FOTBAL

Umělá tráva - REZERVACE

                                                 
Květen až říjen - v případě zájmu o pronájem a rezervaci umělého povrchu na tréninky nebo zápasy volejte v tomto období přímo správci:

Josef Janigač, tel.: 728 024 744

Listopad až duben - v případě zájmu o pronájem a rezervaci umělého povrchu na tréninky, zápasy a soustředění v tomto období volejte nebo pište:

Zdeněk Macháček, tel.: 774 693 939 nebo e-mail: Mach.11@seznam.cz

 

Blokované termíny na soustředění-zima 2022

1.termín-čtvrtek 27.1. do neděle 30.1.2022-FC Chotěboř(dorost-KP Vysočina)

2.termín-čtvrtek 3.2. do neděle 6.2.2022 -Lipník/Valeč(dorost- KP Vysočina)

3.termín-čtvrtek 10.2. do neděle 13.2.2022 - FK Milotice(muži-1.A třída) 

4.termín-čtvrtek 17.2. do neděle 20.2.2022 - TJ Skaštice(muži-divize E)

5.termín-čtvrtek 24.2. do neděle 27.2.2022 - TJ Spartak Soběslav(muži-divize A)

6.termín-čtvrtek  3.3.  do neděle  6.3.2022 - Hajduk Lipník(muži-OP Třebíč)

Tyto vypsané termíny jsou již blokované na zimu 2022 pro uvedené kluby.V případě zájmu o soustředění ve volných termínech,prosím napište na e-mail:Mach.11@seznam.cz .Okamžitě Vás budu kontaktovat a dojde k potvrzení termínů.Do konce srpna potom budeme chtít závazné potvrzení a nebo odřeknutí.

Děkujeme klubům za důvěru

AKTUALITY

 
 
ZÁPAS STARÉ GARDY TJ SOKOL TASOVICE
 
neděle 20.6.2021 od 17.30 hod.
TJ Sokol Tasovice - FK Práče
hřiště Tasovice
 
 
 
 
 
1.ROČNÍK MEMORIÁLU
 RADKA LAŠÁKA
V MALÉ KOPANÉ
sobota 3.7.2021 prezentace od 9.00 hod.
Večerní zábava se skupinou ORYON od 20 hod.
 
 
 
 

Přípravná utkání 

 
5.přípravný zápas
 
 Středa 16.6. od 18 hod. 
FC Kuřim(Kuřim) - TJ Sokol Tasovice 
hřiště Kuřim
 
 
4.přípravné utkání
sobota 26.6. od 17.30 hod.
TJ Sokol Tasovice B - FK Aditeg Vrbovec-Dyjakovičky(III.třída)
hřiště Tasovice
 
 
 
 

Výsledky utkání

 
4.přípravné utkání 
Pátek  11.6. od 18.00 hod. 
 TJ Sokol Tasovice A - FC Svratka Brno(KP) 6:0  poločas 3:0
hřiště :Tasovice
  
Branky:Cihlář 2,Lapeš Pavel, Kříž, Švejkar,Kučera

Sestava:Koukal-Švarc, Pacula,Odehnal, Horáček,-Hrazdílek-Pazdera,Blahoudek,Fukal,Cihlář-Lapeš Pavel

Střídali:Lapeš Radek, Kučera, Fajkus, Švejkar,Kříž
 
Hodnocení trenéra domácího mužstva:
Z důvodu silných bouřek,které se přehnaly přes jih Moravy se nakonec zápas odehrál netradičně v tomhle ročním období na UT.
Na terén jsme si po pár minutách rychle zvykli a po celý zápas jsme byli aktivní,dobře kombinovali a vytvářeli si hodně střeleckých a brankových příležitostí.
Samotná efektivita v koncovce však byla už horší.
V několika situacích jsme nebyli přesní,rychlí a nezvolili správné řešení.
Na druhou stranu bylo pozitivní, že jsme si tolik šancí dokázali vytvořit.
 
 
 
Trenéři našeho A mužstva mužů pan Dvořák a jeho asistent pan Palička
Pohoda na střídačce v podání našeho mužstva
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pátek 4.6. od 18 hod.
TJ Sokol Hrádek(OP) - TJ Sokol Tasovice B 7:3 poločas 3:1
 
Branky:Kodytek Jakub 2, Jeřábek Jan
 
Sestava:  Lattner - Novák, Fila, Kodytek Ondřel, Jeřábek Milan -Kodytek Jakub, Dítě, Sláma, Fajkus - Lesniak
              Jeřábek Jan ( Tuna, Vašina, Kočí )
 
Hrádek se spoustou hráčů kteři nastupovali za Tasovice prvních 20 minut dominoval na hřišti poté se hra 
vyrovnala a přicházely šance i na naši straně Kuba Kodytek snižoval za stavu 2:0 třetí gol jsme dostaly minutu
před koncem poločasu. Na začátku druhé půle jsme se snažily o snížení,ale šance jsme neproměnily
za to soupeř ano.Ke konci se hrálo bez obran tak mohlo být skore na obou stranách daleko vyšší.    
Utkání se hrálo na hřišti v Hrádku.
 
 
 
 
Přípravné zápasy A mužstva mužů
jaro-léto 2021
 
 
6.přípravné utkání
sobota 26.6. od 15 hod.
TJ Sokol Tasovice - 1.SC Znojmo FK U19
hřiště Tasovice
 
 
 
 
 
 

TRÉNINKY

Ženy - Muži B - Dorost - St. žáci - Přípravka

  PO ÚT ST ČT PA
ženy       18.00 hod.  
muži B         18.00 hod.
dorost   18.00 hod.   18.00 hod.  
starší žáci         16.30 hod.
přípravka   15.30 hod.   15.30 hod.  
 
 

 

Aktuální mistrovské utkání mužů v MSD - Skupina D
PODZIM 2021/2022

 

 

 

Aktuální mistrovská utkání ostatních celků

Ženy - MSDŽ - Skupina C

 

Muži B - Znojemské pivo IV. třída skupiny C

 

Dorost - 1.třída - skupiny B

 

Starší žáci - Okresní přebor - Skupina A

 

Starší přípravka - Okresní soutěž - Skupina B

 

 

-červeně označené zápasy-zápasy na další víkend 

-černě označené zápasy-zápasy probíhajícího víkendu 

 

Odehrané utkání-muži

 
MUŽI A - MSD - Skupina D
 
Soutěžní ročník 2021/2022
 
 
 
 
 
 

Ostatní mistrovské zápasy mužstev-výsledky

MUŽI B - Znojemské pivo IV. třída skupiny C

Soutěžní ročník 2021/22

 

 

 

 


ŽENY - MSDŽ - Skupina C

Soutěžní ročník 2021/22

 




Dorost - 1.třída - Skupina B

Soutěžní ročník 2021/22

 

 

Starší žáci - Okresní přebor - Skupina A  

Soutěžní ročník 2021/22

      

 


 

 

Starší přípravka - Okresní soutěž - Skupina B

Soutěžní ročník 2021/22

 

 

U kategorie přípravek se  jednotli výsledky a body nesčítají. 

TABULKY SE NEVEDOU

 

 

OP Znojmo

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode