FOTBAL

 

 Pořádané sportovní akce na umělém povrchu-zima 2020

 
Obsazení umělky na rok 2020                
 
SLEVA NA PRONÁJMU PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ PRO KLUBY
-1 až 2 zápasy..........................  10% pro oba kluby
-3 až 5 zápasů..........................  15% pro oba kluby
-6 a více zápasů......................... 20% pro oba kluby
Tyto  slevy je možné uplatnit při závazné rezervaci umělého povrchu do konce září 2019.
 
SLEVA NA TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY(1,5 HOD.) PRO KLUBY
-2 až 5     TJ........................  10% pro oba kluby
-6 až 9     TJ........................  15% pro oba kluby
-10 a víc  TJ......................... 20% pro oba kluby
Tyto  slevy je možné uplatnit při závazné rezervaci umělého povrchu do konce září 2019.
 
 
SLEVA NA STARTOVNÉM

-při závazném přihlášení do turnaje do konce září  2019 bude cena snížena o 20%

-při závazném přihlášení do turnaje do konce listopadu 2019 bude cena snížena o 10%

-pro přihlášené mužstva dorostu v tomto turnaji bude jednotná cena 5.000,-Kč.

 
 
SLEVA NA STARTOVNÉM

Snížení startovného za tyto dva turnaje(starší a mladší žáci) o 50% za podmínek:                                                                                                                                                               -klub si během ledna až dubna 2020 rezervuje min. 6 přípravných utkání věkové kategorie muži-dorost.                                                                                                           -klub si rezervuje min. 8 tréninkových jednotek, kdy jedna TJ musí být  min. 1,5 hod. dlouhá-všechny věková kategorie.                                                                                         -klub si rezervuje a uskuteční soustředění v našem areálu                                                                                                                                                                                              -klub se bude účastnit společného zimního turnaje mužů a dorostu                                  V případě využití jedné z těchto 4 podmínek je možné uplatnit 50% slevu na tyto dva turnaje starších a mladších žáků.

AKTUALITY

 
 
 
OMLUVA
Touto cestou bych se chtěl upřímně omluvit všem rodičům,fanouškům,trenérům a hráčům za chybnou informaci o soupeři a stadionu,kde hrálo naše mužstvo mladších žáků o tomto víkendu.Toto utkání se hrálo v Šanově nikoli,jak bylo uvedené v Šatově.Prosím ve spodní části této základní stránky jsou uvedeny všechny rozpisy všech mužstev TJ Sokol Tasovice,tak si prosím vždy zkontrolujte mužstvo co vás bude zajímat.V moři informací je možné,ne umyslně,že se někdy tato chyba udělá ale do budoucna se jich budu snažit vyvarovat.
Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.  
Zdeněk Macháček
 
 

Aktuální mistrovské utkání mužů v MSD-skupina D

 
8.kolo
 
sobota 21.9.2019 od 15.30 hod.
 
TJ START Brno - TJ Sokol Tasovice   
 
R: Mayer Petr 
AR1: Galář Jakub 
AR2: Rygl Luboš 
DFA: Piňos Karel 
Odjezd autobusu pro hráče a diváky od stadionu 12.45 hod.
 
Aktuální mistrovská utkání ostatních celků
 

Ženy-MSDŽ-skupina C                     

2.kolo neděli 22.9. od 15.30 hod.

TJ Sokol Tasovice - SK Huhtamaki Okříšky

hřiště: Tasovice

R: Petr Zdeněk 

 

Dorost-1.třída- skupina B

8.kolo sobota 21.9.2019 od 13.15 hod.            

 SK Vojkovice - TJ Sokol Tasovice/Hrádek 

hřiště: Vojkovice

Odjezd autobusu od stadionu pro hráče  11.15 hod.

R: Kříž Karel 

 

Starší žáci-Okresní přebor-skupina A              

5.kolo neděle 22.9.2019 od 13.00 hod.

Micmanice/Slup - TJ Sokol Tasovice 

hřiště:Slup

  Odjezd minibusem od stadionu pro hráče  12 hod.                              

 

Mladší žáci-Okresní soutěž-skupina D                                                                          

5.kolo 

 TJ Sokol Tasovice    VOLNO

hřiště:

 

 

Starší přípravka -Okresní soutěž-skupina B         

5.kolo sobota 21.9.2019  od 10 a 11 hod.

TJ Sokol Tasovice - 1.SC Znojmo FK 

hřiště: Tasovice    

 

Mladší přípravka-Okresní přebor

4.kolo neděle 22.9. od 10 a 11 hod.

TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Prosiměřice

hřiště:Tasovice 

    

Odehrané utkání-muži

 
7.kolo
 
neděle 15.9.2019 od 16.00 hod.
 
TJ Sokol Tasovice - FC PBS Velká Bíteš 6:0  poločas 4:0

Branky:


 

Sestavy


TJ Sokol Tasovice
J. Mrázek [-] - R. Švarc [-] , R. Lapeš [-] (66. K. Kučera [-] ) , J. Pazdera [-] , D. Odehnal [-] , J. Švejkar [-] , P. Horáček [-] (78. V. Fajkus [-] ) , P. Lapeš [-] (83. J. Furik [-] ) , M. Rygl [-] , T. Cihlář [-] , L. Hrazdílek [-]

FC Spartak Velká Bíteš
M. Pelán [-] - T. Mrňa [-] , M. Hošek [-] , D. Bartoš [-] , F. Kuldan [-] , M. Knos [-] - J. Sznapka [-] (46. R. Novotný [-] ) , M. Zúbek [-] , A. Merdita [-] (76. F. Svoboda [-] ) , M. Špánek [-] (66. P. Loup [-] ) - D. Pořízek [-] (46. M. Mikeš [-] )

ŽK: 62. J. Pazdera - 15. M. Zúbek , 25. M. Špánek , 30. M. Knos .
 
Počet diváků: 240
 
Hodnocení trenéra domácích:
Diváci viděli oboustranně výborné utkání, kdy po první vstřelené brance jsme předváděli krásné akce korunované brankami a zaslouženě jsme vyhráli.
 
Nejlepší střelci MSD-skupina D Góly
1 Pavel Dovhanyuk 10
2 Pavel Lapeš 10
3 Raymond Darkeh 8
4 Miloš Prášil 7
5 Richard Svoboda 6
 
Tabulka celková
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jihlava B 6 6 0 0 21:3 18
2 Lanžhot 6 5 0 1 26:4 15
3 Stará Říše 6 5 0 1 19:9 15
4 Ždírec n.D. 6 4 0 2 15:8 12
5 Tasovice 6 4 0 2 19:19 12
6 Start Brno 6 3 1 2 19:11 10
7 Zbrojovka Brno B 6 3 1 2 15:7 10
8 Bystřice n.P. 6 2 1 3 11:15 7
9 Velká Bíteš 6 2 0 4 7:15 6
10 Havlíčkův Brod 6 2 0 4 10:23 6
11 Žďár n.S. 6 1 1 4 6:14 4
12 Polná 6 1 1 4 8:18 4
13 Humpolec 6 1 0 5 9:19 3
14 Břeclav 6 0 1 5 3:23 1
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní mistrovské zápasy mužstev-výsledky

Ženy:                      hřiště  Kotvrdovice

1.kolo neděli 15.9. od 10.00 hod.

TJ Rakovec Kotvrdovice - TJ Sokol Tasovice   3:1   poločas 0:1

Branka:10´Burdelová Kamila

Sestava:Dohnalová Iveta-Žáková Jana -Kubíková Hana -Burdelová Kamila-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Herkuczová Zdena (K)-Žiačková Lucie -Hrnčářová Eliška -Remešová Jitka -Rapfová Kateřina -Kútníková Helena-Valášková Natálie -Roháčová Denisa

Počet diváků: 30

Trenér: Dítě Lubomír

 

Dorost:                                  hřiště:    Tasovice

7.kolo neděle 15.9.2019 od 13.15 hod.            

 TJ Sokol Tasovice/Hrádek - TJ Sokol Pohořelice 1:2  poločas 1:1

Branky: 15´Kodýtek Jakub

Sestava:Hřebabecký Petr -Bobor Dominik -Novák David -Lesniak František(72´Matuška Miloslav) -Bobor Pavel (K)(82´LelovskýMartin)-Janíček Michal-Furik Jakub-Kodýtek Jakub-Provazník Petr- Fajkus Vojtěch -Svoboda Šimon

Do hry nezasáhl Hříbek Matěj,Jedlička Filip, Dehner William jaromír.

Diváků 50

Vývoj skóre: 1:0, 1:1

ŽK: 1-2

Hodnocení domácího trenéra:

poměrně vyrovnaném utkání se situace postupně měnila. Do vedení šli domácí v 15.minutě kdy se ve skrumáži před hostující brankou nejlépe zorientoval Kodytek a umístěnou střelou k tyči otevřel skóre utkání 1:0. O chvíli později však domácí obránce nešťastně fauloval hostujícího útočníka a  Ondrušek z penalty vyrovnal v 17 min. na 1:1. Zápas se hrál v dobrém tempu a na každé straně si mužstva vypracovala několik šancí na skórování. To se podařilo až v 68.minutě, kdy hostující zahrávali přímý trestný kop a tečovaný míč před brankářem změnil směr a hosté zvýšili na 1:2. I přes snahu obou mužstev se skóre již neměnilo a tak šťastnější odjížděli hostující Pohořelice.  

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Višňové 6 5 0 1 32:9 15
2 TJ Sokol Novosedly 6 4 1 1 18:10 13
3 SK Vojkovice 5 4 0 1 17:10 12
4 TJ Sokol Pohořelice 5 3 2 0 12:7 11
5 Tasovice/Hrádek 5 3 1 1 22:9 10
6 FK Znojmo 5 3 0 2 17:11 9
7 Sokol Dobšice 6 3 0 3 21:19 9
8 FC Pálava Mikulov 5 2 0 3 16:20 6
9 FC Miroslav 6 2 0 4 11:21 6
10 RAFK 5 1 2 2 18:19 5
11 FC Moravský Krumlov 5 1 0 4 13:15 3
12 TJ Sokol Nosislav 5 0 1 4 6:27 1
13 FC Hustopeče 6 0 1 5 8:34 1

Starší žáci                      hřiště:  Tasovice

4.kolo sobota 14.9.2019 od 16.00 hod.

TJ Sokol Tasovice - FC Miroslav 3:1   poločas 1:0

Branky:Dikovský Dušan,Buchta Petr ,Knotek Viktor

Sestava:Kohoutek Adam-Dehner Daniel Miroslav -Mitáš David -Vasmanský Martin -Knotek Viktor -Vomočil Matěj -Kodytek Ondřej (K)-Vašíček Patrik -Mrkos Richard -Dikovský Dušan -Nosek Petr -Szabo Jakub -Vítek Pavel -Buchta Marek -Buchta Petr

Diváků 70

Trenéři:Kodytek Radim-Kříž Zdeněk                  

              

Mladší žáci:                                   hřiště Tasovice                                                 

4.kolo sobota 14.9. od 13.30 hod.

TJ Sokol Šanov - TJ Sokol Tasovice 1:1   poločas 1:1

hřiště:Šanov

Branka:Tesařík Štěpán

Sestava:Kohoutek Adam ,Nosek Petr ,Mitáš David ,Vašíček Patrik ,Vomočil Matěj (K),Vasmanský Roman ,Vomočil Patrik ,Tesařík Štěpán ,Shehata Adam ,Baláž Libor ,Buchta Marek,Doležal Lukáš,Juhaňák Daniel ,Letocha Ondřej ,Provazník David

Počet diváků  30

Trenér: Vomočil Václav

 

Přípravka A:           hřiště:  Tasovice

3.kolo sobota 7.9. od 10 a 11 hod.

TJ Sokol Tasovice - SK TATRAN Šatov 21:0  poločas 10:0

Branky:Baláž L. 7x,Juhaňák D.,Procházka T. 4x,Sedlák P.,Tesařík Š. 3x,Vasmanský R. 3x,Vomočil P. 2x

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Krupička Aleš -Marek Lukáš -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 30

Trenér: Zdeněk Doležal

 

TJ Sokol Tasovice - SK TATRAN Šatov 20:0  poločas 11:0

Branky:Baláž L. 3x,Doležal L. 2x,Juhaňák D.,Procházka T. 2x,Sedlák P. 2x,Tesařík Š. 6x,Vasmanský R. 2x,Vomočil P. 2x

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Krupička Aleš -Marek Lukáš -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 30

Trenér: Zdeněk Doležal

 

Mladší přípravka :         hřiště  Slup

3.kolo sobota 14.9. od 10 a 11 hod.

TJ Micmanice/Slup - TJ Sokol Tasovice 1:7   poločas 0:3

Branky: Svoboda Filip ,Havlík Lukáš 3x,Prokeš Jakub 3x

Sestava:Běhavka Bohumil -Bořil Kryštof-Eliáš Ondřej-Havlík Lukáš-Hrdina Jakub -Juhaňák Jan-Prokeš Jakub-Sedlák David-Svoboda Dominik-Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Změlík Marek 

Trenér: Durajka Josef

 

TJ Micmanice/Slup - TJ Sokol Tasovice 3:10   poločas 3:3

Branky: Svoboda Filip 4x,Havlík Lukáš 3x,Prokeš Jakub 3x

Sestava:Běhavka Bohumil -Bořil Kryštof-Eliáš Ondřej-Havlík Lukáš-Hrdina Jakub -Juhaňák Jan-Prokeš Jakub-Sedlák David-Svoboda Dominik-Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Změlík Marek 

Trenér: Durajka Josef

 

 

 

MSD-skupina D

Rozlosování mužů- Podzim 2019

 

kolo

datum

Začátek 

utkání

Odjezd 

autobusu

Soupeři

8

So

21.9.2019

15:30

12:45

START Brno - Tasovice

 

9

Ne

29.9.2019

15:30

 

Tasovice - Vysočina Jihlava B

 

10

Ne

6.10.2019

15:00

       12:00

Polná - Tasovice

 

11

Ne

13.10.2019

15:00

 

Tasovice - Ždírec nad Doubravou

 

12

So

19.10.2019

14:30

       11:45

Břeclav - Tasovice

 

13

Ne

27.10.2019

14:30

 

Tasovice - Bystřice nad Pernštejnem

 

1

So

2.11.2019

10:15

       07:00

Havlíčkův Brod - Tasovice

 

 

1.třída dorostu-skupina B

Rozlosování dorostu- Podzim 2019

 

kolo

datum

Začátek 

utkání

Odjezd 

autobusu

Soupeři

8

So

21.9.2019

13:15

11:15

Vojkovice - Tasovice

 

9

Ne

29.9.2019

12:45

 

Tasovice - Miroslav

 

10

Ne

6.10.2019

12:30

         11:15

Dobšice - Tasovice

 

11

Ne

13.10.2019

12:15

 

Tasovice - Moravský Krumlov

 

12

Ne

20.10.2019

13:15

         12:00

FK Znojmo - Tasovice

 

13

Ne

27.10.2019

11:45

 

Tasovice - Novosedly

 

1

Ne

3.11.2019

14:00

         12:45

Prosiměřice - Tasovice

 

 

MSDŽ-skupina C

Rozlosování žen- Podzim 2019

 

kolo

datum

Začátek 

utkání

Odjezd 

autobusu

Soupeři

2

Ne

22.9.2019

15:30

 

Tasovice - Okříšky

 

3

Ne

29.9.2019

15:30

13:30

Heršpice B -Tasovice 

 

4

Ne

6.10.2019

15:00

         

Tasovice - Medlánky

 

5

Ne

13.10.2019

15:00

13:00

Troubsko - Tasovice

 

6

Ne

20.10.2019

14:30

         

Tasovice - Líšeň B

 

7

So

26.10.2019

13:30

12:00

Jevišovice - Tasovice 

 

1

Ne

3.11.2019

14:00

     12:45

Prosiměřice - Tasovice

 

 

OP starší žáci
hřiště
Kolo den datum začátek odjezd soupeř  
5 Ne 22.9.2019 13:00 12:00 Micmanice/Slup Tasovice Slup
6 So 28.9.2019 13:00 11:30 Štítary Tasovice  
7 So 5.10.2019 15:00   Tasovice Olbramovice  
8 So 12.10.2019 10:30 9:00 Mor. Krumlov Tasovice  
9 So 19.10.2019 14:30   Tasovice Hostěradice  
10   26.10.2019     volný los    
OP mladší žáci
Kolo den datum začátek odjezd soupeř
5   22.9.2019     volný los    
6 Ne 29.9.2019 13:30 12:30 Dyje Tasovice  
7 Ne 6.10.2019 12:30   Tasovice Prosiměřice  
8 So 12.10.2019 14:00 11:45 Hevlín Tasovice  
9 Ne 20.10.2019 12:00   Tasovice Šanov  
10   27.10.2019     volný los    
Přípravka starší 
Kolo den datum začátek odjezd soupeř
hřiště
5 So 21.9.2019 10:00   Tasovice 1.SC Znojmo  
      11:00   Tasovice 1.SC Znojmo  
6 Ne 29.9.2019 10:00 8:45 Šanov Tasovice  
      11:00   Šanov Tasovice  
7 So 5.10.2019 10:00   Tasovice Jaroslavice  
      11:00   Tasovice Jaroslavice  
8 Ne 13.10.2019 10:00 8:45 Hrušovany n.J. Tasovice Hrušovany UT
      11:00   Hrušovany n.J. Tasovice  
9 So 19.10.2019 10:00   Tasovice Vrbovec/Dyják.  
      11:00   Tasovice Vrbovec/Dyják.  
Přípravka mladší
Kolo den datum začátek odjezd soupeř
hřiště
4 Ne 22.9.2019 10:00   Tasovice Prosiměřice  
      11:00   Tasovice Prosiměřice  
5 Ne 29.9.2019 10:00 9:00 Přímětice/Hl.Maš Tasovice Přímětice
      11:00   Přímětice/Hl.Maš Tasovice  
6 Ne 6.10.2019 10:00   Tasovice Šanov  
      11:00   Tasovice Šanov  
7 Ne 13.10.2019 10:00 9:00 FK Znojmo Tasovice Oblekovice
      11:00   FK Znojmo Tasovice  

 

 

  

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode