Nový ceník pronájmu UT !!!!!!!!!!

Ceník pronájmu umělého povrchu
od července 2023  do dubna 2024

Neue UT Mietpreisliste !!!!!!!!!!!!

Preisliste für die Anmietung einer künstlichen Oberfläche aus
von Juli 2023 bis April 2024

Rezervace volných termínů (Buchung von freien begriff):
kontaktní osoba-Zdeněk Macháček – jen písemně na email: Mach.11@seznam.cz
kontakt person-Zdeněk Macháček-nur schriftlich in E-Mail geschrieben:Mach.11@seznam.cz

V rezervaci je nutné uvést jméno a příjmení, název klubu, požadované termíny, rezervujete na zápas nebo trénink a tel. číslo.
Um anzugeben, wenn Sie Ihre buchen-Name und Vorname,der Name des Fußballclubs, erforderliche termine reservie,spiel oder training.

Tréninky (Treinings):

Půlka hřiště (die Hälfte des Spielfelds):
                                             1.500,-Kč./1 hodina( 68,-EUR/ 1 UHR)
                                             2.250,-Kč./1,5 hodin( 102,-EUR/ 1,5 UHR)

Celé hřiště (das ganze Spielfeld):
                                              1.700,-Kč./1 hodina( 77,-EUR/ 1 UHR)
                                              2.550,-Kč./ 1,5 hodin( 116,-EUR/ 1 UHR)

Zápasy (Fußballspiel)
                            1.700,-Kč./ jedno mužstvo( 77,-EUR/eine Mannschaft )

Osvětlení hřiště

Tréninky (Treinings):

Půlka hřiště (die Hälfte des Spielfelds):
                                              + 200,-Kč./ 1 hodina( 9,-EUR/ 1 UHR)
                                              + 300,-Kč./ 1.5 hodin( 14,-EUR/ 1,5 UHR)
Celé hřiště (das ganze Spielfeld):
                                              + 300,-Kč./ 1 hodina( 14,-EUR/ 1 UHR)
                                              + 450,-Kč./ 1.5 hodin( 21,-EUR/ 1,5 UHR)

Zápas:                                     + 300,-Kč./ zápas( 14,-EUR/Match)
(Fußballplatzbeleuchtung für das Match)

Všechny uvedené ceny jsou za jedno mužstvo(je možné patit v eurech nebo v korunách).Potvrzení o zaplacení se vydává jen na CZK, na EUR není možné vydat doklad o zaplacení.
Die angegebenen Preise sind für ein Team. 1,- EUR = 22,- CZK (können in Euro oder Krone zahlen). Ein Zahlungsnachweis wird nur für CZK, in EUR ausgestellt die Ausstellung eines Zahlungsnachweises ist nicht möglich.

Sazebník odměn rozhodčích na utkání(Schiedsrichter-Vergütungsplan für das Spiel):

Turnaj: 1x R.....  600,-Kč. zápas mužů a dorostu v turnaji

Ostatní zápasy(andere Fußballspiele):

1x R.....  800,-Kč.( 18,- + 18,- EUR)   zápas mužů a dorostu

R - AR1 - AR2....1.600,-Kč.(800+400+400)( 36,- + 36,- EUR) zápas mužů

1x R......... 600,-Kč. -zápas starších a mladších žáků

Kabiny(rozhodčí+šatna) a dalšího tréninkové vybavení je v ceně za pronájem. Jedná se o jednotnou a konečnou cenu za pronájem umělého povrchu v Tasovicích včetně DPH vždy na jeden celek. Začátky zápasů a tréninků jsou ve dnech stanoveny nejdřív od 9 hod. a poslední rezervace času je možný tak aby konec zápasu nebo tréninku byl vždy do 22 hod.

Kabinen (Schiedsrichter + Umkleidekabine) und weitere Trainingsgeräte sind im Mietpreis enthalten. Dies ist ein einheitlicher und endgültiger Preis für die Miete einer künstlichen Oberfläche in Tasovice, einschließlich Mehrwertsteuer immer für eine Mannschaft. Spiel- und Trainingsbeginn werden frühestens ab 9.00 Uhr angesetzt und die letzte Zeitreservierung ist möglich, sodass Spiel- bzw. Trainingsende immer vor 22.00 Uhr ist).

V Tasovicích dne 1.7.2023