Celkové rozlosování mistrovských utkání  mužstev TJ Sokol Tasovice 

 soutěžní ročník 2020/21

podzim 2020
 

MSD-skupina D

Rozlosování mužů A- Podzim 2020

kolo   datum začátek odjezd    doma                                  venku
8 Ne 27.09.2020 15:30   Tasovice Žďár n. Sázavou
9 So 03.10.2020 15:00 12:00 Hodonín Tasovice
10 Ne 11.10.2020 15:00   Tasovice Zbrojovka "B"
11 Ne 18.10.2020 14:30 11:00 Humpolec Tasovice
12 Ne 25.10.2020 14:30 11:30 Polná Tasovice
13 Ne 01.11.2020 14:30   Tasovice Havl. Brod
 

Znojemské pivo IV.třída skupiny C

Rozlosování mužů B- Podzim 2020

kolo   datum začátek   domácí hosté
8 So 26.09.2020 15:30   Břežany Tasovice B
9 Ne 04.10.2020 15:00   Tasovice B Práče B
10 Ne 11.10.2020 15:00   Valtrovice Tasovice B
11   18.10.2020     volný los  
1 So 24.10.2020 14:30   Tasovice B Jaroslavice B 

1.třída dorostu-skupina B

Rozlosování dorostu- Podzim 2020

kolo   datum začátek odjezd doma venku
8 Ne 27.09.2020 12:45   Tasovice Mikulov
9 So 03.10.2020 12:45 11:45 Prosiměřice/Práče Tasovice
10 Ne 11.10.2020 12:15   Tasovice Olbramovice
11 Ne 18.10.2020 12:15 10:30 Nosislav Tasovice
12 Ne 25.10.2020 14:30 13:00 M.Krumlov Tasovice
13 Ne 01.11.2020 11:45   Tasovice Ořechov

MSDŽ-skupina C

Rozlosování žen- Podzim 2020

kolo   datum začátek odjezd doma venku
4 So 26.09.2020 15:30 14:00 Jevišovice/Mik
hřiště Mikulovice
Tasovice
5 Ne 04.10.2020 12:30   Tasovice Heršpice B
6 Ne 11.10.2020 10:00 7:30 Kotvrdovice Tasovice
7 Ne 18.10.2020 14:30   Tasovice Třebíč
1 Ne 25.10.2020 14:30   Tasovice Líšeň B

      OP- starší žáci-skupina A           

Rozlosování starších žáků-Podzim 2020                          

 
Kolo den datum začátek odjezd soupeř
5 Ne 27.9.2020 10:00 9:00 Prosiměřice Tasovice
6 So 3.10.2020 13:00   Tasovice Miroslav
7 So 10.10.2020 13:00 11:45 Šanov Tasovice
8         volný los  
9 Ne 25.10.2020 13:15 12:15 Jevišovice/Mik
hřiště Jevišovice
Tasovice
10 Ne 1.11.2020 12:30 11:30 Šatov Tasovice

OS - starší přípravky-skupina B

Rozlosování starší přípravky-Podzim 2020

5 So 26.9.2020 10:00   Tasovice Dobšice  
      11:00   Tasovice Dobšice  
6 So 3.10.2020 10:00   Tasovice 1.SC Znojmo  
      11:00   Tasovice 1.SC Znojmo  
7 So 10.10.2020 10:00   Tasovice FK Znojmo modrá  
      11:00   Tasovice FK Znojmo modrá  
8 So 17.10.2020 10:00 9:00 Micmanice/Slup Tasovice Slup
      11:00   Micmanice/Slup Tasovice  
9 Ne 25.10.2020 10:00   Tasovice FK Znojmo oranž  
      11:00   Tasovice FK Znojmo oranž  
10 So 31.10.2020 10:00 9:00 Dobšice Tasovice  
      11:00   Dobšice Tasovice  

červeně jsou vyznačené změny 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode