FOTBAL

                     Umělá tráva - REZERVACE                                                

Květen až říjen - v případě zájmu o pronájem a rezervaci umělého povrchu na tréninky nebo zápasy volejte v tomto období přímo správci:

Josef Janigač, tel.: 728 024 744

Listopad až duben - v případě zájmu o pronájem a rezervaci umělého povrchu na tréninky, zápasy a soustředění v tomto období volejte nebo pište:

Zdeněk Macháček, tel.: 774 693 939 nebo e-mail: Mach.11@seznam.cz

Odkaz na webové stránky SLunečný penzion ZDE

Na tomto odkaze najdete všechny podrobnosti k penzionu,kde budete ubytováni na  soustředění v Tasovicích.

Blokované termíny na soustředění-zima 2022 

1.termín-pátek 14.1. do neděle 16.1.2022-TJ Sokol Bedřichov(dorost-divize)

2.termín-čtvrtek 27.1. do neděle 30.1.2022-FC Chotěboř(dorost-KP Vysočina)

3.termín-pondělí 31.1. do čtvrtka 3.2.2022-FC Zbrojovka Brno U18

4.termín-čtvrtek 3.2. do neděle 6.2.2022 -Lipník/Valeč(dorost- KP Vysočina)

5.termín-neděle 6.2. do středy 9.2.2022-JE-MI(muži-1.B třída)

6.termín-čtvrtek 10.2. do neděle 13.2.2022 - FK Milotice(muži-1.A třída) 

7.termín-čtvrtek 17.2. do neděle 20.2.2022 - TJ Skaštice(muži-divize E)

8.termín-středa 23.2. do neděle 27.2.2022 - TJ Spartak Soběslav(muži-divize A)

9.termín-čtvrtek  3.3.  do neděle  6.3.2022 - Hajduk Lipník(muži-OP Třebíč)

10.termín-čtvrtek 10.3. do neděle 13.3.2022 -TJ Komořany(muži-IV.třída Vyškov) 

11.termín -středa 16.3. do neděle 20.3.2022-FC Ajax Bezměrov(dívky-divizi)

Tyto vypsané termíny jsou již blokované na zimu 2022 pro uvedené kluby.V případě zájmu o soustředění ve volných termínech,prosím napište na e-mail:Mach.11@seznam.cz .Okamžitě Vás budu kontaktovat a dojde k potvrzení termínů.

Děkujeme klubům za důvěru

Aktuální obsazenost fotbalového hřiště s umělým povrchem-zima 2022

Aktuelle Belegung eines Fußballplatzes mit Kunstrasen-Winter 2022

Rezervace termínu jen písemně na : Mach.11@seznam.cz

(Terminvereinbarung nur schriftlich an: Mach.11@seznam.cz)

ZDE(Hier)

AKTUALITY

Umělá tráva pod sněhem(neděle 28.11.2021)
NEUVĚŘITELNÉ !!!!!
 
 
Poslední tři volné místa v turnaji !!!!
 
INFORMACE PRO KLUBY POD OFS ZNOJMO A TŘEBÍČ. 

Dobrý den,

podle zájmu klubů o společný zimní turnaj mužů a dorostu 2022 na umělé trávě v Tasovicích a možnosti naplněnosti UT jsem se rozhodl,že by se dala ještě jedna skupina utvořit za těchto podmínek:
 
místo:    UT Tasovice
pořadatel: TJ Sokol Tasovice
věková kategorie: starší dorost U19(max. do soutěže divize)
                             muži(max.do soutěže okresního přeboru)
Počet mužstev turnaji: max. 6 mužstev
Startovné na tomto turnaji: 7.500,-Kč. za 5 utkání
 
Termíny utkání v tomto turnaji
     
1.kolo: pátek 28.1.2022 začátek utkání od  18 hod.
          sobota 29.1.2022  začátek utkání od 19 hod.
          neděle 30.1.2022  začátek utkání od 17 hod.
 
2.kolo:pátek 4.2.2022  začátek utkání od  19 hod.
         sobota 5.2.2022  začátek utkání od  17 hod.
         neděle 6.2.2022  začátek utkání od  17 hod.
     
3.kolo: neděle 13.2.2022  začátek utkání od 17 hod.     
              pátek 18.2.2022  začátek utkání od 20 hod.
            neděle 27.2.2022  začátek utkání od 15 hod.
     
4.kolo: sobota 12.3.2022  začátek utkání od 11hod.     
           sobota  12.3.2022  začátky utkání od 19 hod.
           neděle  13.3.2022 začátek utkání od  13 hod. 
 
5.kolo: sobota 19.3.2022 začátek utkání od 11 hod.
           sobota 19.3.2022 začátek utkání od 13 hod.
           sobota 19.3.2022 začátek utkání od 15 hod.
 
Všechny soutěže pod OFS Znojmo a JmKFS mužů a dorostu by se měla jarní mistrovská část začínat  víkendem 26.-27.3.2022(tak, jak je už odsouhlasený začátek mistrovské části u divize).Toto platí u soutěží,kde je max. 14 mužstev.Vím,že nabízené termíny jsou v horších časech ale zase budete mít zápasy pro své mužstva a všechno budete mít zabezpečené na utkání a o nic se nemusíte starat.Je to jen na vás klubech jestli budete mít zájem o tento turnaj.Minimální počet mužstev aby se turnaj odehrál budou 4 mužstva.Při plném naplnění bude každý celek hrát 5 utkání.Při nižším počtu utkání se bude krátit startovní za jedno neodehrané utkání mínus 1.500,-Kč.Při účasti třeba jen 4 mužstev bude startovné na jeden celek sníženo na 4.500,-Kč. Součástí startovného je placen jeden rozhodčí+na každé utkání teplý čaj pro hráče+pro střídající hráče je možnost zapůjčení dek u správce před utkáním.Je možné nahlásit společné mužstvo mužů/dorost a podle rozlosování si domluvit se soupeřem třeba zápas jen dorostu nebo dorost - muži.V případě,že bude dobré počasí a kluby se dohodnou,že 5.kolo( toto kolo je plánované na víkend 19.-20.3.2022 a pro všechny mužstva to bude předmistrákové utkání) budou chtít odehrát na vlasním hřišti,tak to bude klubům umožněné a ze startovného bude vrácena částka 1.000,-Kč.
Po dohodě se soupeře je možné jedno kolo si  předehrát v termínu, jak bude začínat první turnaj mužů a dorostu a to víkendem 22.-23.1.2022.Veškerá domluva je ale na vás funkcionářech klubu.
Jestli budete mít zájem v tomto turnaji být,tak prosím napište co nejdřív na tento e-mail přihlašovací údaje(název klubu,kategorii,kontaktní osobu na kterou budu mít kontakt).
Snad i tento turnaj bude naplněn a bude se moci odehrát.Všechny podrobnosti najdete vždy na našich fotbalových stránkách ww.sokoltasovice.cz .
V případě,že se tento turnaj nepodaří obsadit min. 4 kluby do 20.12.2021,tak bude turnaj ZRUŠEN.Pořadatel si vyhrazuje právo na změny v tomto turnaji po konzultaci s kluby,kterých se to bude přímo dotýkat(termín utkání a časy utkání). 
S pozdravem
Zdeněk Macháček
TJ Sokol Tasovice     
 
Přihlášené mužstva do turnaje:
1.TJ Sokol Přímětice          dorost(1. třída JmKFS)
2. FC Moravský Krumlov   muži/dorost(OP Znojmo/1.třída JmKFS)
3. TJ Micmanice                 muži(III.A třída Znojmo)
4.
5.
6.

 

Domluvená přípravná utkání pro "A" mužstvo mužů Tasovice
                                 zima 2022                 
  datum a čas soupeř hřiště(UT)
1. víkend
5.-6.2.2022
FK Vysočina Jihlava B 
-hrají MSFL
 Jihlava
2. SO 12.2.2022
od 13 hod.
FK Jindřichův Hradec 1910 
-hrají divizi
Tasovice
3. Pa 18.2.2022
od 18 hod.
1.SC Znojmo-mládež U19
-hrají MSDL
Tasovice
4. Čt 24.2.2022
od 18 hod.
TJ Spartak Soběslav
-hrají divizi
Tasovice
5. Pa 4.3.2022
od 18 hod.
TJ Tatran Bohunice
-hrají KP
Tasovice
6. Pa 11.3.2022
od 18 hod.
FC Kuřim
-hrají KP
Tasovice

V současnosti trenéři "A" mužstva mužů dolaďují jednotlivá utkání a proto může dojít k drobným úpravám termínů jednotlivých utkání.Jakákoliv změna bude ihned opravena a doplněna.

AKCE ZRUŠENA !!!!!!!!!!

Z důvodu zrohršujících se protiepidemických opatření v ČR se tato akce bohužel nemůže uskutečnit.Na prvním místě je zdraví hráčů a bohužel za stávajících opatření, není v našich silách uspořádat tento turnaj.Plně doufáme,že první ročník se další rok již konat bude. 

<h3 class="c12666 _896b29" style="box-sizing: inherit; margin: 0px; color: rgb(6, 69, 173); font-weight: 400; font-size: 2rem; line-height: 2.8rem; display: -webkit-box; overflow: hidden; text-overflow: ellipsis; -webkit-box-orient: vertical; max-height: 2.8rem; -webkit-line-clamp: 1; font-family: " arial="" ce",="" arial,="" "helvetica="" helvetica,="" sans-serif;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);"=""> 

1.ročník

Vánočního turnaje v malé kopané v 

Tasovicích na UT

Tento první ročník bude jen pro pozvané mužstva bez možnosti se na tento turnaj přihlásit.Čas začátku turnaje bude upřesněn v listopadu.Počet mužstev bude 10 a bude se hrát na dvou hřištích. Hlavními pořadateli turnaje  TJ Sokol Tasovice a Hospůdka na hřišti.

 

 

Společný zimní turnaj mužů a dorostu 2022 v Tasovicích na umělém povrchu

Přihlášené mužstva do turnaje:
1.TJ Sokol Tasovice          muži/dorost
2.FK Znojmo                   muži/dorost
3.Sokol Dobšice              muži/dorost
4.TJ Sokol Dyje              muži
5.TJ Sokol Hrádek          muži
6.SK Sokol Jaroslavice    muži
 
 
 

 

Aktuální mistrovské utkání mužů v MSD - Skupina D
JARO 2021/2022
 

Ukončení podzimní části soutěžního ročníku 2021/2022

Zahájení jarní mistrovské části divize "D" je plánované 15.kolem, kdy náš celek bude zajíždět na hřiště Slavoj Polná a to v neděli 27.3.2022 od 15 hod.  

Delegace rozhodčích

Utkání 15.kola

datum a čas domácí hosté
27.03.2022 15:00 POLNÁ (6) Tasovice (10)
27.03.2022 15:00 Ždírec (4) ZBROJOVKA BRNO (12)
27.03.2022 15:00 Bystřice nad Pernštejnem (7) START Brno (9)
27.03.2022 15:00 Havlíčkův Brod (2) Žďár nad Sázavou (1)
27.03.2022 15:00 Hodonín (8) Lanžhot, (14)
27.03.2022 15:00 Velká Bíteš (5) HUMPOLEC (11)
27.03.2022 15:00 Břeclav (3) Stará Říše (13)

 

 

-červeně označené zápasy-zápasy na další víkend 

-černě označené zápasy-zápasy probíhajícího víkendu 

 

 

Aktuální mistrovská utkání ostatních celků

Ženy - MSDŽ - Skupina C

 

Ukončení podzimní části soutěžního ročníku 2021/2022

 

 

Delegace rozhodčích

Utkání .kolo

-červeně označené zápasy-zápasy na další víkend 

-černě označené zápasy-zápasy probíhajícího víkendu 

Muži B - Znojemské pivo III. třída skupiny A

 

Ukončení podzimní části soutěžního ročníku 2021/2022
 
Zahájení jarní mistrovské části III. třídy je plánované na víkend 26.-27.3.2022.Po upřesnění termínové listiny na          jaro 2022 OFS Znojmo.   
 
Delegace rozhodčích:
 
Utkání .kolo

-červeně označené zápasy-zápasy na další víkend 

-černě označené zápasy-zápasy probíhajícího víkendu 

Dorost - 1.třída - skupiny B

 

Ukončení podzimní části soutěžního ročníku 2021/2022

 

Zahájení jarní mistrovské části 1. třídy je plánované na víkend 26.-27.3.2022.Po upřesnění termínové listiny na          jaro 2022 JmKFS .   
 

Delegace rozhodčích

 

Utkání 1.kolo
 

-červeně označené zápasy-zápasy na další víkend 

-černě označené zápasy-zápasy probíhajícího víkendu 

Kinderweld Okresní soutěž starších přípravek sk. B

 

 

ZÁPAS ODLOŽEN PRO VELKÝ POČET NEMOCNÝCH DĚTÍ !!!!!!!!!!

 

8.kolo

sobota  23.10.2021 od 10.00  a  11.00 hod.

    TJ Sokol Tasovice - 1.SC Znojmo FK  

hřiště: Tasovice

Datum náhradního termínu dohrávky bude upřesněn.

Utkání . kola

 

-červeně označené zápasy-zápasy na další víkend 

-černě označené zápasy-zápasy probíhajícího víkendu 

 

Odehrané utkání-muži

 
MUŽI A - MSD - Skupina D
 
Soutěžní ročník 2021/2022
 
Podzim 2021
 
 
Celková tabulka
 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Hodonín 13 12 0 1 46:8 36
2 ZBROJOVKA BRNO 13 10 2 1 38:11 32
3 Lanžhot, 13 9 0 4 27:9 27
4 START Brno 13 6 3 4 26:15 21
5 Břeclav 13 6 3 4 21:16 21
6 Tasovice 13 6 3 4 24:21 21
7 Havlíčkův Brod 13 6 1 6 20:19 19
8 Bystřice nad Pernštejnem 13 5 3 5 17:30 18
9 Velká Bíteš 13 4 4 5 14:17 16
10 HUMPOLEC 13 5 1 7 16:27 16
11 Žďár nad Sázavou 13 4 2 7 23:34 14
12 Stará Říše 13 3 1 9 17:33 10
13 Ždírec 13 1 2 10 6:24 5
14 POLNÁ 13 0 3 10 6:37 3

Ostatní mistrovské zápasy mužstev-výsledky

MUŽI B - Znojemské pivo III. třída skupiny A

Soutěžní ročník 2021/22

Podzim 2021

 

 

 
Celková tabulka
 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Hevlín 12 10 0 2 51:18 30
2 Dyjákovice 12 8 1 3 43:28 25
3 Vrbovec-Dyjákovičky 12 7 1 4 35:23 22
4 Tasovice B 12 6 1 5 37:28 19
5 Přímětice B 12 6 1 5 34:28 19
6 Šatov B 12 6 0 6 31:30 18
7 Jevišovice - Mikulovice B 12 5 3 4 26:28 18
8 Chvalovice A 12 5 2 5 36:29 17
9 Pavlice 12 5 1 6 33:33 16
10 Micmanice 12 5 0 7 29:33 15
11 Štítary 12 4 1 7 19:27 13
12 Únanov B 12 3 2 7 19:43 11
13 Dyje A 12 1 1 10 13:58 4


ŽENY - MSDŽ - Skupina C

Soutěžní ročník 2021/22

Podzim 2021

 

Celková tabulka

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 8 8 0 0 53:3 24
2 Medlánky 8 6 0 2 30:16 18
3 Jevišovice-Mikulovice 8 5 0 3 23:10 15
4 Tasovice 8 5 0 3 19:14 15
5 Líšeň B 8 4 0 4 20:21 12
6 Moravská Třebová 8 4 0 4 20:21 12
7 Okříšky 8 3 0 5 27:26 9
8 Kotvrdovice 8 1 0 7 9:22 3
9 Třebíč 8 0 0 8 8:76 0

Dorost - 1.třída - Skupina B

Soutěžní ročník 2021/22

Podzim 2021

 

 Celková tabulka

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Sokol Dobšice 13 10 2 1 66:14 32
2 TJ Sokol Pohořelice 13 10 2 1 65:14 32
3 FC Hustopeče 13 9 1 3 61:32 28
4 FK Ořechov 13 8 1 4 43:29 25
5 FC Moravský Krumlov 13 7 3 3 42:22 24
6 Tasovice 13 7 1 5 39:25 22
7 FK Střelice 13 5 2 6 24:38 17
8 Prosiměřice/Višňové 13 5 0 8 29:50 15
9 Křepice/Velké Němčice 13 4 2 7 32:41 14
10 RAFK 13 4 1 8 36:47 13
11 FC Miroslav 13 4 1 8 31:46 13
12 FK Znojmo „A“ 13 4 1 8 30:73 13
13 TJ Sokol Přímětice 13 2 2 9 20:59 8
14 FC Pálava Mikulov 13 1 3 9 26:54 6

 

Starší přípravka - Okresní soutěž - Skupina B

Soutěžní ročník 2021/22

Podzim 2021

 

 

Celková tabulka

 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Šanov 18 14 2 2 154:61 44
2 Moravský Krumlov 18 13 1 4 143:74 40
3 Tasovice 16 12 1 3 118:60 37
4 1. SC Znojmo 16 11 1 4 109:48 34
5 Miroslav 18 11 0 7 122:66 33
6 1. SC Znojmo modrá 16 8 1 7 92:78 25
7 Prosiměřice 16 7 0 9 80:79 21
8 Hrádek 16 3 0 13 68:132 9
9 Višňové 18 2 0 16 57:169 6
10 Božice 16 0 0 16 27:203 0


MSD-skupina D

Rozlosování mužů A- JARO 2022

 
kolo datum  čas odjezd
autobusu
soupeř
doma
soupeř
venku
           
 

1.třída dorostu-skupina B

Rozlosování dorostu- JARO 2022

 
kolo datum čas odjezd
autobusu
soupeř
doma
soupeř
venku
           

 

MSDŽ-skupina C

Rozlosování žen- JARO 2022

 
kolo datum čas Odjezd
autobusu
soupeř
doma
soupeř
venku
           

Znojemské pivo III. třída-skupina A

Rozlosování mužů B-JARO 2022

 
kolo datum  čas soupeř
doma
soupeř
venku
         

 

Kinderweld Okresní soutěž starších přípravek sk. B

Rozlosování starší přípravka - JARO 2022

kolo datum čas Odjezd
autobusu
soupeř
doma
soupeř
venku
           
 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode