BYSTŘICE N/P - TASOVICE

SK BYSTŘICE NAD PER. - TJ SOKOL TASOVICE

BRANKY: 22. min MALÝ - 27. min MIČKA, 66. min PAUL, 82. min BLAHOUDEK

ŽK: 71. min Vařejka, 82. min Veselý, 87. min Čech, 89. min Chocholáč - 60. min Čermák, 79. min Hrobař, 89. min Mička

HLAVNÍ ROZHODČÍ: GALÁŘ

POMEZNÍ ROZHODČÍ: MAYER, VONDRYSKA

DELEGÁT: KUNDELIUS

SESTAVA TASOVIC: Pavliv, Hrazdílek, Mička (C), Blahoudek, Veselý, Horáček (85. min Svatoš), Hrobař, Paul (88. min Fukal), Čermák (70. min Landšperský), Lašák, Švarc

SESTAVA BYSTŘICE: Svoboda, Vařejka, Chocholáč, Mitáš, Zbytovský, Adamec (76. min Čech), Blaha, Malý, Sklenář, Padrtka (90. min Prüger), Mezník

Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Ti zahájili zápas aktivně, ale po chybě v defenzívě z ojedinělé akce inkasovali. Vyrovnat se jim podařilo po dobře zahraném rohovém kopu, míč se ve shluku hráčů odrazil od domácího obránce do vlastní sítě. Za nerozhodného stavu se odcházelo na přestávku. Úvodní minuty druhé půle patřily domácím, tlakem si vypracovali převahu, ale tasovická obrana všem akcím odolala bez újmy. Druhý gól hostů padl o dlouhém autovém v hazování Horáčka, míč do brány dopravil Paul. Vedení ještě navýšil z rychlého protiútoku Blahoudek. Vítězství a důležité body si Tasovice zasloužily za bojovný a zodpovědný přístup.