Plán obsazení umělého povrchu-březen 2020

Belegung des Fußballplatzes-März 2020 

BŘEZEN (März)  2020

Rezervace umělého povrchu jen písemně u pana Macháčka na e-mailu: Mach.11@seznam.cz

Ceník pronájmu UMT na období ÚNOR-BŘEZEN-DUBEN  2020:         

Preisliste für die Vermietung des Spielplatzes mit dem Kunstrasen für den Zeitraum Februar bis April 2020:          

     Tréninky :    

Půlka hřiště:   Po-Čt 8-22 Uhr…… 750,-Kč./1 hod.                Celé hřiště :   Po-Čt 8-22 Uhr……1200,-Kč./ 1 hod.

Celé hřiště-nejde rezervovat půlka hřiště          Pa-Ne 8-22 Uhr………1300,-Kč./1 hod.

     Zápasy:     

 Po-Čt  10-22 hod.-……... 1250,-Kč. 

 Pa-Ne    8-10 hod.-……… 1100,-Kč       10-20 hod.-……... 1450,-Kč.     20-22 hod.-……... 1250,-Kč. 

     Trainings:  

 die Hälfte des Spielfelds:       Mo-Do 8-22 Uhr.…  750,-CZK( 31,-EUR) / 1 Uhr  

 das ganze Spielfeld:              Mo-Do 8-22 Uhr...  1200,-CZK ( 50,-EUR) / 1 Uhr 

 das ganze Spielfeld- Es ist nicht möglich, die Hälfte des Platzes zu reservieren  

                                             Fr-So 8-22 Uhr….. 1300,-CZK ( 54,-EUR)/1 Uhr   

      Wettkämpfe:

Mo-Do  10-22 Uhr ...1250,-CZK ( 52,-EUR)  

Fr-So   8-10 Uhr…1100,-CZK(46,-EUR)     10-20 Uhr…1450,-CZK( 60,-EUR)        20-22 Uhr.. 1250,-CZK( 52,-EUR)

Všechny uvedené ceny jsou za  jedno mužstvo.              Die angegebenen Preise sind für ein Team.    

                             1,- EUR= 24,- CZK(können in Euro oder  Krone zahlen)       

Týden(Woche): 8

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Ne(So)
1.3
Pernštějn
soustředění
M.Krumlov-
Tasovice
Tasovice
SV Eintracht
 Pulkautal
Višňové-
Hrádek
Suchohrdly
u Miroslavi-
Micmanice
 
TJ
8.30-10
dorost-zápas
zápas-ženy
zápas-muži
 
zápas-muži
zápas-muži
 

Týden(Woche): 9

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Po(Mo)
2.3.
 
 
         
       
 
   
Út(Di)
3.3.
 
   
 
1.SC Znojmo
mládež
Tasovice
muži
Stronsdorf  
 
   
 
trénink
16.30-18
trénink
18-19.30
spiel-M
19.30 Uhr.
 
St(Mi)
4.3.
       
1.SC Znojm
mládež
Tasovice
muži-ženy
 
       
trénink
15.30-17
trénink
18-19.30
 
Čt(Do)
5.3.
         
SC
 Guntersdorf
 
         
Training
19-20.30
 
Pa(Fr)
6.3.
  Weitersfeld   Weitersfeld
Tasovice
muži-doros
Mallersbach-Višňové  
 
soustředění
10-12
 
soustředění
15-17
trénink
17.30-19
zápas-muži
od 19 hod.
 
So(Sa)
7.3.
1.SC Znojmo-
Tasovice
Weitersfeld
soustředění
Tasovice-
Brumov
Kühnring
Dobšice-
Dukovany
Weitersfeld-
Zellernsdorf
soustředění
Stronsdorf
zápas
U16-U19
trénink
10-12
zápas-muži
spiel-M
1 Schiedsrichter
zápas-muži
zápas-muži
od 18
spiel-M
20 Uhr.
Ne(So)
8.3.
  M.Krumlov
Želetava-
Miroslav
Višňové-Ivančice
Višňové B-
H.Mašůvky
M.Krumlov B-
Suchohrdly u M.
Práče-
Micmanice
  zápas-dorost zápas-muži zápas-dorost zápas-muži muži-zápas muži-zápas

 

Týden(Woche): 10

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Po(MO)
9.3.
             
             
Út(Di)
10.3.
       
1.SC Znojmo
mládež
Tasovice
muži
 
       
trénink
16.30-18
trénink
18-19.30
 
St(Mi)
11.3.
       
1.SC Znojmo
mládež
Tasovice
muži-ženy
 
       
trénink
15.30-17
trénink
18-19.30
 
Čt(Do)
12.3.
 
Obřaany
soustředění
 
Obřany
soustředění
 
Obřany
soustředění
 
 
trénink
9-11
 
trénink
14-15.30
 
muži-zápas
od 19
 
Pa(Fr)
13.3.
 
Obřany
soustředění
 
Obřany
soustředění
1.SC Znojmo
mládež
Tasovice
muži-dorost
UFC Obritz
spiel-M
 
trénink
9-11
 
trénink
14-15.30
15.30-17 18-19.30 19.30
So(Sa)
14.3.
Obřany
soustředění
Tasovice-
Stráni
Višňové-
Lipník
Dobšice-
Jemnicko
Weitersfeld-
Obřany
Stronsdorf  
trénink
8-10
zápas-muži zápas-muži zápas-muži zápas-muži spiel-M  
Ne(So)
15.3.
M.Krumlov
Ivančice-
Lipník/Valeč
Višňové-
Tasovice
Tasovice-
GroBrussbach
M.Krumlov B-
N.Syrovice
Suchohrdly u
Miroslavi-
Hrádek
 
zápas-dorost
od 8.30
dorost-zápas zápas-dorost zápas-ženy zápas-muži zápas-muži  
 
 
Týden(Woche): 11

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Po(Mo)
16.3.
             
             
Út(Di)
17.3.
         
 
 
             
St(Mi)
18.3.
             
             
Čt(Do)
19.3.
         
Bezměrov
soustředění
 
         
trénink
18-19.30
 
Pa(Fr)
20.3.
 
Bezměrov
soustředění
 
Bezměrov
soustředění
     
 
trénink
9.30-11
 
trénink
14-15.30
     
So(Sa)
21.3.
 
Bezměrov
soustředění
 
Bezměrov
soustředění
     
 
trénink
9.30-11
 
trénink
14-15.30
     
Ne(So)
22.3.
 
Tasovice-
Bezměrov
         
 
zápas-ženy
od 10 hod.
         

 

Týden(Woche): 12

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Po(Mo)
23.3.
             
             
Út(Di)
24.3.
         
 
 
             
St(Mi)
25.3.
             
             
Čt(Do)
26.3.
             
             
Pa(Fr)
27.3.
             
             
So(Sa)
28.3.
      Tasovice      
      zápas-ženy      
Ne(So)
29.3.
 
 
         
             

 

Týden(Woche): 13

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Po(Mo)
30.3.
             
             
Út(Di)
31.3.
         
 
 
             
St(Mi)
1.4.
             
             
Čt(Do)
2.4.
             
             
Pa(Fr)
3.4.
             
             
So(Sa)
4.4.
       
Tasovice-
Líšeň
   
        zápas-ženy    
Ne(So)
5.4.
             
             

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode