LPelán obsazení umělého povrchu-únor 2020

Belegung des Fußballplatzes-Februar 2020 

ÚNOR (Februar) 2020

Rezervace umělého povrchu jen písemně u pana Macháčka na e-mailu: Mach.11@seznam.cz

Ceník pronájmu UMT na období ÚNOR-BŘEZEN-DUBEN  2020:         

Preisliste für die Vermietung des Spielplatzes mit dem Kunstrasen für den Zeitraum Februar bis April 2020:          

     Tréninky :    

Půlka hřiště:   Po-Čt 8-22 Uhr…… 750,-Kč./1 hod.                Celé hřiště :   Po-Čt 8-22 Uhr……1200,-Kč./ 1 hod.

Celé hřiště-nejde rezervovat půlka hřiště          Pa-Ne 8-22 Uhr………1300,-Kč./1 hod.

     Zápasy:     

 Po-Čt  10-22 hod.-……... 1250,-Kč. 

 Pa-Ne    8-10 hod.-……… 1100,-Kč       10-20 hod.-……... 1450,-Kč.     20-22 hod.-……... 1250,-Kč. 

     Trainings:  

 die Hälfte des Spielfelds:       Mo-Do 8-22 Uhr.…  750,-CZK( 31,-EUR) / 1 Uhr  

 das ganze Spielfeld:              Mo-Do 8-22 Uhr...  1200,-CZK ( 50,-EUR) / 1 Uhr 

 das ganze Spielfeld- Es ist nicht möglich, die Hälfte des Platzes zu reservieren  

                                             Fr-So 8-22 Uhr….. 1300,-CZK ( 54,-EUR)/1 Uhr   

      Wettkämpfe:

Mo-Do  10-22 Uhr ...1250,-CZK ( 52,-EUR)  

Fr-So   8-10 Uhr…1100,-CZK(46,-EUR)     10-20 Uhr…1450,-CZK( 60,-EUR)        20-22 Uhr.. 1250,-CZK( 52,-EUR)

Všechny uvedené ceny jsou za  jedno mužstvo.              Die angegebenen Preise sind für ein Team.    

                             1,- EUR= 24,- CZK(können in Euro oder  Krone zahlen)                     

Týden(Woche): 4

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

So(Sa)
1.2
 
Tasovice-
M.Krumlov
turnaj muži
Višňové-Prosiměřice
Lipník/Valeč
     
  zápas-muži 3.kolo zápas-dorostu      
Ne(So)
2.2
    turnaj muži turnaj muži      
    3.kolo 3.kolo      

Týden(Woche): 5

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Po(Mo)
3.2.
             
             
Út(Di)
4.2.
         
Tasovice
muži
 
       
 
trénink
18-19.30
 
St(Mi)
5.2.
       
1.SC Znojmo
mládež
Tasovice
muži-ženy
 
       
trénink
15.30-17
trénink
18-19.30
 
Čt(Do)
6.2.
       
1.SC Znojmo
mládež
SC Guntersdorf
Lipovec
soustředění
       
trénink
16.30-18
Training
19-20.30
trénink
20.30-21.30
Pa(Fr)
7.2.
       
1.SC Znojmo
mládež
Tasovice
muži
Lipovec-
Novosedly
 
       
trénink
15.30-17
trénink
18-19.30
soustředění
muži-zápas
od 19.30
So(Sa)
8.2.
 
FŠ Třebíč -
Jevišovice 
FŠ Třebíč U19-
Višňové U19
Tasovice-
Wullersdorf
Weitersfeld
1.SC Znojmo -
Miroslav
turnaj-muži
  zápas-muži zápas-dorost zápas-muži zápas-muži
zápas
U19-muži
4.kolo
od 19.30
Ne(So)
9.2.
  turnaj muži
M.Budějovice
FK Znojmo
Ivančice U19-
SC ZnojmoU16
Pulkau-
Brünn
turnaj-muži  
  4.kolo zápas-muži zápas-dorost zápas-muži 4.kolo  

 

Týden(Woche): 6

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Po(Mo)
10.2.
       
1.SC Znojm
mládež
   
       
trénink
16.30-18
   
Út(Di)
11.2.
       
Tasovice
muži
SC 
Guntersdorf
 
       
trénink
17.30-19
Training
19-20.30
 
St(Mi)
12.2.
       
1.SC Znojm
mládež
Tasovice
muži-ženy
 
       
trénink
15.30-17
trénink
18-19.30
 
Čt(Do)
13.2.
   
 
Milotice      
Milotice
FK Znojmo 
 
   
 
TJ 14.30-15.30      
Zápas
od 19 
 
Pa(Fr)
14.2.
      Milotice
1.SC Znojm
mládež
Tasovice-
Bohunice
turnaj-muži
     
TJ 
14.30-16
trénink
16-17.30
zápas-muži
od 18 hod.
5.kolo
od 20
So(Sa)
15.2.
  Milotice 
Miroslav-
Novosedly
Višňové B
Mramotice
Dobšice-
M.Krumlov
Weitersfeld UFC Obritz  
 
TJ
9.30-11 
zápas-muži
od 11
zápas-M
od 13
zápas-m
od 15 
zápas-muži
od 17
zápas-muži
od 19
 
Ne(So)
16.2.
Milotice
M.Krumlov-
Lipník/Valeč
TJ Třebelovice-
Práče
FŠ Třebíč-
Vojkovice
 Pulkau-
Haugsdorf
turnaj muži  
TJ
9-10
zápas-dorost zápas-muži muži-zápas muži-zápas 5.kolo  
FK Milotice-soustředění od čtvrtka 13.2. do neděle 16.2.2020 
 
Týden(Woche): 7

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Po(Mo)
17.2.
           
Hadres-
1.SC Znojm
           
zápas
muži-U18
od 19 hod.
Út(Di)
18.2.
         
Tasovice
muži
SC
Guntersdorf
         
trénink
17.30-19
training
 19-20.30
St(Mi)
19.2.
 
Ivančice
soustředění
   
Ivančice
soustředění
Tasovice
muži-ženy
 
 
trénink-M
10-11.30
 
 
trénink-M
15.30-17
trénink
18-19.30
 
Čt(Do)
20.2.
 
Ivančice
soustředění
 
Ivančice
soustředění
Tasovice-
Ivančice
SC Guntersdorf-
SC Retz U23
 
 
trénink-M
10-11.30
 
trénink-M
14.30-16
zápas-muži
od 17 hod.
spiel-männer
von 19 Uhr
 
Pa(Fr)
21.2.
 
Ivančice
soustředění
 
Ivančice
soustředění
Tasovice
muži
Mallersbach-
Hadres
 
 
trénink-M
10-11.30
 
trénink-M
15-16.30
trénink
17.30-19
zápas-muži
od 19 hod.
 
So(Sa)
22.2.
 
Ivančice-
Zbrasal
Wullersdorf - 
Raabs /Thaya
Kühnring-
Weitersfeld
Dobšice
Okříšky
Soběslav
soustředění
 
 
soustředění
zápas-muži
od 10 hod.
Spiel-M
1 Schiedsrichter
Spiel-M
1 Schiedsrichter
zápas-muži
TJ
18-19.30 
 
Ne(So)
23.2.
Soběslav
soustředění
M.Krumlov-Třebelovice Oleksovice
Soběslav-
M.Krumlov
Višňové B,A-
Práče
 
Starý Petřín
Šanov
 
TJ
9-10.30
zápas-dorost
od 10.30
zápas-muži
od 12.30
muži-zápas
od 14.30
zápas-muži
od 16.30
zápas-muži
od 18.30
 

 

Týden(Woche): 8

datum

Zeitangabe

8-10

10-12

12-14

14-16

16-18

18-20

20-22

Po(Mo)
24.2.
Soběslav
soustředění
   
Soběslav
soustředění
 
Tasovice
muži
 
TJ
9-10.30
   
TJ
15-16.30 hod.
 
trénink
18-19.30
 
Út(Di)
25.2.
Soběslav
soustředění
   
Soběslav
soustředění
1.SC Znojmo
mládež
Soběslav-
Tasovice
soustředění
 
TJ
9-10.30 
   
TJ
od 14-15 hod.
trénink
16.30-18
PU-muži
od 18 hod.
 
St(Mi)
26.2.
Soběslav
soustředění
     
1.SC Znojmo
mládež
Tasovice
ženy
Mallersbach-
1.SC Znojmo U18
 
TJ
9-10.30
     
trénink
15.30-17
trénink
17.30-19
zápas
od 19 hod.
 
Čt(Do)
27.2.
     
1.SC Znojmo
mládež
Pernštějn
soustředění
SC Guntersdorf  
     
trénink
16-17.30
TJ
17.30-19
Training
19-20.30
 
Pa(Fr)
28.2.
 
Pernštějn
siustředění
 
Pernštějn
soustředění
1.SC Znojmo m.
Tasovice
muži-dorost
Stronsdorf
 
TJ
10-11.30
 
TJ
14-15.30
trénink
15.30-17
trénink
17.30-19
spiel-M
19 Uhr.
So(Sa)
29.2.
Pernštějn
soustředění
M.Krumlov-
Jemnicko
1.SC Znojmo-
Želetava
Kühnring
Dobšice-
FŠ Třebíč
Weitersfeld-
Pernštějn
soustředění
Hadres-
Práče
TJ
8.30-10
zápas-muži
zápas
U19-muži
spiel-M
1 Schiedsrichter
zápas-muži
zápa-M
od 18
zápas-muži
od 20

Soustředění Soběslav od 22. do 26.2.    Pernštejn od 27.2. do 1.3.

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode