Zimní turnaj 2019

 Zimní společný turnaj mužů a dorostu 

Tasovice – 2019

 

Pořadatel: TJ Sokol Tasovice

Přihlášené mužstva: SKUPINA A

                        1 - TJ SOKOL DOBŠICE "B" + DOROST

                        2 - FK Znojmo "B" + DOROST

                        3 - FŠ Třebíč U17

                        4 - TJ Sokol Dyje - muži

                        5 - TJ Sokol Hrádek - muži

                        6 - TJ Sokol Božice - muži

Z důvodu naplnění turnaje 6 celky bude turnaj rozdělen na dvě samostatné skupiny A a B. Skupina A je již naplněna a rozlosována.

             

                                     

Přihlášené mužstva: SKUPINA B

                         1 - FC Valtrovice - muži

                         2 - TJ Olbramovice - dorost

                         3 - TJ Višňové B - muži/dorost

                         4 - TJ Olbramovice-Bohutice B - muži

                        

                         

Plán turnaje:
1.kolo-
sobota 19.1od 14 hod.-TJ Višňové B - TJ Olbramovice-Bohutice B
neděle 20.1.od 14 hod.-FC Valtrovice - TJ Olbramovice dorost
 
2.kolo-
sobota 26.1. od 14 hod.-TJ Višňové dorost - TJ Olbramovice dorost
neděle 27.1. od 16 hod.-TJ Olbramovice-Bohutice B - FC Valtrovice
 
3.kolo-
sobota 2.2. od 18 hod.-TJ Višňové B-FC Valtrovice
neděle 3.2. od 16 hod.-TJ Olbramovice-Bohutice B - TJ Olbramovice dorost

 

 

Rozlosování skupiny A

KOLO DEN DATUM ZAČÁTEK SOUPEŘI VÝSLEDEK

1.

SO

26.1.

12.00

FK ZNOJMO B -

HRÁDEK

:

(:)

1.

NE

27.1.

12.00

DYJE -

FŠ TŘEBÍČ

:

(:)

1.

NE

27.1.

14.00

DOBŠICE B -

BOŽICE

:

(:)

2.

SO

2.2.

12.00

HRÁDEK -

FŠ TŘEBÍČ

:

(:)

2.

NE

3.2.

12.00

FK ZNOJMO B -

DOBŠICE B

:

(:)

2.

NE

3.2.

14.00

BOŽICE -

DYJE

:

(:)

3.

SO

9.2

10.00

DOBŠICE B -

HRÁDEK

:

(:)

3.

SO

9.2.

18.00

DYJE -

FK ZNOJMO B

:

(:)

3.

NE

10.2.

12.00

FŠ TŘEBÍČ -

BOŽICE

:

(:)

4.

SO

23.2.

20.00

DYJE -

HRÁDEK

:

(:)

4.

SO

23.2.

12.00

FŠ TŘEBÍČ -

DOBŠICE B

:

(:)

4.

NE

24.2.

10.00

BOŽICE -

FK ZNOJMO B

:

(:)

5.

SO

9.3.

12.00

FK ZNOJMO B -

FŠ TŘEBÍČ

:

(:)

5.

SO

16.3.

18.00

HRÁDEK -

BOŽICE

:

(:)

5.

SO

16.3.

20.00

DOBŠICE B -

DYJE

:

(:)


Místo: fotbalový areál v Tasovicích - umělá tráva III. generace

Vedoucí turnaje: Zdeněk Macháček, 774693939 nebo e-mail: Mach.11@seznam.cz

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode