Rozhovor Martin Juhaňák

Jak probíhá příprava a jak ji zvládáš?

Příprava je zatím na začátku, takže ji zatím zvládám, na tuto otázku by se asi lépe (nebo hůře) odpovídalo tak za měsíc. Určitě se ale už těším na přípravná utkání.

Jak vidíš z vlastního pohledu jarní část sezóny a co říkáš na odchod Miry Pavlíčka?

Zrádce? (smích). Co na to říct, je to pro nás velké oslabení, protože Mira patřil k tahounům mužstva, jak se také sám ve svém rozhovoru nazval (smích), jak na hřišti, tak i mimo něj. Ale toto je spíš otázka na něj samotného. Ale je potřeba říct, že Mira toho pro Tasovice odkopal hodně a asi potřeboval změnu, nový impuls, takže já osobně mu přeji, ať se mu daří a doufám, že si s ním, i jeho novým spoluhráčem (Vencou) ještě někdy zahraji ve společném dresu, tím nemyslím Novoroční fotbálek. A jarní část sezóny bych rád viděl tak, abychom hráli fotbal, který se bude lidem líbit a abychom se pohybovali, tam kde se pohybujeme po podzimu, tedy na předních místech v tabulce.

Jaké máš plány do budoucna?

Asi myslíš ty fotbalové že? Protože jinak by ti na tento rozhovor nestačily stránky (smích). Jestli se to dá vůbec naplánovat, tak aby se mi vyhýbala zranění a aby mi fotbal stále dával takovou radost, jako doposud, abych ho mohl ještě chvíli kopat.

Je něco, co by si v klubu změnil, zlepšil,...?

Zlepšovat je vždycky co, ale chápu, že dnes je všechno otázka financí a ty se v dnešní době těžce shání. Ale jinak si myslím, že zázemí a chod klubu jsou na velice dobré úrovni. Kdybych přece jen mohl mít jedno přání, tak jsou to nové kabiny.

Jaké máš koníčky?

Fotbal a sport celkově, ať už pasivně nebo aktivně. Ale momentálně můj největší koníček, který mi zabírá skoro všechen volný čas je moje rodina.

Tvůj oblíbený trenér?

František Houšť (smích). Ne vážně, trenérů už jsem pár zažil, a myslím, že jsem s každým vždycky nějak vyšel, od každého si člověk vezme něco, nemůžu říct, že by byl jeden oblíbenej. Rád ale vpomínám na období v dorostu a tu partu kluků v tomto období, to znamená na pány Matouška a Bohátku.

Číslo dresu?

Máš nějaký vzkaz pro fanoušky?

Všem bych chtěl dodatečně popřát do nového roku hodně štěstí a hlavně zdraví!!! Dále pak, ať jim fotbal v Tasovicích dělá radost a ať jsou s námi občas trpěliví, nás taky baví vyhrávat, ale pokaždé se to bohužel nepodaří. Vím že Tasovický fanoušek je dost náročný, ale je potřeba se podívat, kam se fotbal v Tasovicích posunul, tam kde nedávno hrávalo "A" mužstvo, nyní hraje "B" mužstvo a myslím, že ostudu tam neděláme. "A" mužstvo válí v divizi, což by někoho ještě před pár lety ani nenapadlo a toho je potřeba si vážit, protože lidi, kteří kolem toho všeho dělají, ať už vedení, hráči a plno dalších lidí kolem, nerad bych na někoho zapoměl, to dělají pro radost a dobrovolně. Sám za sebe můžu říct, že když jsou lidi při zápase slyšet, hlavně když povzbudí, tak se
pak hraje mnohem lépe a i ty výkony potom udělají lidem větší radost z fotbalu...