Smuteční oznámení

Smuteční kytice vypichovaná č. 23
Smutná zpráva zasáhla tasovický fotbal.
Zemřel pan Josef OKÉNKA

Dne 18.března 2024 nás opustil ve věku 71 let náš dloholetý hráč a trenér  pan Josef OKÉNKA. V našich vzpomínkách zůstane jako skvělý fotbalista,dobrý člověk na kterého se dalo vždy spolehnout a výborný kamarád.

Smuteční rozloučení bude v pátek dne 22. března 2024 ve 12.00 hod. v obřadní síni znojemského hřbitova.

Čest jeho památce!

Smutná zpráva zasáhla tasovický klub.
Na tomto obrázku uprostřed.

Zemřel Jiří HORKÝ

Dne 30.srpna 2022 nás náhle opustil ve věku 45 let náš dloholetý kamarád,hráč,vedoucí a skvělý rozhodčí Jiří HORKÝ. V našich vzpomínkách zůstane jako skvělý člověk na kterého se dalo vždy spolehnou.Jiří HORKÝ patřil k nejlepším rozhodčím OFS Znojmo.

Budeš nám všem strašně chybět,Jiříku.

Smuteční rozloučení proběhne ve středu dne 7. září 2022 v 10,00 hod. ve smuteční obřadní síni na Ústředním hřbitově ve Znojmě.

SMUTEČNÍ  OZNÁMENÍ

Smutná zpráva zasáhla tasovický fotbal.
Zemřel pan Josef HUBR

Špatné zprávy se na nás valí ze všech stran v této nelehké době. Dne 28.prosince 2020 nás opustil ve věku 90 let náš dloholetý funkcionář klubu pan Josef HUBR. V našich vzpomínkách zůstane jako skvělý fotbalista,dobrý člověk na kterého se dalo vždy spolehnout a výborný kamarád.Pan Josef HUBR byl zakládajícím členem a bývalým úspěšným předsedou našeho fotbalového klubu.

SMUTEČNÍ  OZNÁMENÍ

Pár fotek k nahlédnutí od pana Šimíka