Nabídka soustředění Tasovice

Možnost zabezpečení soustředění v areálu fotbalového hřiště s umělou trávou III. generace v Tasovicích pro všechny věkové kategorie

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost soustředění ve sportovním areálu v Tasovicích u Znojma. Jedná se o komplexní služby pro úplné zabezpečení soustředění pro mužstva všech věkových kategorií. Pro zimní soustředění je možné využívat hřiště s umělou trávou, které je nově vybudováno (říjen 2018 dostavěna) v tomto areálu.

Ubytování a stravování:

Slunečný penzion

Slunečný penzion Znojmo je nová stavba dokončená v únoru 2012, která vyhovuje nejen svojí polohou (10 minut jízdy z centra Znojma), ale také vybaveností náročným požadavkům dnešní klientely. Náš penzion vám nabízí možnost nejen příjemného ubytování, ale také dalších služeb, kdy oceníte praktické parkování na uzavřeném parkovišti. K dispozici je 13 pokojů s celkovou kapacitou až 35 ubytovaných hostů (jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový a apartmán).

Restaurace a kavárna

Náš Slunečný penzion Tasovice je vybaven vlastní útulnou restaurací s domácí kuchyní. Kavárna s dobrým pitím a jídlem je k dispozici po celý pobit při soustředěních. Během domlouvání soustředění s majitelem je možné si sestavit jídelníček dle vašich představ.

Wellness v penzionu

Moderní odpočinková místnost nabízí ideální možnost regenerace Vašeho těla a mysli. Využijte naší nové vířivky k povzbuzení Vašeho psychického i fyzického zdraví a infrasauny.

Jednotlivé ceny pro zimní soustředění klubů:

- ubytování 700,- Kč na osobu a den (v ceně je snídaně formou bohatého teplého a studeného rautu)

- jídlo osoba/den 300,-Kč na osobu a den (snídaně + 0, oběd + 150 a večeře + 150)

Tyto uvedené ceny jsou základní a od ní se potom stanoví další ceny podle domluvy s majitelem penzionu. Základní ceny jak za ubytování, tak za jídlo jsou k jednání s majitelem penzionu a lze je výrazně snížit podle toho, co všechno budete požadovat, kolik dní bude trvat soustředění a podle počtu lidí.

Kontaktní osoba:
paní Arbeiterová Telefon: 775 103 898, E-mail: info@slunecny-penzion.cz

Sportovní areál:

Vzdálenost sportovního areálu od Slunečného penzionu je 470 m. Velkou část fotbalového sportovního areálu tvoří nové fotbalové hřiště s umělou trávou III. generace s osvětlením, které bylo zkolaudováno na podzim 2018. Součástí tohoto nového fotbalového trávníku jsou čtyři kabiny, které je možné během soustředění využívat. Celý sportovní areál je bezbariérový včetně bezbariérového WC.

Při rezervaci tréninku při soustředění na tomto hřišti, máte v ceně k dispozici: kužele, mety, rozlišovací trička, slalomové tyče, medicinbaly, švihadla, překážky na skákání a další vybavení. Kromě vlastních balonů není potřeba si nic vozit, jak na tréninky samotné, tak při soustředění klubu. Při soustředění je v ceně pronájmu veškeré zázemí a vybavení sportovního areálu.

Pronájem umělého povrchu na soustředění:

Cena za pronájem umělého povrchu při soustředění se bude řešit s každým klubem individuálně na základě objemu tréninkových jednotek. Při zaslání požadavku bude cena vypočítána a zaslána na schválení klubu. Ceny se budou vypočítávat z platného ceníku na daný rok, kde si jen orientačně můžete vytvořit přehled toho, kolik je cena za zápas a trénink. Podle objemu TJ při soustředění se cena sníží až o 50%.

Kontakt:
Odpovědný vedoucí: Zdeněk Macháček, tel.: 774 693 939, E-mail: Mach.11@seznam.cz

Sportovní hala

Nově byla vybudována sportovní hala,která je součástí základní školy.Vzdálenost této haly je 350 m. od penzionu.Cena za pronájem je také individuální a bude také upřesněna dle využití.

Bazén-vířivka-sauna

Je možné dohodnout bazén a vířivku v Božicích.Tasovic jsou  od obece Božice vzdáleny 15 km.Je možné dohodnout na určitou hodinu bazén a vířivku jen pro klub bez možnosti přístupu dalších osob.Více najdete na stránkách RELAX BOŽICE www.relax.bozice.cz. Veškeré služby je možné předem rezervovat.Vaše požadavky napište do žádosti o rezervaci soustředění a posléze Vás bude kontaktovat pan Macháček,kdy si upřesníme  daný požadavek na soustředění a potom Vám zašleme mailem celkovou kalkulaci zamluveného soustředění.

Kontakt na vedoucího pro české  a rakouské mužstva, který Vám zabezpečí soustředění a rezervaci fotbalového hřiště:

Sportovní zařízení a regenerace: Zdeněk Macháček, tel.: 774 693 939, E-mail: Mach.11@seznam.cz

Ubytování a jídlo: je nutné si ubytování a stravu dohodnout s majitelem penzionu SAMOSTATNĚ.

Soustředění je možné rezervovat pro jakoukoliv skupinu lidí bez věkového omezení. Jednotlivé ceny budou s Vámi konzultovány. Můžeme zabezpečit soustředění jak pro přípravku, žáky, dorostence, muže ale i pro jednotlivé skupiny lidí nebo firmy. Pořadatelé se budou snažit vytvořit pro Vás co nejlepší podmínky pro zvládnutí sportovních cílů daných během soustředění.

V Tasovicích dne 10. října 2018