Novoroční fotbálek 1.1.2024

Novoroční fotbalek 1.1.2024
Horní řada z leva:Houšť F.-Hnaníček J.-Murník J.-Lapeš R.-Vomočil V.-Doležal Z-Vasmanský M.-Horký M.-Čerstvý L.-starosta Tasovic Vašina P.-rozhodčí Bukáček P. st.-Kučera P.-Vašina J. ml.-Hřebabecký P.-Vašina J.-Fajkus V.-Heneš T.-Bukáček P. ml.
Dolní řada z leva:Macháček P.-Čop J.-Chamko M.-Prekop J.-Papaj M.-Horáček P.-Ryška A.-Pragr O.-Svatoš M.-Kodytek O.-Konyárik T.

SVOBODNÍ - ŽENATÍ  5:5  poločas 3:1

Branky: 2x Hřebabecký Petr,Kučera Pavel,Vašina Jiří,Pragr Oldřich - 3x Houšť František,Hnaníček Josef,Horký Marek

Novoroční fotbálek 1.1.2024

SVOBODNÍ  vs. ŽENATÍ

První den v roce 2024 proběhne na hřišti TJ Sokol Tasovice "novoroční" fotbálek. Sraz hráčů na toto utkání bude od 13.00 hod. v  prosorách kabin.Hráči se rozdělí na dvě mužstva SVOBODNÍ a ŽENATÍ. Předpokládné zahájení tohoto zápasu bude od 14 hod. na umělém povrchu.Po celou dobu utkání, bude pro hráče a přítomné fanoušky připraveno malé občerstvení na dopnění tekutin přímo na hřišti.Všechny hráče a fanoušky tímto zveme na první utkání v novém roce 2024,které jistě bude mít pokračování i po tomto zápase v hospůdce na hřišti.