ročník 2019-2020

 
 
 

Ženy:                      hřiště  Jevišovice UT

7.kolo sobota 26.10. od 13.30 hod.

FOTBAL Jevišovice - TJ Sokol Tasovice - 1:3  poločas 0:1 

Branky:45´(PK)a 87´Varhaníková Monika,70Herkuczová Zdena

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana -Kútniková Helena-Matulová Šárka-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Žiačková Lucie-Herkuczová Zdena (K)-Roháčová Denisa-Remešová Jitka-Foralová Lenka-Kútníková Helena-Procházková Markéta-Valášková Natálie

Počet diváků: 50

Vývoj skóre:0-2, 1-2, 1-3

Trenér: Dítě Lubomír

 
 

Dorost-1.třída- skupina B

Dorost:                                  hřiště:    Tasovice

13.kolo neděle 27.10.2019 od 11.45 hod.            

TJ Sokol Tasovice/Hrádek - TJ Sokol Novosedly 2:2 poločas 2:0

Branky: 5´Svoboda Šimon,15´Lesniak František

Sestava:Hřebabecký Petr -Matuška Miloslav(85´Kodýtek Ondřej)-Novák David-Lesniak František(78´Jedlička Filip)-Bobor Pavel K-Svoboda Šimon-Kodýtek Jakub(90´Szabo Jakub)-Žák Ivo(67´Hříbek Matěj)-Provazník Petr-Fajkus Vojtěch-Dehner William jaromír(81´Lelovský Martin)

Do zápasu nezasáhl Šimánek Daniel.

Diváků 30

ŽK:65´Fajkus Vojtěch,90´Novák David

Vývoj zápasu: 2:0, 2:2

2.poločas nastaven o 2 minuty z důvodů zjišťování stavu zraněného hráčů a ošetřování na hrací ploše.

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel-Mlejnek Jan

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Višňové 11 9 0 2 54:18 27
2 TJ Sokol Pohořelice 11 8 3 0 31:17 27
3 TJ Sokol Novosedly 11 7 3 1 35:19 24
4 FK Znojmo 11 7 1 3 49:27 22
5 SK Vojkovice 11 7 0 4 34:21 21
6 Tasovice/Hrádek 11 5 3 3 32:21 18
7 Sokol Dobšice 11 5 3 3 33:27 18
8 FC Moravský Krumlov 11 4 0 7 25:24 12
9 RAFK 11 3 2 6 28:34 11
10 TJ Sokol Nosislav 11 3 1 7 22:40 10
11 FC Miroslav 11 3 0 8 19:37 9
12 FC Pálava Mikulov 11 2 0 9 22:43 6
13 FC Hustopeče 12 0 2 10 17:73 2

 

Ženy:                      hřiště  Tasovice

5.kolo neděli 13.10. od 15.00 hod.

TJ Sokol Tasovice - SK Líšeň B  3:1   poločas 1:1 

Branky:40´Burdelová Kamila,60´Herkuczová Zdena,61´Varhaníková Monika

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana -Kútniková Helena-Burdelová Kamila-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Žiačková Lucie-Herkuczová Zdena (K)-Roháčová Denisa-Remešová Jitka-Kubíková Hana,Matulová Šárka,Foralová Lenka

Počet diváků: 50

Trenér: Dítě Lubomír

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 5 5 0 0 35:1 15
2 Medlánky 5 4 0 1 17:3 12
3 Kotvrdovice 6 3 0 3 14:11 9
4 Tasovice 6 3 0 3 13:14 9
5 Troubsko 6 3 0 3 7:25 9
6 Líšeň B 6 2 0 4 9:16 6
7 Okříšky 6 2 0 4 15:24 6
8 Jevišovice 4 0 0 4 6:22 0

Dorost:                                  hřiště:    Oblekovice

Dorost-1.třída- skupina B

12.kolo neděle 20.10.2019 od 13.15 hod.

 ZMĚNA TERMÍNU UTKÁNÍ

 Nový termín-sobota 19.10.2019 od 15.00 hod.            

FK Znojmo - TJ Sokol Tasovice/Hrádek 4:1  poločas 3:0 

Branky: 75´Furik Jakub

Sestava:Hřebabecký Petr -Novák David(46´Hříbek Matěj)-Lesniak František-Bobor Pavel K(75´Šimánek Daniel)-Svoboda Šimon(81´Jedlička Filip)-Furik Jakub-Kodýtek Jakub(70´Lelovský Martin)-Žák Ivo-Provazník Petr-Dehner William jaromír-Matuška Miloslav(70´Kodýtek Ondřej)

Diváků 60

Vývoj zápasu: 4:0-4:1

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel-Mlejnek Jan

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Sokol Pohořelice 10 8 2 0 28:14 26
2 Prosiměřice/Višňové 10 8 0 2 51:18 24
3 TJ Sokol Novosedly 10 7 2 1 33:17 23
4 FK Znojmo 10 6 1 3 43:27 19
5 SK Vojkovice 10 6 0 4 31:21 18
6 Tasovice/Hrádek 10 5 2 3 30:19 17
7 Sokol Dobšice 9 4 2 3 27:24 14
8 RAFK 10 3 2 5 28:28 11
9 FC Moravský Krumlov 10 3 0 7 22:23 9
10 FC Miroslav 10 3 0 7 19:34 9
11 TJ Sokol Nosislav 10 2 1 7 14:39 7
12 FC Pálava Mikulov 9 2 0 7 21:37 6
13 FC Hustopeče 10 0 2 8 16:62 2

 

Starší žáci                      hřiště:       

10.kolo 

TJ Sokol Tasovice  Volný los  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Práče 7 7 0 0 43:4 21
2 Šatov 7 6 1 0 41:12 19
3 Dobšice/Suchohrdly 7 5 0 2 47:13 15
4 Miroslav 7 5 0 2 31:14 15
5 Tasovice 8 4 1 3 33:26 13
6 Hrádek 7 3 0 4 26:24 9
7 Přímětice/Jevišovice 7 3 0 4 20:23 9
8 Moravský Krumlov 9 3 0 6 16:27 9
9 Mramotice/Olbramkostel 7 3 0 4 17:33 9
10 Štítary 8 2 0 6 20:50 6
11 Olbramovice 9 2 0 7 13:60 6
12 Micmanice/Slup 7 1 0 6 11:32 3

Mladší žáci:                                   hřiště     Tasovice                                           

9.kolo neděle 20.10.2019 od 12.00 hod.

TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Šanov 2:0  poločas 0:0

Branka:Vašíček Patrik,Mitáš David 

Sestava:Kohoutek Adam ,Nosek Petr ,Mitáš David ,Vašíček Patrik ,Vomočil Matěj (K),Vasmanský Roman ,Vomočil Patrik ,Tesařík Štěpán ,Shehata Adam ,Baláž Libor ,Buchta Marek,Doležal Lukáš,Juhaňák Daniel ,Letocha Ondřej ,Provazník David

Počet diváků  30

Trenér: Vomočil Václav

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tasovice 8 7 1 0 60:2 22
2 Šanov 7 5 1 1 55:9 16
3 Prosiměřice 7 3 0 4 24:23 9
4 Hevlín 7 1 1 5 21:45 4
5 Dyje 7 0 1 6 5:86 1

 

Přípravka A:           hřiště:  Tasovice

9.kolo sobota 19.10.2019  od 10 a 11 hod.

TJ Sokol Tasovice - FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky 5:3  poločas 5:0 

Branky: Baláž Libor 2x,Procházka Tomáš,Shehata Adam 2x,

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 20

Trenér: Zdeněk Doležal

TJ Sokol Tasovice - FK Aditeg Vrbovec-Dyjakovičky 6:0  poločas 2:0

Branky: Baláž Libor 3x,Juhaňák Daniel,Shehata Adam,Tesařík Štěpán

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 20

Trenér: Zdeněk Doležal

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tasovice 14 13 0 1 182:42 39
2 1. SC Znojmo 14 10 1 3 136:52 31
3 Vrbovec-Dyjákovičky 13 9 0 4 104:47 27
4 Jaroslavice 14 7 0 7 96:97 21
5 Šanov 14 6 2 6 107:89 20
6 Hrádek 13 4 2 7 84:68 14
7 Šatov 13 1 1 11 19:178 4
8 Hrušovany nad Jevišovkou 13 1 0 12 15:170 3

Mladší přípravka :         hřiště  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 1.SC Znojmo modrá 14 14 0 0 246:20 42
2 Moravský Krumlov 14 13 0 1 158:44 39
3 Tasovice 14 11 0 3 109:68 33
4 FK Znojmo 14 10 0 4 124:71 30
5 Hrádek 14 8 3 3 107:72 27
6 Vrbovec-Dyjákovičky 14 8 1 5 130:90 25
7 Dobšice 14 7 0 7 83:112 21
8 Šanov 14 6 1 7 86:120 19
9 Prosiměřice 14 5 1 8 64:115 16
10 1. SC Znojmo bílá 14 5 0 9 108:124 15
11 Micmanice/Slup 14 5 0 9 86:105 15
12 Přímětice/Hluboké Mašůvky 14 3 0 11 78:116 9
13 Blížkovice 14 0 0 14 22:177 0
14 Hostěradice 14 0 0 14 23:190 0

 

Ženy:                      hřiště  Troubsko - tráva

5.kolo neděli 13.10. od 15.00 hod.

TJ Sokol Troubsko - TJ Sokol Tasovice 0:4  poločas 0:4

Branky:39´Eliášová Tereza,45+14´Žáková Jana,45+11´Roháčová Denisa,45+25´Varhaníková Monika

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana -Kútniková Helena-Burdelová Kamila-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Žiačková Lucie-Herkuczová Zdena (K)-Roháčová Denisa-Remešová Jitka-Procházková Markéta-Králíková Tereza-Valášková Natálie 

Zranění: V 1. minutě došlo ke zranění hráčky D68 - Švancarová Petra - podezření na zranění krční páteře. Ke zranění došlo nezaviněně při obraném zákroku. Hráčka utkání nedohrála a byla odvezena k ošetření ZZS.Nastavení doby hry: V prvním poločase jsem nastavil 27 minut za promarněný čas při ošetřování D68.

Počet diváků: 40

Trenér: Dítě Lubomír

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 4 4 0 0 30:1 12
2 Medlánky 4 3 0 1 16:3 9
3 Kotvrdovice 5 3 0 2 14:10 9
4 Tasovice 5 2 0 3 10:13 6
5 Okříšky 5 2 0 3 15:19 6
6 Líšeň B 5 2 0 3 8:13 6
7 Troubsko 5 2 0 3 5:24 6
8 Jevišovice 3 0 0 3 5:20 0

Dorost:                                  hřiště:    Tasovice

11.kolo neděle 13.10.2019 od 12.15 hod.            

TJ Sokol Tasovice/Hrádek - FC Moravský Krumlov 2:1  poločas 1:1

Branky: 25´Hříbek Matěj,61´Kodýtek Jakub

Sestava:Hřebabecký Petr -Novák David-Lesniak František(75´Kodytek Ondřej)-Bobor Pavel K-Svoboda Šimon-Furik Jakub-Kodýtek Jakub-Provazník Petr-Fajkus Vojtěch-Dehner William jaromír(65´Mrkos Richard)-Hříbek Matěj(68´Lelovský Martin)

Diváků 25

Vývoj zápasu: 1:0-1:1-2:1

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel-Mlejnek Jan

Tabulka celková

Rk. Družstvo