Výsledky sezóny 2014/2015

14. kolo

TJ SOKOL TASOVICE ŽENY - SK OCMANICE
2:7 (1:3)

BRANKY: 44. min ŽÁKOVÁ, 62. min GOLDOVÁ - 13., 32. a 80. LIŠKOVÁ, 39. PUDÍKOVÁ, 60. HRDOVÁ, 65. VLASTNÍ, 85. HRABAŇOVÁ

Domácí fotbalistky na své soupeřky, které zaujímají třetí místo v tabulce, nestačily. Na jejich výkonu se navíc podepsala absence tří hráček ze základní sestavy. Otmanické ženy je přehrály ve všech činnostech a zaslouženě zvítězily. Úspěchy domácích si připsala Žáková a Goldová.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - web soupeře

V posledním zápase základní části zajížděly Ocmanické hráčky na hřiště předposledního týmu. Od začátku se hra odvíjela zejména na polovině Tasovic, v 13. min se dostala za obranu Lišková a mířila přesně -0:1. V 32. min zpoza vápna vystřelila Lišková tvrdě pod břevno mimo dosah brankářky -0:2. V 39. min se Pudíková protáhla po pravé straně až do vápna a propálila z úhlu brankářku -0:3. V 44. min po nákopu Tasovické hráčky na branku neudržela brankářka míč, ten pak protlačily domácí až do sítě -1:3. V 50. min se po centru z pravé strany k míči dostala dříve než brankářka Hrdová a hlavou trkla míč do branky -1:4. V 62. min se po ojedinělém útoku dostaly domácí hračky k brance Ocmanic, útočnice před vápnem v souboji ochotně spadla, rozhodčí pískl faul. Střelu z trestného kopu zatočila domácí hráčka přesně do šibenice -2:4. V 65. min Lišková centrovala z levé strany před branku, domácí obránkyně si srazila míč do branky -2:5. V této době už hráčkám Tasovic docházely síly, hostující hráčky se pěknými kombinacemi dostávaly do šancí. V 71. min trefila Hrabaňová břevno. V 80. min se na levé straně protáhla Mrňová, její centr srazila rukou obránkyně, následnou penaltu bezpečně proměnila Lišková -2:6. V 85. min se po kombinaci dostala k míči Hrabaňová a střelou k tyči uzavřela skóre -2:7. Hráčky Ocmanic skončily celkově třetí a v následné nadstavbě se střetnou s týmem Velkých Pavlovic ze skupiny C.

NEDĚLE 24.5.2015

__________________________________________________________________________________________________________________

13. kolo

SK HUHTAMAKI OKŘÍŠKY - TJ SOKOL TASOVICE ŽENY
2:0 (1:0)

BRANKY: 12. min a 71. min BENDOVÁ

Tasovickým ženám se utkání příliš nevydařilo. Nevypracovaly si moc šancí, v jejich zakončování vyšly naprázdno. Domácí ukázaly téměř stoprocentní produktivitu, z minima příležitostí vsítily dva góly a připsaly si tři body za vítězství.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - web soupeře

Do zápasu dvou posledních mužstev soutěže vstoupily lépe domácí hráčky. Již od první minuty měly balon častěji pod kontrolou, a když se ve 12. minutě po centrovaném balonu Valentové z přímého kopu krásně trefila Bendová vedly Okříšky 1:0. Do 25. minuty měli domácí ještě dvě výborné příležitosti, ale ty gólem neskončily. Poté se hra vyrovnala a byly to Tasovice, které byly lepším týmem. Jejich snaha byla jen před vápno, kde byla pozorná okříšská obrana, a tak jedinou hrozbou byl přímý kop z hranice vápna, který se mezi tyče nevešel.
V druhé půlce se hrál vyrovnaný fotbal mezi vápny, kdy se žádný ze soupeřů k šanci nedostal. Vše rozsekla 71. minuta, kdy se opakovala branková situace z první půlky. Valentová rozehrává přímý kop a balón propadl na zadní tyč, kde pohodlně skóruje Bendová a Okříšky vedou o dvě branky. Tasovice byly po zbytek zápasu aktivnější, ale kromě dvou střel Burdelové, se kterými si poradila Křivánková, je domácí obrana k ničemu nepustila. Okříšky už bezpečně hlídaly svůj dvoubrankový náskok a po závěrečném hvizdu se mohly radovat z prvního letošního vítězství.

NEDĚLE 17.5.2015

12. kolo

TJ SOKOL TASOVICE ŽENY - DFC IVANČICE
0:1 (0:0)

BRANKA: VACULÍKOVÁ

Toto utkání se domácím fotbalistkám nevydařilo, podaly slabší výkon. Vypracovaly si minimum šancí, žádnou branku nevsítily. Přesto dokázaly v první půli udržet čisté konto. Ve druhém poločase se ivančickým ženám podařilo skórovat, zaslouženě si z Tasovic odvezly všechny body.