10. kolo

TJ SOKOL TASOVICE ŽENY - FK KUNŠTÁT
1:3 (0:2)

BRANKY: HORÁKOVÁ - HORÁKOVÁ 2, BLAHOVÁ

Střetnutí se domácím herně vydařilo, propadly však v koncovce při proměňování šancí. Naopak soupeřky byly v této činnosti úspěšné, podržela je také jejich gólmanka. Utkáním se fotbalistky loučily s letošním ročníkem a už se těší na zápasy v novém ročníku divize žen.

SOBOTA 31.5.2014

18. kolo

SFK VRCHOVINA - TJ SOKOL TASOVICE ŽENY
4:0 (2:0)

BRANKY: JANÍČKOVÁ M. 2, NAVRÁTILOVÁ 2

Ženy Tasovic herně vzdorovaly soupeřkám celý poločas, ty ale dokázaly proměnit své dvě šance. Po přestávce se obraz hry změnil. Po třetí obdržené brance, kdy tečovaný míč doplachtil do tasovické sítě, hostující fotbalistky rezignovaly a přenechaly iniciativu Vrchovině. Ta ještě stačila skóre zápasu navýšit.

SOBOTA 24.5.2014

17. kolo

TJ SOKOL TASOVICE ŽENY - LOKOMOTIVA HORNÍ HERŠPICE "B"
1:0 (0:0)

BRANKY: 76. min HORÁKOVÁ

SESTAVA TASOVIC: Dohnalová, Horáková (87. min Houšťová), Karbulová, Burdelová (90. min Hrazdílková), Kocová (70. min Václavková), Radová, Čopová (56. min Vajdíková), Vodáková, Vítková, Chládková, Goldová

Tasovické ženy si na své konto připsaly další body z utkání s týmem ze středu tabulky. Na těžkém terénu předvedly bojovný výkon, ze kterého vytěžily převahu v poli a vypracovali si i více šancí. Ale jen jedna vedla ke gólu, rozehrávanou kombinační akci Burdelové zakončila v 76. minutě Horáková. Vedení uhájily domácí fotbalistky až do závěrečného hvizdu. Za předvedenou hru jim patří poděkování všech příznivců.

SOBOTA 17.5.2014

16. kolo

TJ SOKOL TASOVICE ŽENY - SK HUHTAMAKI OKŘÍŠKY
3:0 (1:0)

BRANKY: 12. min VÍTKOVÁ, 59. min RADOVÁ, 65. min BURDELOVÁ

SESTAVA TASOVIC: Dohnalová, Horáková (82. min Václavková), Karbulová, Burdelová, Kocová (79. min Michálková), Radová, Čopová, Vajdíková (83. min Houšťová), Vítková, Chládková, Goldová

Domácí hráčky předvedly výborný výkon, za který si zaslouží pochvalu, vítězství je zcela oprávněné. Soupeř nebyl jednoduchým protivníkem, šance se střídaly na obou stranách, úspěšnější v jejich proměňování byly tasovické fotbalistky. Do tabulky střelkyň se zapsaly Vítková, Radová a Burdelová.

NEDĚLE 11.5.2014

15. kolo

SOKOL STUDENEC - TJ SOKOL TASOVICE ŽENY
3:2 (01:2)

BRANKY: BURDELOVÁ, VAJDÍKOVÁ

Hráčky Tasovic výkonem v zápase mile překvapily. Podařilo se jim vyhrát poločas, do vedení je poslala Burdelová. I po přestávce držely s domácími krok i remízový stav. Poslední minuta utkání rozhodla o jejich porážce, což mrzí dvojnásobně. Druhý gól Tasovic zaznamenala Vajdíková.

NEDĚLE 4.5.2014

14. kolo

TJ SOKOL TASOVICE ŽENY - SK OCMANICE
0:10 (0:3)

BRANKY: HRABAŇOVÁ 4, LIŠKOVÁ 3, NETRDOVÁ, HRDOVÁ, MEJZLÍKOVÁ

FOTO ZE ZÁPASU

Hostující fotbalistky potvrdily své postavení na špici tabulky a domácím nedaly žádnou šanci. Tasovice dokázaly držet krok jen do stavu 0:2, po obdržení třetí branky rezignovaly. Ve druhém poločase hrál na trávníku už jen jeden tým, který stále navyšoval skóre

SOBOTA 26.4.2014

13. kolo

FOTBAL JEVIŠOVICE - TJ SOKOL TASOVICE ŽENY
1:2 (1:2)

BRANKY: ZBYTOVSKÁ - GOLDOVÁ, BURDELOVÁ

Domácí fotbalistky působily utrápeně, vzbuzovaly smíšené pocity. V prvním poločase měli sice víc ze hry, ale Tasovické měly míč na svých kopačkách častěji. Domácím chyběla bojovnost, chytrost, chuť dát gól, jejich výkon působil zběsile. Čestný gól vsítila Zbytovská, branky vítězek dala Burdelová a Goldová.

NEDĚLE 20.4.2014

12. kolo

TJ SOKOL TASOVICE ŽENY - FC IVANČICE
1:2 (1:1)

BRANKY: VÍTKOVÁ - RAPFOVÁ, CHARVÁTOVÁ

Hráčky Ivančic se už v úvodu utkání dostaly do vedení gólem Rapfové. Další průběh přinesl do přestávky vyrovnaný souboj i plichtu díky brance z kopačky Vítkové. Druhý poločas nabídl více vzruchu na obou stranách, šťastnější byly opět ivančické fotbalistky, jejich druhý úspěch zaznamenala Charvátová. Tasovické hráčky bojovaly až do závěrečného hvizdu arbitra, ale výsledek už nestačily zvrátit. Za výkon si zaslouží pochvalu, zisku bodu za remízu byly blízko.