FOTBAL

 

 Pořádané sportovní akce na umělém povrchu-zima 2020

 
      
SLEVA NA PRONÁJMU PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ PRO KLUBY
-1 až 2 zápasy..........................    5% pro oba kluby
-3 až 5 zápasů..........................  10% pro oba kluby
-6 a více zápasů......................... 15% pro oba kluby
Tyto  slevy je možné uplatnit při závazné rezervaci umělého povrchu do konce listopadu 2019.
 
SLEVA NA TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY(1,5 HOD.) PRO KLUBY
-2 až 5     TJ........................  5% pro oba kluby
-6 až 9     TJ........................  10% pro oba kluby
-10 a víc  TJ......................... 15% pro oba kluby
Tyto  slevy je možné uplatnit při závazné rezervaci umělého povrchu do konce listopadu 2019.
 
 
SLEVA NA STARTOVNÉM

-při závazném přihlášení do turnaje do konce listopadu 2019 bude cena snížena o 10%

-V případě,že si klub rezervuje alespoň jedno přípravné utkání jakékoliv věkové kategorie mimo turnaj,tak může počítat se slevou na startovném v turnaji a to 20% (což je cena turnaje 5.200 ,-Kč.). 

-pro přihlášené mužstva dorostu v tomto turnaji bude jednotná cena 5.000,-Kč.

Přihlášené mužstva v turnaji:

1. TJ sokol Hrádek muži(OP Znojmo)

2.FK Znojmo muži/dorost(OP Znojmo/1.třída)

3.TJ Sokol Božice muži(OP Znojmo)

 
 
SLEVA NA STARTOVNÉM

Snížení startovného za tyto dva turnaje(starší a mladší žáci) o 50% za podmínek:                                                                                                                                                               -klub si během ledna až dubna 2020 rezervuje min. 6 přípravných utkání věkové kategorie muži-dorost.                                                                                                           -klub si rezervuje min. 8 tréninkových jednotek, kdy jedna TJ musí být  min. 1,5 hod. dlouhá-všechny věková kategorie.                                                                                         -klub si rezervuje a uskuteční soustředění v našem areálu                                                                                                                                                                                              -klub se bude účastnit společného zimního turnaje mužů a dorostu                                 

 V případě využití jedné z těchto 4 podmínek je možné uplatnit 50% slevu na tyto dva turnaje starších a mladších žáků.

AKTUALITY

 
 
 
 
 

Aktuální mistrovské utkání mužů v MSD-skupina D

 
 
13. kolo
 
neděle 27.10.2019 od 14.30 hod.
 
 TJ Sokol Tasovice - SK Bystřice nad Perštejnem
R:  
AR1: Novák Radek 
AR2: Mikulášek Adam 
DFA: Volf Rudolf 
  
Aktuální mistrovská utkání ostatních celků
 

Ženy-MSDŽ-skupina C                     

7.kolo sobota 26.10. od 13.30 hod.

FOTBAL Jevišovice - TJ Sokol Tasovice 

hřiště: Jevišovice UT

Odjezd minibusu od stadionu pro hráčky 12 hod.

 

Dorost-1.třída- skupina B

13.kolo neděle 27.10.2019 od 11.45 hod.            

TJ Sokol Tasovice/Hrádek - TJ Sokol Novosedly 

hřiště: Tasovice

R: Králík Tomáš (92020327)

 

Starší žáci-Okresní přebor-skupina A              

10.kolo   Volný los           

TJ Sokol Tasovice  

UKONČENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI                          

 

Mladší žáci-Okresní soutěž-skupina D                                                                          

UKONČENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI 

 

Starší přípravka -Okresní soutěž-skupina B         

UKONČENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI

 

Mladší přípravka-Okresní přebor

UKONČENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI

 

Odehrané utkání-muži

12. kolo
 
sobota 19.10.2019 od 14.30 hod.
 
 Městský sportovní klub Břeclav - TJ Sokol Tasovice 0:3  poločas 0:2  
 

Branky:

 

 

Sestavy:


MSK Břeclav
D. Fibingr [-] - Š. Slaný [-] , L. Ianosteac [-] , P. Bednář [-] (78. M. Hakala [-] ) , R. Ulehla [-] (65. M. Borovský [-] ) , J. Fiala [-] , R. Diviš [-] , J. Zonyga [-] , T. Horčička [-] , M. Wallisch [-] , J. Pavlík [-]

TJ Sokol Tasovice
J. Mrázek [-] - R. Švarc [-] , J. Landšperský [-] , J. Pazdera [-] , D. Odehnal [-] , M. Paul [-] (90. M. Rygl [-] ) , J. Švejkar [-] , P. Horáček [-] (82. R. Lapeš [-] ) , P. Lapeš [-] (81. V. Fajkus [-] ) , T. Cihlář [-] , L. Hrazdílek [-]

ŽK: 52. R. Diviš , 60. L. Ianosteac , 75. J. Fiala
 
Počet diváků: 80
 
Hodnocení trenéra:
Splnili jsme roli favorita a zaslouženě jsme vyhráli.Jen škoda,že jsme ve druhém poločase nevstřelili více branek,neboť šancí jsme si vytvořili dost.
 
 

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jihlava B 11 10 1 0 40:9 31
2 Zbrojovka Brno B 11 9 0 2 37:9 27
3 Lanžhot 11 8 1 2 44:7 25
4 Tasovice 11 7 2 2 35:26 23
5 Stará Říše 11 7 0 4 33:23 21
6 Ždírec n.D. 11 6 1 4 23:20 19
7 Start Brno 11 6 0 5 33:30 18
8 Bystřice n.P. 11 4 3 4 21:22 15
9 Žďár n.S. 11 3 2 6 16:27 11
10 Velká Bíteš 11 3 1 7 12:29 10
11 Havlíčkův Brod 11 3 0 8 16:37 9
12 Polná 11 2 1 8 12:38 7
13 Humpolec 11 2 0 9 18:33 6
14 Břeclav 11 0 2 9 7:37 2

 

 

Ostatní mistrovské zápasy mužstev-výsledky

 

Ženy:                      hřiště  Tasovice

5.kolo neděli 13.10. od 15.00 hod.

TJ Sokol Tasovice - SK Líšeň B  3:1   poločas 1:1 

Branky:40´Burdelová Kamila,60´Herkuczová Zdena,61´Varhaníková Monika

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana -Kútniková Helena-Burdelová Kamila-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Žiačková Lucie-Herkuczová Zdena (K)-Roháčová Denisa-Remešová Jitka-Kubíková Hana,Matulová Šárka,Foralová Lenka

Počet diváků: 50

Trenér: Dítě Lubomír

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 5 5 0 0 35:1 15
2 Medlánky 5 4 0 1 17:3 12
3 Kotvrdovice 6 3 0 3 14:11 9
4 Tasovice 6 3 0 3 13:14 9
5 Troubsko 6 3 0 3 7:25 9
6 Líšeň B 6 2 0 4 9:16 6
7 Okříšky 6 2 0 4 15:24 6
8 Jevišovice 4 0 0 4 6:22 0

Dorost:                                  hřiště:    Oblekovice

Dorost-1.třída- skupina B

12.kolo neděle 20.10.2019 od 13.15 hod.

 ZMĚNA TERMÍNU UTKÁNÍ

 Nový termín-sobota 19.10.2019 od 15.00 hod.            

FK Znojmo - TJ Sokol Tasovice/Hrádek 4:1  poločas 3:0 

Branky: 75´Furik Jakub

Sestava:Hřebabecký Petr -Novák David(46´Hříbek Matěj)-Lesniak František-Bobor Pavel K(75´Šimánek Daniel)-Svoboda Šimon(81´Jedlička Filip)-Furik Jakub-Kodýtek Jakub(70´Lelovský Martin)-Žák Ivo-Provazník Petr-Dehner William jaromír-Matuška Miloslav(70´Kodýtek Ondřej)

Diváků 60

Vývoj zápasu: 4:0-4:1

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel-Mlejnek Jan

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Sokol Pohořelice 10 8 2 0 28:14 26
2 Prosiměřice/Višňové 10 8 0 2 51:18 24
3 TJ Sokol Novosedly 10 7 2 1 33:17 23
4 FK Znojmo 10 6 1 3 43:27 19
5 SK Vojkovice 10 6 0 4 31:21 18
6 Tasovice/Hrádek 10 5 2 3 30:19 17
7 Sokol Dobšice 9 4 2 3 27:24 14
8 RAFK 10 3 2 5 28:28 11
9 FC Moravský Krumlov 10 3 0 7 22:23 9
10 FC Miroslav 10 3 0 7 19:34 9
11 TJ Sokol Nosislav 10 2 1 7 14:39 7
12 FC Pálava Mikulov 9 2 0 7 21:37 6
13 FC Hustopeče 10 0 2 8 16:62 2

 

Starší žáci                      hřiště:       

10.kolo 

TJ Sokol Tasovice  Volný los  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Práče 7 7 0 0 43:4 21
2 Šatov 7 6 1 0 41:12 19
3 Dobšice/Suchohrdly 7 5 0 2 47:13 15
4 Miroslav 7 5 0 2 31:14 15
5 Tasovice 8 4 1 3 33:26 13
6 Hrádek 7 3 0 4 26:24 9
7 Přímětice/Jevišovice 7 3 0 4 20:23 9
8 Moravský Krumlov 9 3 0 6 16:27 9
9 Mramotice/Olbramkostel 7 3 0 4 17:33 9
10 Štítary 8 2 0 6 20:50 6
11 Olbramovice 9 2 0 7 13:60 6
12 Micmanice/Slup 7 1 0 6 11:32 3

Mladší žáci:                                   hřiště     Tasovice                                           

9.kolo neděle 20.10.2019 od 12.00 hod.

TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Šanov 2:0  poločas 0:0

Branka:Vašíček Patrik,Mitáš David 

Sestava:Kohoutek Adam ,Nosek Petr ,Mitáš David ,Vašíček Patrik ,Vomočil Matěj (K),Vasmanský Roman ,Vomočil Patrik ,Tesařík Štěpán ,Shehata Adam ,Baláž Libor ,Buchta Marek,Doležal Lukáš,Juhaňák Daniel ,Letocha Ondřej ,Provazník David

Počet diváků  30

Trenér: Vomočil Václav

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tasovice 8 7 1 0 60:2 22
2 Šanov 7 5 1 1 55:9 16
3 Prosiměřice 7 3 0 4 24:23 9
4 Hevlín 7 1 1 5 21:45 4
5 Dyje 7 0 1 6 5:86 1

 

Přípravka A:           hřiště:  Tasovice

9.kolo sobota 19.10.2019  od 10 a 11 hod.

TJ Sokol Tasovice - FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky 5:3  poločas 5:0 

Branky: Baláž Libor 2x,Procházka Tomáš,Shehata Adam 2x,

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 20

Trenér: Zdeněk Doležal

TJ Sokol Tasovice - FK Aditeg Vrbovec-Dyjakovičky 6:0  poločas 2:0

Branky: Baláž Libor 3x,Juhaňák Daniel,Shehata Adam,Tesařík Štěpán

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 20

Trenér: Zdeněk Doležal

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tasovice 14 13 0 1 182:42 39
2 1. SC Znojmo 14 10 1 3 136:52 31
3 Vrbovec-Dyjákovičky 13 9 0 4 104:47 27
4 Jaroslavice 14 7 0 7 96:97 21
5 Šanov 14 6 2 6 107:89 20
6 Hrádek 13 4 2 7 84:68 14
7 Šatov 13 1 1 11 19:178 4
8 Hrušovany nad Jevišovkou 13 1 0 12 15:170 3

Mladší přípravka :         hřiště  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 1.SC Znojmo modrá 14 14 0 0 246:20 42
2 Moravský Krumlov 14 13 0 1 158:44 39
3 Tasovice 14 11 0 3 109:68 33
4 FK Znojmo 14 10 0 4 124:71 30
5 Hrádek 14 8 3 3 107:72 27
6 Vrbovec-Dyjákovičky 14