FOTBAL

     AKTUALITY    

 
MUŽI "A"

V levé části v sekci" Rozpis mistrovských utkání-jaro 2024" byl vložen kompletní rozpis mistrovských utkání mužstva mužů "A" pro jarní část.Najdete tam i odjezdy autobusů na jednotlivá venkovní utkání. 

DOROST

V levé části v sekci" Rozpis mistrovských utkání-jaro 2024" byl vložen kompletní rozpis mistrovských utkání mužstva dorostu pro jarní část.Najdete tam i odjezdy autobusů na jednotlivá venkovní utkání. 

Zimní společný turnaj mužů a dorostu
Jednotlivá utkání v turnaji+výsledky+tabulky skupin A a B najdete v levém horním rohu po kliknutí na na odkaz "zimní turnaj mužů a dorostu" a opětovném kliknutí na odkaz "VI.ročník 2024".
 
 
Obsazenost umělého povrchu-zima 2024
Belegung des Fußballplatzes-UT 2024
Das Dokument kann hier eingesehen werden.
 
 
 
Obsazenost v týdnu od 26.2. do 3.3.2024  ZDE k nahlédnutí
 
Muži "A"-týdenní plán
 
 
Přípravná utkání

Muži“A“

 

sobota  2.3.2024 od 13.00 hod. 

 VS   

TJ Sokol Tasovice - FC Kuřim (KP) 

zápas-muži

hřiště: Tasovice

 

Delegace rozhodčích

R- 

AR1-

AR2-

 

MUŽI "B"

sobota 9.3..2024  od 19.00 hod.

TJ Sokol Tasovice "B" - SK AJAX Dyjákovice (III. třída)

hřiště: umělá tráva Tasovice

 

DOROST

 
neděle 25.2.2024 od 13.00 hod.
 
TJ Sokol Tasovice - 1.SC Znojmo FK U17(MSDD)
zápas-starší dorost - mladší dorost
hřiště:Tasovice
 

Zápasy na umělém povrchu od 26.2. do 3.3.2024

pondělí 26.2.-

od 17.00 hod.-TJ Sokol Tasovice – Okříšky/Stařeč(OP Třebíč)

zápas – mladší žáci

čtvrtek 29.2.-

od 16.00 hod.- TJ Sokol Tasovice – FK Znojmo(1. třída)

zápas- starší žáci

od 17.30 hod.-TJ Sokol Novosedly(1.třída) – Sokol Dobšice(OP Znojmo)

zápas – starší žáci

pátek 1.3.-

od 19.00 hod.- SK TATRAN Šatov(1.B třída) – USC Mallersbach

zápas – muži

sobota 2.3.-

od 11.00 hod.-1.SC Znojmo FK U16(MSDD)–ČAFC Židenice U17(MSDD ml.)

zápas- starší žáci-mladší dorost

od 13.00 hod.- TJ Sokol Tasovice  – FC Kuřim(KP)

zápas-muži

od 15.00 hod.- 1.SC Znojmo FK U17(MSDL) – ČAFC Židenice U19(MSDD st.)

zápas- mladší dorost-starší dorost

od 17.00 hod.-1.SC Znojmo FK U19(MSDL) – FC Rapotice(KP Vysočina)

zápas-starší dorost - muži

od 19.00 hod.- SVU Langau

zápas - muži

neděle 3.3.-

od 9.30 hod.-TJ Sokol Tasovice U19 – ČAFC Židenice U17(MSDD ml.)

zápas-starší dorost – mladší dorost

od 11.00 hod.- TJ Sokol Přímětice(1.B třída) – FK Práče(OP Znojmo)

zápas-muži

od 13.00 hod.- Sokol Dobšice(1.A třída)-SK Moravské Budějovice(1.B třída)

zápas-muži

od 15.00 hod.-FCC SK Únanov(OP Znojmo) – TJ Sokol Dyje(III. třída)

turnaj-muži

od 17.00 hod.-SK Sokol Jaroslavice(III.třída) – TJ Sokol Přímětice B(III.třída)

turnaj – muži

od 19.00 hod.-Guntersdorf – TJ Sokol Šanov(OP Znojmo)

zápas-muži

 

1. HFK Olomouc - TJ Sokol Tasovice 0:0

Sestava: Klimek - Garčic, Navrátil, Hrazdílek (70. Moravec), Železný - Šuba - Daniel (46. Vašina), Ryška (20. Pazdera, 60. Blahoudek), Moravec (46. Pacula), Bakaj - Lapeš 
 
Utkání jsme odehráli v rámci soustředění v Medlově u Uničova. Po pátečních dvou tréninkových jednotkách mělo utkání svoji kvalitu. Prvních dvacet minut jsme se na hřišti hledali, v jedné situaci nás zachránila tyč, ale zároveň to byla poslední vážnější situace domácích. Utkání se hrálo vyrovnané s malém šancí na obou stranách. Slibné brejky měl Daniel, Garčic či Vašina, avšak se nám je nepodařilo dotáhnout do gólu. Chválím dnes za defenzivu. Utkání remíza sluší. Soustředění v Olomouci ukončíme zítřejším ranním tréninkem a vše již budeme směřovat ke generálce s Kuřimí a k začátku jara.

Mužstvo mužů po 10 letech na zimním soustředění

 
Brankáři: Hřebabecký, Klimek
Hráči: Švarc, Garčic, Pacula, Vašina, Navrátil, Hrazdílek, Železný, Šuba, Blahoudek, Daniel, Moravec, Ryška, Pazdera, Bakaj, Lapeš.
Mimo soustředění: Štancl (studijní povinnosti), Cihlář (pracovní povinnosti), Dikovský a Kodýtek (v procesu s dorostem), Koukal, Kohoutek a Synek (dlouhodobě zranění)
 
Penzion Pavlík, Medlov u Uničova
 
“Na zimní soustředění vyrazili Tasovice po 10 letech, naposledy to bylo v roce 2014 pod vedením trenéra Kalaše, kdy jsem to jako hráč zažil a byly to galeje v Nové Včelnici. Nyní je toto soustředění jen 3 dny a defacto zaměřené na herní věci, nácvik způsobu hry a hlavně vytržení hráčů ze všedního tréninkového stereotypu v domácích podmínkách. Chci abychom strávili spolu více času a rozebrali nějaké týmové věci. Máme naplánované v pátek dva tréninky, v sobotu utkání a regeneraci a v neděli jeden trénink před odjezdem domů. Mrzí mě, že tu nejsme úplně všichni, ale to je realita. Ubytování a strava v penzionu Pavlík v Medlově je na vysoké úrovni, umělá tráva v Uničově je vzdálena 3km. Hřiště HFK Olomouc kde odehrajeme sobotní utkání je vzdáleno cca 25min autem. Věřím, že tato soustředění splní svůj účel a bude dalším střípkem mozaiky jménem záchrana divize.”
 

 

  Výsledky utkání hraných na UT Tasovice

neděle 25.2.-

TJ Sokol Přímětice(1.B třída) – FC M. Krumlov(1.A třída)  0:6  poločas 0:2

zápas-muži

1.SC Znojmo FK U17(MSDL) – TJ Sokol Tasovice U19  2:2  poločas 0:1

Branky: Vinš K.,Buchta F. - Buchta P.,Szabo M.

zápas- mladší dorost-starší dorost

1.SC Znojmo FK U16(MSDD) – FC M. Krumlov U19(1. třída) 2:2  poločas 0:1

zápas- mladší dorost-starší dorost

FK Znojmo „B“(III. třída) – Sokol Dobšice „B“(OP)  3:4  poločas 1:2

Branky:2xŠimka,Pěnkava - 2xSolomka,Peřinka,Hybler

turnaj – muži

sobota 24.2.-

Sokol Dobšice(1.A třída) – Sokol Želetava(1.A třída)  6:7 poločas 3:2

zápas-muži

TJ Sokol Hrádek(OP) – TJ Višňové(1.B třída)  2:4  poločas 0:1

Branky: Zábojník J. ml.,Bobor P. - Bláha,Valenta,Adámek D.,Šuba P.

turnaj-muži

FC Kvasice(KP) – 1.SC Znojmo FK U19(MSDL st.)  3:2  poločas 3:0

zápas-muži-dorost

TJ Sokol Tasovice „B“ – SK Sokol Jaroslavice(III. třída)  4:2  poločas 3:0

Branky: 2x Kučera P.,Kodytek J.,Furik - Bartoš,Glazr

turnaj-muži

 

pátek 23.2.-

 SK TATRAN Šatov(1.B třída) – FK Práče(OP)  3:2  poločas 1:2

zápas – muži

 

čtvrtek 22.2.-

1.SC Znojmo FK U15 – ČAFK Židenice U16  5:1  poločas 4:0

zápas- starší žáci

USC Mallersbach – FC Mramotice(III. třída)  0:5  poločas 0:0

zápas - muži

 

pondělí 19.2.-

TJ Sokol Tasovice – Dobšice/M. Krumlov(1.třída)  2:4  poločas 0:2

Branky: Svoboda Filip,Vasmanský Roman - 2x Matějka,Juránek,Světlík

zápas – starší žáci

TJ Sokol Tasovice „B“ – SK TATRAN Šatov(1.B třída)  1:3  poločas 0:0

Branky: Kučera Pavel - Stupár,2x Škubal

zápas-muži

 

Přípravná utkání mužstev TJ Sokol Tasovice - zima 2024

Muži "A"

Poř.
číslo
datum čas soupeř soutěž místo Rozhodčí
6. So 2.3. 13.00 FC Kuřim KP-JmKFS UT-
Tasovice
 
Na přípravné utkání do Olomouce s 1.HFK Olomouc je autobus ZRUŠEN.Hráči a realizační tým jedou os. auty.

7. víkend 9.-10.3.2024 se začíná 16.kolem jarní mistrovská část mužů MSD skupiny D,kdy náš celek zajíždí na hřiště SK Líšeň "B".Přesný datum a čas utkání bude zveřejněn později.

Muži "B"

Poř.
číslo
datum čas soupeř soutěž místo
6. So 9.3. 19.00 SK AJAX Dyjákovice III. třída UT-Tasovice

7. víkend 23.-24.3.2024 se začíná 16.kolem jarní mistrovská část mužů OP Znojmo,kdy náš celek bude doma hostit mužstvo TJ Sokol Božice.Přesný datum a čas utkání bude zveřejněn později.

Dorost

Poř.
číslo
datum čas soupeř soutěž místo odjezd
4. Ne 3.3 9.30 ČAFC Židenice  U17 MSDD ml. UT-Tasovice  
5. Ne 10.3. 14.00 Hajduk Lipník U19 KP Vysočina UT-Jevišovice BUS
12.30

5. víkend 16.-17.3.2024 se začíná 15.kolem jarní mistrovská část dorostu 1.třídy JmKFS,kdy náš celek bude zajíždět na hřiště do Křepic(okr. Břeclav),kde své domácí zápasy hraje společné mužstvo Křepice/Velké Němčice.Přesný datum a čas utkání bude zveřejněn později.

Starší žáci

Poř.
číslo
datum čas soupeř soutěž místo
2. Čt 29.2. 16.00 FK Znojmo 1. třída UT- Tasovice
3. Po 4.3. 15.30 SK Moravské Budějovice 1.třída UT-Tasovice
4. Čt 14.3.  18.30 TJ Sokol Novosedly 1.třída UT-Tasovice

6. víkend 23.-24.3.2024 se začíná 14.kolem jarní mistrovská část starších žáků OP Znojmo,kdy náš celek bude doma hostit mužstvo FC Miroslav.Přesný datum a čas utkání bude zveřejněn později.

Mladší žáci

Poř.
číslo
datum čas soupeř soutěž místo
1. Po 26.2. 17.00 Okříšky/Stařeč OP UT-Tasovice 
2. Út 5.3. 16.30 Hajduk Lipník OP UT-Tasovice
3. Čt 14.3. 15.30 SK Moravské Budějovice OP UT-Tasovice

4. víkend 23.-24.3.2024 se začíná 16.kolem jarní mistrovská část mladších žáků OP Znojmo,kdy náš celek bude zajíždět na venkovní hřiště TJ Sokol Blížkovice.Přesný datum a čas utkání bude zveřejněn později.

 Aktuální mistrovské utkání mužů 

 MSD - Skupina D - JARO 2023/2024
 
16. kolo
sobota 9.3.2024 od 15.00 hod.
 VS 
SK Líšeň "B" - TJ Sokol Tasovice 
hřiště: PT - UT Líšeň(Kučerova 1776/4
Odjezd autobusu od stadionu: 12.30 hod.
 
 

 

Delegace utkání

 

Další utkání 16.kola

datum a čas domácí hosté hřiště pzn.
09.03.2024 14:00 Stará Říše (13) Havlíčkův Brod (4) UMT Jihlava, Na Stoupách  
09.03.2024 15:00 Líšeň B (9) Tasovice (8) Kučerova - tráva Kučerova - UMT
10.03.2024 10:15 ZBROJOVKA BRNO B (12) Břeclav (5) Bystrc  
10.03.2024 10:15 Velké Meziříčí (11) Ždírec (6) V. Meziříčí - tráva Umělá tráva
10.03.2024 14:30 Žďár nad Sázavou (16) Vrchovina Nové Město (1) Žďár n. S.- tráva UT
10.03.2024 14:30 Velká Bíteš (14) POLNÁ (3) Velká Bíteš, Vlkovská  
10.03.2024 14:30 Lanžhot (10) Speřice (7) Lanžhot, Na Šlajsi  
10.03.2024 14:30 HUMPOLEC (15) Pelhřimov (2) Humpolec-tráva  

 

 

Aktuální mistrovská utkání ostatních celků

 

Muži B - Znojemské pivo Okresní přebor

 
.Ukončení podzimní části ročníku 2023/2024
 
Zahájení jarní části soutěžního ročníku 2023/2024 je naplánován na víkend 23.-24.3.2024 

Delegace utkání

Další utkání  . kola

 

Dorost - 1.třída - skupiny B

 
15. kolo
neděle 17.3.2024 od 14.00 hod.
 VS 
Křepice/Velké Němčice - TJ Sokol Tasovice 
hřiště: Velké Němčice
Odjezd autobusu od stadionu: 11.45 hod.
 

Delegace utkání

Další utkání 15.kola

datum a čas domácí hosté hřiště pzn.
16.03.2024 12:00 TJ Sokol Přímětice (3) Čechie/Kahan (13) Přímětice  
16.03.2024 12:00 SK Vojkovice (2) FK Střelice (1) Vojkovice  
16.03.2024 15:00 SK Chrlice (6) FC Moravský Krumlov (10) Blümlova  
16.03.2024 15:00 FC Pálava Mikulov (4) RAFK Rajhrad (12) Mikulov  
16.03.2024 15:30 FK Renocar Podolí (5) Sokol Dobšice (11) Podolí u Brna UT1 TCM Br.Ivanovice
17.03.2024 14:00 Křepice/Velké Němčice (8) TJ Sokol Tasovice (14) Křepice Velké Němčice
17.03.2024 15:00 TJ Prosiměřice (7) FK Znojmo (9) Prosiměřice  
 
 

Ženy - MSDŽ - Skupina C

 

Ukončení podzimní části ročníku 2023/2024
 
Zahájení jarní části soutěžního ročníku 2023/2024 je naplánován na víkend 6.-7.4.2024

Delegace utkání

Další utkání  . kola

 

 STARNET Okresní přebor starších žáků-Skupina A 10+1

Ukončení podzimní části ročníku 2023/2024
 
Zahájení jarní části soutěžního ročníku 2023/2024 je naplánován na víkend 

 

Delegace

Další utkání . kola

 
 

 Okresní přebor mladších žáků-Skupina A 8+1

Ukončení podzimní části ročníku 2023/2024
 
Zahájení jarní části soutěžního ročníku 2023/2024 je naplánován na víkend 

 

Delegace utkání
 
Další utkání . kola
 
 

Kinderweld Okresní soutěž starších přípravek- Skupina C  

 
 
Ukončení podzimní části ročníku 2023/2024
 
Zahájení jarní části soutěžního ročníku 2023/2024 je naplánován na víkend 

 

Další utkání . kola
 
 

Kinderweld Okresní soutěž mladších přípravek- Skupina C  

 
 
Ukončení podzimní části ročníku 2023/2024
 
Zahájení jarní části soutěžního ročníku 2023/2024 je naplánován na víkend 
 
 
Další utkání  . kola
 
 

 

 
 
Odehrané utkání-muži
 

MUŽI A - MSD - Skupina D

 
Soutěžní ročník 2023/2024
 
 
Celková tabulka po podzimní části ročníku 2023/24
 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 ZBROJOVKA BRNO B 15 13 1 1 49:10 40
2 Lanžhot 15 10 5 0 43:17 35
3 Vrchovina Nové Město 15 9 5 1 37:18 32
4 Líšeň B 15 9 1 5 35:21 28
5 Žďár nad Sázavou 15 8 1 6 23:24 25
6 Havlíčkův Brod 15 7 3 5 27:21 24
7 HUMPOLEC 15 7 2 6 23:24 23
8 Velká Bíteš 15 5 6 4 22:24 21
9 POLNÁ 15 5 2 8 20:26 17
10 Ždírec 15 4 4 7 14:18 16
11 Břeclav 15 4 3 8 24:36 15
12 Tasovice 15 5 0 10 23:35 15
13 Pelhřimov 15 3 5 7 19:27 14
14 Speřice 15 3 3 9 21:36 12
15 Velké Meziříčí 15 3 3 9 12:32 12
16 Stará Říše 15 1 4 10 14:37 7
 
 
 
Ostatní mistrovské zápasy mužstev-výsledky

MUŽI B - Znojemské pivo Okresní přebor

Soutěžní ročník 2023/24

 

 
 
Celková tabulka po podzimní části ročníku 2023/24
 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Blížkovice A 13 9 2 2 41:28 29
2 Rakšice A 13 7 5 1 35:21 26
3 Práče A 13 8 1 4 35:24 25
4 Moravský Krumlov B 13 6 4 3 31:19 22
5 Tasovice B 13 7 1 5 28:24 22
6 Prosiměřice A 13 6 2 5 34:31 20
7 Božice A 13 5 5 3 31:30 20
8 Hrádek 13 6 2 5 31:32 20
9 Šanov 13 5 3 5 40:33 18
10 Dobšice B 13 4 2 7 38:49 14
11 Horní Kounice A 13 3 2 8 27:38 11
12 Únanov A 13 2 4 7 20:24 10
13 Suchohrdly 13 2 3 8 18:45 9
14 Vrbovec-Dyjákovičky 13 2 2 9 29:40 8
 

 

ŽENY - MSDŽ - Skupina C

Soutěžní ročník 2023/24

 

 

Celková tabulka po podzimní části ročníku 2023/24

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 9 9 0 0 52:15 27
2 Líšeň B 9 7 1 1 51:11 22
3 Medlánky 9 6 0 3 38:25 18
4 Hodonín 9 6 0 3 30:29 18
5 Tasovice 9 5 0 4 17:20 15
6 Jihlava 9 3 1 5 16:18 10
7 Jevišovice-Mikulovice 9 3 1 5 15:24 10
8 Třebíč 9 3 0 6 33:39 9
9 Okříšky 9 0 2 7 5:42 2
10 Moravská Třebová 9 0 1 8 9:43 1

Dorost - 1.třída - Skupina B

soutěžní ročník 2023/24

 

 

 

Celková tabulka po podzimní části ročníku 2023/24

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Sokol Tasovice 13 11 1 1 50:10 34
2 FK Renocar Podolí 13 11 0 2 57:9 33
3 Sokol Dobšice 13 11 0 2 59:19 33
4 RAFK Rajhrad 13 9 0 4 60:25 27
5 FC Moravský Krumlov 13 7 1 5 51:39 22
6 Čechie/Kahan 13 7 0 6 41:31 21
7 SK Chrlice 13 6 1 6 40:35 19
8 TJ Sokol Přímětice 13 6 0 7 32:39 18
9 Křepice/Velké Němčice 13 5 0 8 24:32 15
10 FK Znojmo 13 4 1 8 32:37 13
11 FK Střelice 13 4 1 8 22:54 13
12 SK Vojkovice 13 4 0 9 12:37 12
13 FC Pálava Mikulov 13 2 1 10 15:60 7
14 TJ Prosiměřice 13 1 0 12 17:85 3

 

 

Starší žáci- STARNET Okresní přebor-Skupina A 10+1

soutěžní ročník 2023/24

 

 
 

CELKOVÁ TABULKA PO PODZIMNÍ ČÁSTI ROČNÍKU 2023/24

 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jaroslavice 10 9 0 1 77:6 27
2 Prosiměřice 10 9 0 1 47:9 27
3 Dobšice 10 8 0 2 49:15 24
4 Tasovice 10 7 0 3 42:15 21
5 Hrádek 10 5 1 4 28:30 16
6 Přímětice 10 5 0 5 24:39 15
7 Vranov nad Dyjí 10 4 0 6 26:41 12
8 Miroslav 10 3 0 7 28:38 9
9 Štítary 10 2 1 7 27:47 7
10 Únanov 10 1 1 8 8:45 4
11 Vedrovice 10 0 1 9 4:75 1

 

Mladší žáci- okresní přebor-Skupina A  8+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

 
Celková tabulka po podzimní části ročníku 2023/24
 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 1. SC Znojmo 13 12 0 1 91:12 36
2 Přímětice 13 10 2 1 66:14 32
3 Miroslav 13 9 1 3 61:24 28
4 Tasovice 13 8 2 3 56:14 26
5 Šanov 13 8 1 4 79:25 25
6 Hevlín 13 8 0 5 54:36 24
7 Dobšice 13 7 2 4 54:36 23
8 Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B 13 6 1 6 43:30 19
9 Višňové 13 5 2 6 40:42 17
10 Jevišovice - Mikulovice 13 5 0 8 26:57 15
11 Blížkovice 13 2 0 11 14:58 6
12 Šatov 13 2 0 11 20:103 6
13 Prosiměřice 13 1 2 10 14:64 5
14 Vranov nad Dyjí 13 1 1 11 24:127 4
 
 

Starší přípravka  

KINDERWELT Okresní soutěž skupina C  5+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

 
Celková tabulka po podzimní části ročníku 2023/24
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Hrušovany nad Jevišovkou 18 17 1 0 192:39 52
2 Vrbovec-Dyjákovičky 18 16 1 1 182:40 49
3 Tasovice 18 11 1 6 133:61 34
4 Šanov 16 9 0 7 93:86 27
5 Jaroslavice 18 7 1 10 89:118 22
6 Hrádek 18 7 0 11 88:88 21
7 Božice 18 7 0 11 119:140 21
8 Hevlín 16 7 0 9 77:141 21
9 Slup 18 5 0 13 69:112 15
10 Valtrovice 18 0 0 18 29:246 0
 

Mladší přípravka  

KINDERWELT Okresní soutěž skupina C  4+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

 
 Celková tabulka po podzimní části ročníku 2023/24
 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Hrušovany nad Jevišovkou 20 16 1 3 184:55 49
2 Šanov 20 15 2 3 175:59 47
3 Troskotovice 20 13 1 6 134:70 40
4 Tasovice 20 10 0 10 128:85 30
5 Vrbovec-Dyjákovičky 20 3 0 17 94:196 9
6 Dyjákovice 20 1 0 19 22:272 3
 
 
 

MSD-skupina D - Rozlosování mužů "A"

 JARO 2024

 

kolo

 

datum

začátek

odjezd

muži "A"

poznámka

16.

So

9.3.

15.00

 

12.30

 

 Líšeň "B"

Kučerova 1776/4 (PT-UT)

BUS velký

 Ludvík

17.

Ne

17.3.

15.00

 

Lanžhot


 

18.

Ne

24.3.

10.15

 

7.15

 

Velké Maziříčí (PT-UT)

U tržiště 841/4

BUS velký

 Ludvík

19.

Ne

31.3.

15.00

 

Zbrojovka Brno "B"


 

20.

Ne

7.4.

15.30

 

13.00

 

Stará Říše

BUS velký

Ludvík

21.

Ne

14.4.

15.30

 

Velká Bíteš

 

22.

Ne

21.4.

15.00

 

11.30

 

Humpolec

Okružní 1601

BUS velký

Ludvík

23.

Ne

28.4.

16.00

 

Vrchovina Nové Město
 

 

24.

Ne

5.5.

16.30

 

13.00

 

Pelhřimov

Nádražní 1536

BUS velký

Ludvík

25.

Ne

12.5.

16.30

 

Polná

 

26.

So

18.5.

10.15

 

7.00

 

Havlíčkův Brod

Ledečská 2848

BUS velký

Ludvík

27.

Ne

26.5.

17.00

 

Břeclav
 

 

28.

Ne

2.6.

17.00

 

13.15

 

Ždírec nad Doubravou

Ke stadionu 152

BUS velký

Ludvík

29.

Ne

9.6.

17.00

 

Speřice


 

30.

So

15.6.

17.00

 

13.30

 

Žďár nad Sázavou

Bezručova 439/56

BUS velký

Ludvík

- červeně označené utkání se hrají v Tasovicích

-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích

-provedené změny modře

 

 

kolo

 

datum

začátek

odjezd

muži "A"

poznámka

- červeně označené utkání se hrají v Tasovicích

-provedené změny modře

BUS-autodoprava Ludvík(přeprava na utkání autobus)

 

1.třída dorostu-skupina B - Rozlosování dorostu
  JARO 2024

kolo

 

datum

začátek

odjezd

dorost

poznámka

- červeně označené utkání se hrají v Tasovicích
-provedené změny modře
PT- přírodní tráva    UT-umělá tráva
BUS-autodoprava Ludvík(přeprava na utkání autobus)
MB-Chochola(přeprava na utkání minibus-20 míst)
 
 
MSDŽ-skupina C -  Rozlosování žen
JARO 2024

kolo

 

datum

začátek

odjezd

ženy

 
- červeně označené utkání se hrají v Tasovicích na umělém povrchu
-provedené změny-modře
 UT-umělá tráva
venkovní zápasy-hráčky vlastní přeprava os. auty
 
 Znojemské pivo Okresní pořebor - Rozlosování mužů "B"
JARO 2024

kolo

 

datum

začátek

odjezd

muži "B"

- červeně označené utkání se hrají v Tasovicích
-provedené změny-modře
PT- přírodní tráva    UT-umělá tráva
venkovní zápasy-hráči vlastní přeprava os. auty
 
 
 
STARNET Okresní přebor starších žáků-Skupina A  10+1 - Rozlosování starší žáci 
JARO 2024
domácí utkání-předzápas mužům "B" a ženám

kolo

 

datum

začátek

odjezd

staršíí žáci

poznámka
- červeně označené utkání se hrají v Tasovicích
-provedené změny-modře
PT- přírodní tráva    UT-umělá tráva
BUS-autodoprava Ludvík(přeprava na utkání autobus) 
 
 
 
 Okresní soutěž mladších žáků-Skupina A  8+1 - Rozlosování mladší žáci 
JARO 2024
domácí utkání-předzápas mužům "A" 

kolo

 

datum

začátek

odjezd

mladší žáci

poznámka
- červeně označené utkání se hrají v Tasovicích
-provedené změny-modře
PT- přírodní tráva    UT-umělá tráva
BUS-autodoprava Ludvík(přeprava na utkání autobus)
 
  
Okresní soutěž starších přípravek 5+1
skupina C  
Rozlosování starší přípravka -  JARO 2024

kolo

 

datum

začátek

odjezd

starší přípravka

poznámka
- červeně označené utkání se hrají v Tasovicích
-provedené změny-modře
PT- přírodní tráva    UT-umělá tráva
BUS-autodoprava Ludvík(přeprava na utkání autobus)

1x autobus společně pro starší a mladší přípravku na termíny 1.10.,7.10. a 22.10.2023-oba celky jedou stejnou trasu

 
 
     Okresní soutěž mladších přípravek  4+1
Skupina C  
Rozlosování mladší přípravka -  JARO 2024

kolo

 

datum

začátek

odjezd

mladší přípravka

poznámka
- červeně označené utkání se hrají v Tasovicích
provedené změny-modře
PT- přírodní tráva    UT-umělá tráva
BUS-autodoprava Ludvík(přeprava na utkání autobus)

1x autobus společně pro starší a mladší přípravku na termíny 1.10.,7.10. a 22.10.2023-oba celky jedou stejnou trasu

 
 
 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode