Celkové rozlosování mistrovských utkání  mužstev TJ Sokol Tasovice 

 soutěžní ročník 2021/22

podzim 2021
 

MSD-skupina D

Rozlosování mužů A- Podzim 2021

 
kolo datum  čas odjezd
autobusu
soupeř
doma
soupeř
venku
2.kolo neděle 8.8. 17.00 xxxxx Polná  
3.kolo  sobota 14.8. 17.00   xxxxxx Bystřice nad
Pernštejnem
4.kolo neděle 22.8. 16.30 xxxxxx Hodonín xxxxxxxxx
5.kolo sobota 28.8. 16.30   xxxxxx START Brno
6.kolo neděle 5.9. 16.00   xxxxx Lanžhot
7.kolo neděle 12.9. 16.00 xxxxxx Humpolec xxxxxxxxxx
8.kolo neděle 19.9. 10.15   xxxxxx Zbrojovka Brno B
(hřiště Bystrc)
9.kolo neděle 26.9. 15.30 xxxxxx Stará Říše xxxxxxxxxx
10.kolo neděle 3.10 15.00   xxxxxx Žďár nad
Sázavou
11.kolo neděle 10.10. 15.00 xxxxxx Havlíčkův Brod xxxxxxxxxx
12.kolo sobota 16.10. 10.30   xxxxxxx Břeclav
13.kolo neděle 24.10. 14.30 xxxxxx Ždírec xxxxxxxxxx
1.kolo neděle 31.10. 14.00   xxxxxxx Velká Bíteš

 

 

Znojemské pivo III.třída skupiny A

Rozlosování mužů B- Podzim 2021

 
kolo datum  čas soupeř
doma
soupeř
venku
2.kolo neděle 8.8. 17.00 xxxxxxxx Štítary
3.kolo  sobota 14.8. 17.00 Jevišovice/
Mikulovice B
xxxxxxxxxxxx
4.kolo sobota 21.8. 17.00 xxxxxxxx Šatov B
5.kolo VOLNO      
6.kolo neděle 5.9. 16.00 Dyjákovice xxxxxxxxxxxxxx
7.kolo sobota  11.9. 13.30 xxxxxxxxx Přímětice B
8.kolo sobota  18.9. 15.30 Vrbovec/Dyjákovičky xxxxxxxxxxxxx
9.kolo neděle 26.9. 10.15 xxxxxxxxxxxxxx  Únanov B
10.kolo sobota  2.10. 15.00 Dyje A xxxxxxxx
11.kolo sobota  9.10. 15.00 xxxxxxxxxxxx Micmanice
12.kolo sobota 16.10. 14.30 Pavlice xxxxxxxx
13.kolo neděle 24.10. 14.30 xxxxxxxxxxxx Chvalovice A
1.kolo sobota  30.10. 14.00 Hevlín xxxxxxxxxx
OP Znojmo

 

1.třída dorostu-skupina B

Rozlosování dorostu- Podzim 2021

 
kolo datum čas odjezd
autobusu
soupeř
doma
soupeř
venku
2.kolo neděle 8.8. 14.15 xxxxxx Dobšice xxxxx
3.kolo neděle 15.8. 11.00   xxxxx Přímětice
4.kolo neděle 22.8. 13.45 xxxxxxx M.Krumlov xxxxx
5.kolo neděle 29.8. 13.00   xxxxxxx FK Znojmo A
6.kolo sobota 4.9. 14.15   xxxxxxx Ořechov
7.kolo neděle 12.9. 13.15 xxxxxxxx Miroslav xxxxxxxx
8.kolo neděle 19.9. 13.30   xxxxxxxx RAFK
(hřiště-Rajhrad)
9.kolo neděle 26.9. 12.45 xxxxxxx Střelice xxxxxxx
10.kolo neděle 3.10 13.15   xxxxxxxx Křepice/Velké Němčice
(hřiště-Velké Němčice)
11.kolo neděle 10.10. 12.15 xxxxxx Prosiměřice
/Višňové
xxxxxxxx
12.kolo sobota 16.10. 12.30   xxxxxxx Pohořelice
13.kolo neděle 24.10 11.45 xxxxxxx Miroslav xxxxxxxx
1.kolo neděle 31.10. 11.45   xxxxxxx Hustopeče

 

 

MSDŽ-skupina C

Rozlosování žen- Podzim 2021

 
kolo datum čas Odjezd
autobusu
soupeř
doma
soupeř
venku
2.kolo sobota 4.9. 16.00 xxxxxxx Medlánky xxxxx
3.kolo neděle 12.9. 16.00   xxxxxxx Lokomotiva
Brno B
(hřiště-Sokolova)
4.kolo VOLNO
5.kolo neděle 26.9. 10.00   xxxxxxx Kotvrdovice
6.kolo neděle 3.10. 15.00 xxxxxxxx Třebíč xxxxxxxx
7.kolo neděle 10.10. 15.00   xxxxxxx Jevišovice/Mikulovice
(hřiště-Jevišovice UT)
8.kolo neděle 17.10. 14.30 xxxxxxxx Moravská
Třebová
xxxxxxxx
9.kolo neděle 24.10. 14.30   xxxxxxxx Líšeň B
(hřiště-Kučerova UT)
1.kolo sobota 30.10. 10.30   xxxxxxxx Okříšky

 

     OS - starší přípravky-skupina B 

Rozlosování starší přípravky- Podzim 2021

 

 

červeně jsou vyznačené změny 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode