Nabídka letního a zimního soustředění pro kluby

Možné otevřít a stáhnout

Možnost soustředění v Tasovicích-celý dokument ZDE

 

 

Možnost zabezpečení soustředění v areálu  fotbalového hřiště s umělou trávou III. generace v Tasovicích a přírodní trávou v přilehlé obci,pro všechny věkové kategorie

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost letního a zimního soustředění ve sportovním areálu v Tasovicích u Znojma.Obec Tasovice se nachází v Jihomoravském kraji asi 5 km. od města Znojma.Jeho poloha a nadmořská výška 210 m.n.m.je předurčena  v zimních měsících k přijatelnějším teplotám při soustředění(méně sněhových srážek a teplejší klima).

Nabízíme komplexní služby pro úplné zabezpečení letního a zimního soustředění pro mužstva všech věkových kategorií.

Proč si vybrat náš fotbalový areál v obeci Tasovice k letnímu nebo zimnímu soustředění fotbalových mužstev všech věkových kategprií:  

- zabezpečení přírodní trávy na letní soustředění-je nutné mít vlastní dopravu.Hřiště je vzdálené od penzionu 5 km.                                                       

-vybudovaná nové fotbalové hřiště s umělým povrchem(provoz od listopadu 2018) 

 -nádherný a nový penzion s wellness(finská sauna,infasauna,hydromasážní vířivá vana) a s domácí poctivou kuchyní

 –nově vybudovaná sportovní hala(kolaudace duben 2020)  

 –při soustředění v rámci pronájmu je možné ZDARMA využít všechny tréninkové pomůcky(nic si nemusíte vozit mimo tréninkových míčů)

 -během soustředění máte k dispozici kabinu,správce je Vám plně k dispozici na všech trénincích a také Vám připraví přímo na hřiště teplý čaj na všechny tréninky a zápasy v ceně pronájmu umělého povrchu 

 –v případě přípravného utkání Vám dle požadavku zajistíme soupeře a rozhodčí 

 –v penzionu je možné zabezpečit degustaci vín       

 -Tasovice leží v nádherné krajině,kde ze všech stran tuto dědinu obklopují vinice a je možné využít spousty cest k výběhům po krajině 

 –přívětivé a teplejší klima,kdy teploty v zimních měsících jsou z nejvyšších v naší republice a tudíž jsou jedny z nejlepších podmínek pro kvalitní přípravu při    soustředění(nemoc hráčů,rušení tréninkových jednotek z důvodu sněhu a nebo velkých mrazů) 

 –příjemní lidé,kteří se postarají o všechny vaše požadavky během soustředění

Ubytování a stravování

Slunečný penzion                                                                                                                                        

Slunečný penzion Znojmo je nová stavba dokončená v únoru 2012, která vyhovuje nejen svojí polohou ( 10 minut jízdy z centra Znojma ), ale také vybaveností náročným požadavkům dnešní klientely.Náš penzion vám nabízí možnost nejen příjemného ubytování ale také dalších služeb, kdy oceníte praktické parkování na uzavřeném parkovišti.K dispozici je 13 pokojů s celkovou kapacitou až 35 ubytovaných hostů(jednolůžkový,dvoulůžkový,třílůžkový a apartmán). 

Restaurace a kavárna 

Náš Slunečný penzion Tasovice je vybaven vlastní útulnou restaurací s domácí kuchyní. Kavárna s dobrým pitím a jídlem je k dispozici po celý pobyt při soustředění.Během domlouvání soustředění s majitelem je možné si sestavit jídelníček dle vašich představ.  

Wellness v penzionu   

 Moderní odpočinková místnost nabízí ideální možnost regenerace Vašeho těla a mysli. Využijte naší nové vířivky k povzbuzení Vašeho psychického i fyzického zdraví,fínské sauny a infrasauny.      

Jednotlivé ceny pro letní a zimní soustředění klubů:    

Věková kategorie muži:                                                                                                                                                                                                                                  -ubytování 700,- Kč na osobu a den(v ceně je snídaně formou bohatého teplého a studeného rautu)                                                                                                         -jídlo osoba/den 300,-Kč na osobu a den (snídaně + 0, oběd + 150 a večeře + 150)  

 Celkem za jednu osobu na den to dělá ubytování+plná penze 1000,-Kč. Tato uvedená cena je základní a od ní se potom stanoví další ceny podle domluvy s majitelem penzionu.Základní ceny jak za ubytování,tak za jídlo jsou k jednání s majitelem penzionu a lze je výrazně snížit podle toho, co všechno budete požadovat,kolik dní bude trvat soustředění a podle počtu lidí.

U věkové kategorie mládeže je základní cena snížena na 900,-Kč.(ubytování+plná penze)                                                                                                                               

Kontaktní osoba:      paní Arbeiterová                  Telefon:  775103898                             E-mail: info@slunecny-penzion.cz                 Web:Slunečný penzion

                                     Slunečný penzion-foto

                        Kavárna -  Restaurace                          

      
                        Pokoj                                                      Pokoj

                                                                                                                                            Vířivka                                                 Infrasouna

 

Sportovní areál

Vzdálenost sportovního areálu od Slunečného penzionu je 450 m.,které jsem vyznačil do mapy.cz.

Velkou část fotbalového sportovního areálu tvoří nové fotbalové hřiště s umělou trávou III. generace s osvětlením,které bylo zkolaudováno na podzim 2018. Součástí tohoto nového fotbalového trávníku jsou čtyři kabiny,které je možné během soustředění využívat.
Celý sportovní areál je bezbariérový včetně bezbariérového WC.
Při rezervaci tréninku při soustředění na tomto hřišti, máte v ceně k dispozici: kužele, mety, rozlišovací trička, slalomové tyče, medicinbaly, švihadla,překážky na skákání a další vybavení.Kromě vlastních balonů není potřeba si nic vozit jak na tréninky samotné, tak při soustředění klubu.
Při soustředění je v ceně pronájmu veškeré zázemí a vybavení sportovního areálu.

Pronájem umělého povrchu na letní nebo zimní soustředění:

Cena za pronájem umělého povrchu při soustředění se bude řešit s každým klubem individuálně na základě objemu tréninkových jednotek.Při zaslání požadavku bude cena vypočítána a zaslána na schválení klubu.

Ceny se budou vypočítávat z platného ceníku na daný rok ,kde si jen orientačně můžete vytvořit přehled toho, kolik je cena za zápas a trénink.Ceník pronájmu najdete na stránkách www.sokoltasovice.cz .Podle objemu TJ při soustředění se cena sníží až o 50% a to hlavně u mládežnických mužstev.Toto hřiště bylo budováno hlavně na podporu mládeže a z důvodu toho, bude větší sleva na tréninkových jednotkách a zápasech hlavně u všech mládežnických mužstvech.

Kontakt:

Odpovědný vedoucí: Zdeněk Macháček             
Tel.: 774 693 939                                                 
E-mail: Mach.11@seznam.cz        

                                         Hřiště s umělým povrchem-TJ Sokol Tasovice

  

                                       Hřiště s přírodním povrchem-FK Práče

 

 Sportovní hala

Nově byla vybudována sportovní hala,která je součástí základní školy.Vzdálenost této haly je 350 m. od penzionu.Cena za pronájem je také individuální a bude také upřesněna dle využití.

Běžecké trasy:

3 běžecké trasy v lesoparku: vzdálenost od Slunečního penzionu 400 m.-volně přítupné

Běžecký ovál-vzdálenost od Slunečního penzionu 400 m.-volně přístupný

 

Přírodní běžecký okruh-

tento okruh se nachází asi 300 m. od penzionu a je situován kolem řeky Dyje v nádherném prostředí.Jeho vzdálenost je 3 km.Tento okruh vám po příjezdu ukážeme a to platí i o menších tratích.


Bazén

Je možné dohodnout bazén a vířivku v Božicích.Tasovic jsou  od obece Božice vzdáleny 15 km.Je možné dohodnout na určitou hodinu bazén a vířivku jen pro klub bez možnosti přístupu dalších osob.Více najdete na stránkách RELAX BOŽICE www.relax.bozice.cz

Bazén-vířivka-sauna:Božice

Vyplnění volna při soustředění:

Degustace přímo na penzionu:                                                                                                                                                                                       Oblast Znojemska je proslulá slunečnými svahy posetými vinicemi, z nichž pochází velmi kvalitní a lahodná vína. V našem penzionu můžete ochutnat vína z místního Tasovického vinařství za stejné ceny jako přímo od vinaře. Na své si přijde opravdu každý – nechte si poradit u naší obsluhy, která Vám ochotně s výběrem vína pomůže.Rádi byste ochutnali více druhů vín za doprovodu zajímavého výkladu zkušeného vinaře? Dejte nám vědět a my pro Vás nachystáme zážitkovou degustaci v jednom z místních sklípků.

EBEL Liga-hokej Orli Znojmo

Je možné  v rámci vašeho soustředění sehnat lístky na 1.rakouskou hokejovou ligu,kde Orli Znojmo hrají.V případě,že během soustředění u nás budou Orli Znojmo hrát domácí zápas,tak je možné Vám předem rezervovat lístky na některý zápas této ligy.Vše vám předem zajistíme.Hokejový stadion Orlů Znojmo je vzdálen od penzionu kde budete během soustředění ubytováni asi 8 km.

Exkurze + degustace piva ve Znojemském městském pivovaru

Během soustředění je možné zařídit návštěvu Znojemského městského pivovaru s ukázkou prostor pivovaru + ochutnávky různých druhů piva.Všechno zařídíme.Cena exkurze s ochutnávkou je 150,-Kč./osoba.Délka exkurze je 40 minut.Podrobnosti o Znojemském městském pivovaru najdete na jejich stránkách www.pivovarznojmo.cz .V pivovaru je i vlastní prodejna,kde si můžete nakoupit degustované piva.Po exkurzy je možné se podívat na Rotundu,Znojemský hrad a nádherný pohled do údolí chráněné krajinné oblasti Národní park Podyjí.Tyto památky a rozhledna je od Znojemského městského pivovaru vzdáleny 150 m.Znojmo je vzdálené od penzionu asi 8 km. a tak je nutné na tuto exkurzy+degustaci mít vlastní dopravu.Rezervaci a vstupenku zařídíme sami o nic se nemusíte starat.

 

Veškeré služby je možné předem rezervovat.Vaše požadavky napište do žádosti o rezervaci soustředění a posléze Vás bude kontaktovat pan Macháček,kdy si upřesníme  daný požadavek na soustředění a potom Vám zašleme mailem celkovou kalkulaci zamluveného soustředění.
Kontakt na vedoucího pro české  a rakouské mužstva, který Vám zabezpečí soustředění a rezervaci fotbalového hřiště:
 Sportovní zařízení a regenerace:
Zdeněk Macháček                              
774 693 939                                         
E-mail: Mach.11@seznam.cz

 Ubytování a strava

   Ubytování a stravu je nutné si dohodnout s majitelem penzionu SAMOSTATNĚ.

Slunečný penzion Tasovice

 Paní Arbeiterová          Telefon: 775103898         E-mail: info@slunecny-penzion.cz

Soustředění je možné rezervovat pro jakoukoliv skupinu lidí bez věkového omezení.Jednotlivé ceny budou s Vámi konzultovány.Můžeme zabezpečit soustředění jak pro přípravku,žáky,dorostence,muže ale i pro jednotlivé skupiny lidí nebo firmy.Pořadatelé se budou snažit vytvořit pro Vás co nejlepší podmínky pro zvládnutí sportovních cílů daných během soustředění.

V zimě 2019 byly u nás na soustředění tyto celky:

1.-MFK Vítkovice - muži ( II.liga)

2.FK Spartak Soběslav-muži (divize A)

3.FK Milotice- muži (1.A třída JmKFS)

4.Hajduk Lipník-muži-(OP Vysočina)

5.TJ SK Jevíčko- muži (OP Svitavy)

 

V zimě 2020 byly u nás na soustředění tyto celky:

1.-FC Chotěboř-dorost(KP Vysočiny)

2.-SK Sokol Lipovec-muži(1.B třída)

3.-FK Milotice-muži(1.A tída)

4.FC Ivančice-muži(KP)

5.FK Spartak Soběslav-muži(divize A)

6.SK Pernštejn/Nedvědice-muži(1.B třída)

7.USV Weitersfeld-muži

8 a 9 soustředění-Okříšky/Stařeč-mladší žáci a FC Ajax Bezměrov-dívky

Tyto poslední dvě soustředění byly zrušeny z důvodu koronaviru a nařízení vlády ČR,kdy došlo k uzavření sportovišť,restaurací a penzionů.

 

V zimě 2021 byly u nás na soustředění tyto celky:

Bohužel z důvodu špatných epidemiologických podmínek(COVID 19) a nařízením vlády ČR se všechny soustředění ,které byly domluvené musely zrušit.

Celkem bylo domluvených 12 soustředění.

 TJ Sokol Tasovice

                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode