II.ročník zimních turnajů st. a ml. žáků 2020

II.ročník

zimního turnaje starších a mladších žáků

Snížení startovného za tyto dva turnaje(starší a mladší žáci) o 50% za podmínek:

-klub si během ledna až dubna 2020 rezervuje min. 6 přípravných utkání věkové kategorie muži-dorost.

-klub si rezervuje min. 8 tréninkových jednotek, kdy jedna TJ musí být  min. 1,5 hod. dlouhá-všechny věková kategorie.

-klub si rezervuje a uskuteční soustředění v našem areálu

-klub se bude účastnit společného zimního turnaje mužů a dorostu

V případě využití jedné z těchto 4 podmínek je možné uplatnit 50% slevu na tyto dva turnaje starších a mladších žáků.

Pořadatel: TJ Sokol Tasovice

Starší žáci - turnaj

Věková kategorie:

od 1.1.2005 do 2009(dívky od 1.1.2004)

Datum konání:

začátek turnaje bude víkend  29.2.-1.3.2020 a předpokládaný konec do 30.3.2020.Jednotlivé dny a časy budou upřesněny jen přihlášeným celkům

Místo:

fotbalový areál v Tasovicích - umělá tráva III.generace-nová kolaudace 2018

Vedoucí turnaje:

Zdeněk Macháček 774693939 nebo e-mail: Mach.11@seznam.cz

Startovné :   4.000,-Kč.

V turnaji každé mužstvo odehraje 5 utkání. Při větším počtu mužstev bude turnaj rozdělen do dvou samostatných skupin po max. 6 mužstvech.Systém turnaje bude upřesněn podle přihlášených klubů ale každé mužstvo bude mít garantovaných 5 zápasů v turnaji.Turnaj starších žáků se bude hrát 1x týdně a to hlavně od Po do Pa a při volnu na umělém povrchu bude možné využít i tyto časy.Jednotlivé termíny si kluby dohodnou samostatně dle volna neumělém povrchu.

Přihlášky do turnaje prosím zasílejte na mail: Mach.11@seznam.cz . Do přihlášky prosím uveďte klub, kontaktní osobu(tel.číslo a e-mail),případné začátky utkání a které dny v týdnu upřednostňujete .Po naplnění turnaje pošlu rozlosování.Veškeré rozlosování obdržíte nejpozději do konce ledna 2020.Propozice budou upřesněny přímo mužstvům co budou zařazeny do turnaje.

V Tasovicích dne 16.8.2019

Mladší  žáci -  dva turnaje

Věková kategorie:

od 1.1.2007 do 20011(dívky od 1.1.2006)

Datum konání:

začátek turnaje bude  vyhlášen podle zveřejnění začátku jarních mistrovských utkání.Turnaje budou rozděleny do dvou víkendu,kdy první turnaj bude 14 dní před začátkem mistrovských utkání a druhý turnaj bude týden před začátkem mistrovských utkání. Tento turnaj je vypsaný hlavně pro kluby jako bonus  a poděkování za využívání našeho umělého povrchu na přípravu celého klubu v zimních měsících.

Místo:

fotbalový areál v Tasovicích - umělá tráva III.generace-nová kolaudace 2018

Vedoucí turnaje:

Zdeněk Macháček 774693939 nebo e-mail: Mach.11@seznam.cz

Startovné :   3.000,-Kč. na oba turnaje

Systém turnaje bude upřesněn podle přihlášených klubů.

Přihlášky do turnajů prosím zasílejte na mail: Mach.11@seznam.cz . Do přihlášky prosím uveďte klub, kontaktní osobu(tel.číslo a e-mail.Veškeré rozlosování obdržíte nejpozději do konce ledna 2020.Propozice budou upřesněny přímo mužstvům co budou zařazeny do turnajů.Tyto turnaje jsou vypsané hlavně pro kluby jako bonus a poděkování za využívání našeho umělého povrchu na přípravu celého klubu v zimních měsících.

V Tasovicích dne 16.8.2019