Zimní turnaj žáků 2019

1.ročník

zimního společného turnaje starších a mladších žáků

Přihlášené mužstva:

1. TJ Sokol Tasovice

2. TATRAN Šatov

3.FK Znojmo

Pořadatel: TJ Sokol Tasovice

Tento turnaj je vypsán pro mužstva starších a mladších žáků hrajících krajské a okresní soutěže. V případě nahlášení mladších žáků musíte počítat s tím, že se bude hrát na celé hřiště systémem 1+10 hráčů a doba hry 2x35 minut. Toto spojení dvou kategorií je hlavně z důvodu toho, že některé mužstva mají mladší žáky v krajských třídách a chtějí si také zahrát turnaj, ale na našem okrese není dostatek mužstev krajských tříd a z jiných okresů žádné kluby na tento turnaj se nenahlásí z důvodu delších cest a tak je tímto i tyto kluby chceme oslovit na tento turnaj, kdy určitě krajské mužstva dokážou hrát zápasy s hráči o jednu kategorii starších.

Věková kategorie: od 1.1.2004 (dívky od 1.1.2003) a mladší

Datum konání: začátek turnaje bude od 25.2.2019 a předpokládaný konec do 30.3.2019. Jednotlivé dny a časy budou upřesněny jen přihlášenýmcelkům

Místo: fotbalový areál v Tasovicích - umělá tráva III. generace - nová kolaudace 2018

Vedoucí turnaje: Zdeněk Macháček 774693939 nebo e-mail: Mach.11@seznam.cz

Startovné: při závazném přihlášení do turnaje do 31. prosince 2018 bude cena 4.000,-Kč. Po tomto termínu bude cena turnaje 5000,- Kč. V ceně startovného v turnaji je zahrnut jeden rozhodčí na zápas a čaj. V ceně není zahrnut míč na utkání, toto je povinností samotných týmů dodat na utkání míče. V případě, že si přihlášený celek napíše do přihlášky, že na každém zápase budou mít osobu, kdo zápasy může řídit, tak se mu na základě toho sníží cena startovného na 3.500,-Kč. (toto platí jen v případě, když se celek přihlásí do 31.12.2018).

V turnaji každé mužstvo odehraje 5 utkání. Při větším počtu mužstev bude turnaj rozdělen do dvou samostatných skupin po max. 6 mužstvech. Systém turnaje bude upřesněn podle přihlášených klubů, ale každé mužstvo bude mít garantovaných 5 zápasů v turnaji.

Přihlášky do turnaje prosím zasílejte na mail: Mach.11@seznam.cz. Do přihlášky prosím uveďte klub, kontaktní osobu (tel.číslo a e-mail), případné začátky utkání, a které dny v týdnu upřednostňujete a jestli budete mít klubového rozhodčího na každém zápase. Po naplnění turnaje pošlu rozlosování. Veškeré rozlosování obdržíte nejpozději do konce ledna 2019. Propozice budou upřesněny přímo mužstvům, co budou zařazeny do turnaje. Tento turnaj má pro kluby hlavně možnost sehrát s žáky nějaké přípravné utkání na velkém hřišti a hlavně i tímto Vám ušetřit klubové finance.

V Tasovicích dne 2.11.2018