, OFSAJD: 5-3

ŽK: 17. min Šuráň Michal, 83. min Vyžrálek - 31. min Kropáček

SESTAVA TASOVIC: Trmal, Čerstvý, Lašák, Doležal (C), Macháček (46. min Pechal), Dítě Marek (88. min Szajko Tomáš), Paul, Vyžrálek, Svatoš, Šuráň Jaroslav, Šuráň Michal (75. min Čermák)

SESTAVA VYŠKOVA: Kollár Lad., Maruška, Kollár Mich. (C), Pospíšil (79. min Baričák), Palla (68. min Žoček), Hirsch, Lička, Rychlík, Koláček, Bárta, Kropáček (90. min Novotný)

FOTO ZE ZÁPASU: ZDE

VIDEOZDE

Diváci v Tasovicích zhlédli pěkný fotbal rozdílných poločasů. V prvním byli lepší hosté, vypracovali si i více šancí. Několikrát se ocitli v nebezpečných situacích před domácím brankářem Trmalem, který většinu z nich úspěšně vyřešil, kapituloval pouze v 35. minutě po střele Hirsche. Po přestávce se obraz hry obrátil ve prospěch Tasovic, více brankových příležitostí bylo na jejich kopačkách. Bohužel proměnili jen jednu, do tabulky střelců se zapsal Marek Dítě. Po závěrečném hvizdu se oba soupeři rozešli po spravedlivé remíze a zasloužené dělbě bodů.

MOMENTY ZÁPASU:

1. min - Doležal sám do brankáře

5. min - Kollár před Trmalem vysoko nad

9. min - Hirsch se probojoval do vápna, jeho těžkou střelu zlikvidoval Trmal

11. min - přímák Dítěte zlikvidoval bravurně brankář hostů

12. mn - vynikající přihrávka Pospíšila na Hirsch, ten šanci nezužitkoval

16. min - tečovanou střelu Paulem, Trmal vytlačil na roh

18. min - přímák Pospíšila tesně vedle

30. min - Kropáčkovu střel Trmal vyrazil mimo branku

35. min - Pospíšil výborně zpětnou příhrávkou našel Hirsche a ten podél Trmala na - 0:1

43. min - Vyžrálekova střela s tečí brankáře končí na tyči a vedle

44. min - sólo Pally končí na Trmalovi

44. min - další šance Ličky, opět Trmal kryje

48. min - tečovaný míč napříč bránou brankář s námahou vytlačil a Vyžrálek nedotlačil

52. min - Pechalova střela vedle

58. min - akce Dítěte, jeho střela zblokovaná protihráčem

70. min - Čerstvý v malém vápně minul

71. min - Dítě ve vápně a střelou srovnává na - 1:1

74. min - před Pospíšilem kryje Trmal