Celkové rozlosování mistrovských utkání  mužstev TJ Sokol Tasovice 

 soutěžní ročník 2022/23

PODZIM 2022
 
MSD-skupina D - Rozlosování mužů A
 PODZIM 2022

kolo

 

datum

začátek

odjezd

muži "A"

1

NE

7.8.

17.00

 

Tasovice-Humpolec

1.kolo

ST

17.8.

17.00

 

Tasovice-Hodonín     1.kolo Mol Cup

3

NE

21.8.

16.30

 

Tasovice-Bystřice nad Pernštějnem

4

SO

27.8.

16.30

 

START Brno-Tasovice

5

NE

4.9.

16.00

 

Tasovice-Velká Bíteš

  6

NE

11.9.

16.00

 

Žďár nad Sázavou-Tasovice

7

NE

18.9.

15.30

 

Tasovice-Speřice

8

SO

24.9.

15.30

 

Ždírec nad Doubravou-Tasovice

2

ST

28.9.

15.30

 

JIhlava B-Tasovice( Na Stoupách)

9

NE

2.10

15.00

 

Tasovice-Stará Říše

10

NE

9.10

15.00

 

Tasovice-Bohunice

11

SO

15.10

10.15

 

Břeclav-Tasovice

12

NE

23.10

14.30

 

Tasovice-Havlíčkův Brod

13

SO

29.10.

14.30

 

Lanžhot-Tasovice

 

 

1.třída dorostu-skupina B - Rozlosování dorostu
 PODZIM 2022

kolo

 

datum

začátek

odjezd

dorost

2

SO

13.8.

17.30

 

Moravský Krumlov-Tasovice

3

NE

21.8.

13.30

 

Tasovice-Prosiměřice/Miroslav

4

SO

27.8.

14.30

 

RAFK-Tasovice

5

NE

4.9.

13.00

 

Tasovice-Hustopeče

6

NE

11.9.

16.30

 

Čechie/Kahan-Tasovice(hřiště-Zastávka u Brna)

7

SO

17.9.

16.00

 

Tasovice-Pohořelice

8

SO

24.9.

16.00

 

Chrlice-Tasovice(hřiště Blümlova)

9

NE

2.10.

10.15

 

Tasovice-Přímětice/Mramotice

10

NE

9.10

10.15

 

Tasovice-Střelice

11

NE

16.10.

15.00

 

Starý Lískovec-Tasovice

12

NE

23.10.

10.15

 

Tasovice-Křepice/Velké Němčice

13

SO

29.10

14.00

 

Dobšice-Tasovice

1

NE

6.11

14.00

 

Tasovice-FK Znojmo

 
 
 
MSDŽ-skupina C -  Rozlosování žen
PODZIM 2022

kolo

 

datum

začátek

odjezd

ženy

1

NE

4.9.

10.00

 

Kras-Tasovice  (hřiště Kotvrdovice)

2

SO

10.9.

16.00

 

Tasovice-Moravská Třebová

3

SO

17.9.

12.30

 

Jevišovice/Mikulovice-Tasovice-(hřiště Mikulovice)

4

SO

24.9.

15.30

 

Tasovice-Medlánky

5

NE

2.10

11.00

 

Lokomotiva Brno B – Tasovice(hřiště-Sokolova)

6

SO

8.10.

15.00

 

Tasovice-Hodonín

7

NE

16.10.

11.00

 

Okříšky-Tasovice

8

SO

22.10.

14.30

 

Tasovice-Třebíč

9

SO

29.10.

14.00

 

Líšeň B-Tasovice-(hřiště Kučerova UT)





 Znojemské pivo III. třída-skupina A - Rozlosování mužů B
PODZIM 2022

kolo

 

datum

začátek

odjezd

muži "B"

2

NE

14.8.

17.00

 

Tasovice-Mramotice

3

NE

21.8.

17.00

 

Štítary-Tasovice

4

NE

28.8.

17.00

 

Tasovice-Dyje

5

SO

3.9.

16.30

 

Micmanice-Tasovice

6

NE

11.9.

16.30

 

Tasovice-Chvalovice

7

NE

18.9.

16.00

 

Šatov B-Tasovice

8

NE

25.9.

16.00

 

Tasovice-Valtrovice

9

SO

1.10.

15.30

 

Pavlice-Tasovice

10

SO

8.10.

15.30

 

Přímětice B-Tasovice

11

NE

16.10.

15.00

 

Tasovice-Oleksovice

12

SO

22.10.

15.00

 

Jevišovice/Mikulovice B-Tasovice (UT Jevišovice)

13

NE

30.10.

14.00

 

Tasovice-Hevlín

1

SO

5.11.

14.00

 

Dyjákovice-Tasovice






 Okresní soutěž mladších žáků  8+1 - Rozlosování mladší žáci 
PODZIM 2022

kolo

 

datum

začátek

odjezd

mladší žáci

4

NE

28.8.

14.30

 

Tasovice-Miroslav

2

ST

31.8.

17.00

 

Tasovice-Dobšice/Suchohrdly

5

NE

4.9.

10.15

 

Vrbovec/Dyjákovičky-Tasovice(hřiště Dyjákovičky)

6

SO

10.9.

10.00

 

Přímětice-Tasovice

7

SO

17.9.

13.30

 

Tasovice-Prosiměřice

8

SO

24.9.

10.00

 

1.SC Znojmo FK-Tasovice - (hřiště ČAFKA)

3

ST

28.9.

13.30

 

Višňové-Tasovice

9

 

 

 

 

volný los

10

NE

9.10.

13.00

 

Vedrovice-Tasovice

11

SO

15.10.

15.00

 

Tasovice-Hevlín

12

NE

23.10.

12.30

 

Hrádek/Božice-Tasovice - (hřiště Hrádek)

13

SO

29.10.

14.00

 

Tasovice-Šanov

1

SO

5.11.

10.00

 

Hostěradice-Tasovice





       Okresní soutěž mladších přípravek sk. B - Rozlosování mladší přípravka 
 PODZIM 2022

kolo

 

datum

začátek

odjezd

mladší přípravka

1

SO

3.9.

10 a 11

 

Tasovice-1.SC Znojmo FK bílá

2

NE

11.9.

10 a 11

 

1.SC Znojmo FK modrá – Tasovice(h.-Husovy Sady

3

NE

18.9.

10 a 11

 

Tasovice-Jaroslavice

4

SO

24.9.

9 a 10

 

Suchohrdly-Tasovice

5

ST

28.9.

10 a 11

 

Tasovice-Valtrovice

6

SO

1.10.

12 a 13

 

1.SC Znojmo FK bílá-Tasovice(h. Husovy Sady)

7

SO

8.10.

10 a 11

 

Tasovice-1.SC Znojmo FK modrá

8

NE

16.10.

10 a 11

 

Jaroslavice-Tasovice

9

SO

22.10.

10 a 11

 

Tasovice-Suchohrdly

10

NE

30.10.

10 a 11

 

Valtrovice-Tasovice

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode