FOTBAL

Umělá tráva-REZERVACE

Aktuální obsazenost umělého povrchu-zima 2021
 ZDE HIER      
Aktuelle  verfügbarkeit eines Fußballfeldes mit künstlicher Oberfläche-Winter 2021
 
Už teď je možné si rezervovat hřiště s umělým povrchem na zápasy,tréninky a soustředění v období leden až duben 2021.Rezervace jen písemně na e-mail: Mach.11@seznam.cz .Všechny podstatné věci o umělém povrchu najdete v levém sloupci.V případě volného termínu Vám bude rezervace potvrzena.Při zápasech v rámci ceny pronájmu budete mít čaj,světelnou tabuly,kabiny pro hráče a rozhodčí,osvětlení,deky pro náhradníky a hřiště.Nečekejte,umělka se rychle plní!!!!!!!!!!
 
Květen až říjen-v případě zájmu o pronájem a rezervaci umělého povrchu  na tréninky nebo zápasy volejte v tomto období přímo správci:
Josef Janigač 728024744
Listopad až duben-v případě zájmu o pronájem a rezervaci umělého povrchu  na tréninky,zápasy a soustředění v tomto období volejte nebo pište:
Zdeněk Macháček 774693939 nebo e-mail: Mach.11@seznam.cz  
 

AKTUALITY

 
 

TRÉNINKY - ženy-muži B-dorost-st.žáci-přípravka

  PO ÚT ST ČT PA
ženy       18.00 hod.  
muži B         18.00 hod.
dorost   18.00 hod.   18.00 hod.  
starší žáci         16.30 hod.
přípravka          
 
Oznámení o ZRUŠENÍ " Martinské Hody 2020"
Výbor TJ Sokol Tasovice se na základě epidemiologická situace a nařízení vlády ČR rozhodl zrušit Martinské Hody 2020 a kompletně přeložit na rok 2021.Stejné bude složení chysy,kapely,stárka a stárkové pro Martinské Hody 2021.V současné době výbor uvažuje pro tento rok,jen se stavěním máje a programu při stavění máje.Toto bude ještě upřesněno dodatečně.
 

AKTUALIZOVANÁ PRAVIDLA PRO REGIONÁLNÍ FOTBAL K 24/9/2020

Vážení,

v návaznosti na včerejší rozhodnutí ministra zdravotnictví (č.j. MZDR 20588/2020-17/MIN/KAN) vám níže pro přehlednost zasílám aktualizovaná pravidla pro chování v rámci regionálního fotbalu, která jsou účinná od dnešního dne.

  1. Utkání ve venkovních prostorech se smí zúčastnit max. 50 diváků.
  2. Nad 50 diváků se smí utkání zúčastnit pouze v případě, že mají všichni pevně určené místo k sezení (max. 1000).
  3. Pokud se utkání účastní nad 50 diváků, organizátor je povinen evidovat celkový počet míst k sezení.
  4. Organizátor je vždy povinen zabezpečit rozestup mezi diváky nejméně 2m.
  5. Místa se NESČÍTAJÍ – nelze mít 50 diváků na státní + další k sezení.
  6. Důrazně se nedoporučuje instalovat přenosná místa k sezení navíc.
  7. Do divácké kvóty se nezapočítávají osoby, které se podílejí na realizaci utkání a hráči, jsou-li nejméně 2m od diváků.
  8. Osoby mimo areál se do divácké kvóty nezapočítávají.
  9. Důrazně se doporučuje dodržovat přísná hygienická opatření při pohybu ve vnitřních prostorách.

Jan Pauly

generální sekretář FAČR

 
 
 Aktuální mistrovské utkání mužů v MSD - Skupina D
PODZIM 2020/21

 

8. kolo

Neděle 27.9.2020  od 15.30 hod.

 TJ Sokol Tasovice -FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 

 

Delegace na utkání:

 
R: Zapletal Jan 
AR1: Hanák Petr 
AR2: Nejezchleb Miroslav 
 
Další zápasy 8.kolo:
pátek 25.9. 
od 17.30 hod.-Velká Bíteš-Bystřice nad Pernštejnem
sobota 26.9. 
od 10.30 hod.-Břeclav - Lanžhot 
neděle 27.9.-
od 15.30 hod.-Havlíčkův Brod - Stará říše
                           Ždírec nad Doubravou Start Brno                        
                      Humpolec - Hodonín
                            Polná - Zbrojovka Brno B
                        
  •  
  • Aktuální mistrovská utkání ostatních celků

Ženy - MSDŽ - Skupina C

4.kolo

sobota 26.9.2020 od 15.30 hod.

 Jevišovice/Mikulovice - TJ Sokol Tasovice 

hřiště v Mikulovicích

odjezd od stadionu: 14.00 hod.

Delegace rozhodčích-

R: Vařacha Jan 
AR1: Jenerál Bohumil 
AR2: Balík Libor 

 

Další zápasy 4.kola:

sobota 26.9.

od 10.30 hod.-Okříšky - Líšeň

od 15.30 hod.-Třebíč - Medlánky

neděle 27.9.2020

od 11.00 hod.- Lokomotiva Brno-Kotvrdovice

 

 

Muži B - Znojemské pivo IV. třída skupiny C

8. kolo

sobota 26.9.2020 od 15.30 hod.

  TJ  Břežany - TJ Sokol Tasovice B 

na zápasy hráči jezdí  os. auty

Delegace rozhodčích-Vikturna František 

Další zápasy 8.kola:

sobota 26.9.2020

od 14.30 hod.-Hevlín - Prosiměřice B

neděle 27.9.2020  

od 15.30 hod.-Velký Karlov - Jaroslavice B

od 15.30 hod.-Práče B - Valtrovice

od 15.30 hod.- Litobratřice B - Miroslav B 

Čejkovice- mají toto kolo volno

Dorost - 1.třída - skupiny B

8.kolo

neděle 27.9.2020 od 12.45 hod.

   Tasovice/Hrádek - FC Pálava Mikulov

Delegace rozhodčího-Vašík Michael 

 

 

 

Starší žáci - Okresní přebor - Skupina A

5.kolo

neděle 27.9.2020 od 10.00 hod.

TJ Prosiměřice - TJ Sokol Tasovice 

Delegace rozhodčího-Chaloupka Michal 

Odjezd od stadionu:9.00 hod.

 

 

 

Starší přípravka - Okresní soutěž - Skupina B

5.kolo

sobota 26.9.2020 od 10 a 11 hod.

  TJ Sokol Tasovice - Sokol Dobšice 

 

 

-červeně označené zápasy-zápasy co jsou na další víkend 

-černě označené zápasy-zápasy probíhajícího víkendu 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Odehrané utkání-muži

 
MUŽI A - MSD - Skupina D
 
Soutěžní ročník 2020/21
 

7. kolo

Neděle 20.9.2020  od 15.30 hod.

TJ Sokol Tasovice - FSC Stará Říše 4:1  poločas 0:0

Branky: 56´, 64´, 84´ Rygl Martin,60´Dítě Marek - 67´Kvych Oleh

Sestava:TJ Sokol Tasovice

Stejskal Michal-Hrazdílek Lukáš-Cihlář Tomáš-Lapeš Pavel(87´Kříž Jakub)-Horáček Petr(71´Lapeš Radek)-Švejkar Jiří(83´Fajkus Vojtěch)-Odehnal Daniel-Dítě Marek(76´Pazdera Jakub)-Rygl Martin(87´Kučera Karel)-Blahoudek Marcel-Švarc Roman(K)

Do zápasu nezasáhl náhradní brankář Hřebabecký Petr

Sestava:FSC Stará Říše

Jícha Martin (K)-Chramosta Jan-Cejpek Jiří(71´Bulant Viktor)-Heide Petr-Svoboda Richard-Kvych Oleh-Vacek Michal-Švarc Vojtěch-Cipruš Radek-Pokorný Michal-Nehyba Filip(71´Gnahore Mahy Derrick Erseine)

Do zápasu nezasáhl Sobotka Jakub,Kříž Matyáš a Nehyba Roman.

ŽK: 19´Blahoudek Marcel,26´Hrazdílek Lukáš - 28´Chramosta Jan,45´Pokorný Michal

Počet diváků: 220

Vývoj skóre: 3:0 , 3:1 , 4:1 

Doba hry: 45+0, 45+0

Trenér domácích: Paul Miroslav

Vedoucí mužstva: Klíčník Libor

Lékař/Zdravotník: Fukal Jaroslav

Masér: Rubešová Tereza

 
Hodnocení trenéra domácích:
V první půli se nám dařila výstavba hry již od brankáře,avšak aktivita útočných hráčů úplně v pořádku nebyla,takže jsme sice drželi míč,ale nebyli jsme nebezpeční.Pomohla nám úvodní branka,uklodnilo nás to,začali jsme ještě více dominovat a došli jsme si pro vítězství.Mrzí mě inkasovaný gól,který byl laciný a zároveň jsme mohli dotáhnout ještě více příležitostí do gólu.
 
Znojemský deník.cz
 
Další zápasy 7.kolo:
sobota 19.9. 
od 10.30 hod.-Břeclav - Polná  1:0
od 15.30 hod.-Bystřice nad Pernštejnem - Havlíčkův Brod  0:0
                       Start Brno - Velká Bíteš  3:3
                       Hodonín - Zbrojovka Brno B  1:3
neděle 20.9.-
od 10.30 hod.-Lanžhot - Ždírec nad Doubravou  4:1   
od 15.30 hod.-Žďár nad Sázavou - Humpolec  1:4
 
Celková tabulka po 7. kole:
 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Velká Bíteš 7 4 3 0 10:6 15
2 Hodonín 7 4 2 1 19:6 14
3 Lanžhot 7 4 2 1 14:5 14
4 Žďár nad Sázavou 7 3 3 1 23:9 12
5 Zbrojovka Brno B 7 3 3 1 12:9 12
6 Havlíčkův Brod 6 3 2 1 15:6 11
7 Bystřice nad Pernštejnem 7 3 1 3 13:14 10
8 Tasovice 7 3 0 4 12:11 9
9 Ždírec nad Doubravou 6 3 0 3 10:9 9
10 Start Brno 7 2 2 3 13:15 8
11 Břeclav 7 2 2 3 6:8 8
12 Humpolec 7 1 2 4 9:18 5
13 Stará Říše 7 1 1 5 9:23 4
14 Polná 7 0 1 6 2:28 1

 

V tomto zápase zaznamena "hattrick" - Rygl Martin

 

FOTO od pana Šimíka ZDE

Divácká návštěva na zápase

Konečný výsledek na světelné časomíře

 

Ostatní mistrovské zápasy mužstev-výsledky

MUŽI B - Znojemské pivo IV.třída skupiny C

Soutěžní ročník 2020/21

7. kolo

sobota 19.9.2020 

  TJ Sokol Tasovice B - TJ Velký Karlov 3:0 kontumace výsledku

Mužstvo hostí se na toto utkání nedostavilo a bude disciplinární komisí kontumováno.

Celková tabulka po 7. kole:

1 Hevlín 6 6 0 0 35:4 18
2 Miroslav B 5 4 0 1 27:6 12
3 Tasovice B 6 3 1 2 16:13 10
4 Valtrovice 6 3 0 3 24:17 9
5 Břežany 5 3 0 2 19:13 9
6 Prosiměřice B 5 3 0 2 19:15 9
7 Práče B 5 2 0 3 11:13 6
8 Čejkovice 6 2 0 4 9:29 6
9 Litobratřice B 6 2 0 4 9:30 6
10 Jaroslavice B 5 1 0 4 7:21 3
11 Velký Karlov 5 0 1 4 2:17 1

 

 

ŽENY - MSDŽ - Skupina C

Soutěžní ročník 2020/21

3.kolo

neděle 20.9.2020 

 TJ Sokol Tasovice - SK Huhtamaki Okříšky 3:1  poločas 1:1

Branky:35´Eliášová Tereza,50´Rapfová Kateřina,51´Varhaníková Monika(PK) - 20´Křivánková Drahoslava

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana-Matulová Šárka-Burdelová Kamila-Roháčová Denisa-Eliášová Tereza-Varhaníková Monika (K)-Kubicová Eliška-Procházková Markéta-Žiačková Lucie-Remešová Jitka-Hrnčářová Eliška-Kubíková Hna-Rapfová Kateřina-Havlíková Natálie-Kútníková Helena

Diváků:29

Vývoj skóre: 0:1,1:1,3:1

ŽK: 88´Eliášová Tereza

Doba hry: 45+0,45+0

Trenér:Dítě Lubomír

Další zápasy 3.kola:

neděle 20.9.2020

od 10.00 hod.- Kotvrdovice-Jevišovice/Mikulovice 0:0

od 13.00 hod.-Lokomotiva Brno-Třebíč 13:0

od 16.00 hod.-Líšeň-Medlánky  0:1

Celková tabulka po 3.kole:

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno 2 2 0 0 23:1 6
2 Medlánky 2 2 0 0 6:2 6
3 Kotvrdovice 2 1 1 0 5:2 4
4 Tasovice 2 1 0 1 5:6 3
5 Líšeň 2 0 1 1 2:3 1
6 Jevišovice-Mikulovice 2 0 1 1 1:10 1
7 Třebíč 2 0 1 1 2:15 1
8 Okříšky 2 0 0 2 3:8 0

 

Lavička domácího mužstva při utkání s Okříšky

Nové dresy mužstva žen

 

 

Dorost - 1.třída - Skupina B

Soutěžní ročník 2020/21

7.kolo

neděle 20.9.2020 

   Křepice/Velké Němčice - Tasovice/Hrádek 4:2  poločas 3:2

Branky:6´,7´,13´,78´- 9´Mrkos Richard,38´Tichý Samuel

Sestava:Hřebabecký Petr-Novák David-Lesniak František -Mrkos Richard-Kodýtek Ondřej-Janíček Michal-Svoboda Šimon-Kodýtek Jakub(K)-Tichý Samuel-Lelovský Martin-Nguyen Dinh Mghia Jiri-Buchta Petr-Hříbek Matěj

Doba hry : 45+0 , 45+0

Počet diváků:  44

ŽK: 0 - 81´ Janíček Michal

Vývoj skóre: 2:0,2:1,3:1,3:2,4:2

Trenér:Houšť Pavel

Vedoucí: Houšť Jakub

Hodnocení zápasu vedoucím mužstva:

Zápas začal zcela v režii domácích. Zatlačili nás hned od 1. minuty a naši hráči si nevěděli rady. Celý jejich tlak vyústil ve dva rychle góly.  Po individuální chybě v 6. minutě neměl hráč domácích problém skórovat do prázdné brany. V 7. minutě byla proti našemu celku odpiskana přísná penalta a i když si gólman dokázal sáhnout na balón tak nedokázal zabránit gólu. Na tlak soupeře jsme dokázali odpověď v minutě gólem Richarda Mrkose. Domácí opět dokázaly zvýšit vedení po rohovém kopu, když naší hra i nechali samotného hráče vystřelit z malého vápna. Do konce první poločasu jsme ještě dokázali vstřelit jeden, kdy Samuel Tichý si našel míč po chaosu ve vápně a snížil na 3:2. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně. Hráči měli hodně šanci ale porazit domácího gólmana se nám nedařilo. A tak domácí z brejku v 78. minutě zvýšili na konečných 4:2.

 

Celková tabulka po 7.kole:

1 Sokol Dobšice 7 7 0 0 56:4 21
2 FK Znojmo 7 7 0 0 46:15 21
3 TJ Sokol Pohořelice 7 6 0 1 35:3 18
4 FC Pálava Mikulov 7 5 1 1 25:6 16
5 FC Miroslav 7 3 0 4 19:20 9
6 TJ Sokol Nosislav 7 3 0 4 12:18 9
7 Modřice/RAFK 7 3 0 4 16:24 9
8 Tasovice/Hrádek 7 3 0 4 19:32 9
9 Prosiměřice/Práče 7 3 0 4 17:40 9
10 FC Moravský Krumlov 7 2 0 5 17:24 6
11 TJ Sokol Střelice 7 2 0 5 15:26 6
12 Křepice/Velké Němčice 7 2 0 5 10:26 6
13 FK Ořechov 7 2 0 5 10:28 6
14 Olbramovice/Jezeřany-Maršovice 7 0 1 6 10:41 1

 

 

Starší žáci - Okresní přebor - Skupina A  

Soutěžní ročník 2020/21

      

4.kolo

sobota 19.9.2020 

TJ Sokol Tasovice - Mramotice/Olbramkostel 7:2  poločas 4:0

Branky:Tichý Samuel 2x,Buchta Petr 2x, Buchta Marek,Nosek Petr,Shehata Adam

Sestava:Doležal Lukáš-Buchta Marek-Buchta Petr-Dikovský Dušan (K)-Doležal Lukáš-Juhaňák Daniel-Kohoutek Adam-Letocha Ondřej-Mitáš David-Mrkos Richard-Shehata Adam-Tesařík Štěpán-Tichý Samuel-Vasmanský Martin-Vomočil Matěj-Vašíček Patrik-Nosek Petr

Trenér:Doležal Zdeněk

Vedoucí mužstva:Vomočil Václav

Počet diváků:  29

Celková tabulka po 4.kole:

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Dobšice/Suchohrdly 4 4 0 0 44:1 12
2 Tasovice 4 4 0 0 32:3 12
3 Blížkovice 4 3 0 1 7:11 9
4 Prosiměřice 3 2 1 0 13:4 7
5 Šatov 4 2 0 2 17:13 6
6 Miroslav 3 2 0 1 12:9 6
7 Moravský Krumlov 4 2 0 2 7:20 6
8 Šanov 4 1 1 2 16:17 4
9 Jevišovice - Mikulovice 4 1 1 2 6:10 4
10 Hrádek 3 1 0 2 7:11 3
11 Mramotice/Olbramkostel 3 0 1 2 5:17 1
12 Olbramovice 4 0 0 4 3:17 0
13 Štítary 4 0 0 4 1:37 0


 

Starší přípravka - Okresní soutěž - Skupina B

Soutěžní ročník 2020/21

 

4.kolo

neděle 20.9.2020 

 FK Znojmo oranžový - TJ Sokol Tasovice 3:4  poločas 1:2

Branky:Havlík Lukáš,Eliáš Ondřej,Svoboda Dominik,Svoboda Roman

Sestava:Svoboda Filip-Běhavka Bohumil-Bořil Kryštof-Eliáš Ondřej-Havlík Lukáš-Hrdina Jakub-Juhaňák Jan-Marek Lukáš-Procházka Tomáš-Prokeš Jakub-Sedlák David-Sedlák Ondřej-Svoboda Dominik-Svoboda Roman-Varga Ondřej (K)-Zálešák Vojtěch

Diváků:  40

Trenér: Durajka Josef

 

FK Znojmo oranžový - TJ Sokol Tasovice 4:6  poločas 2:3 

 

Branky:Eliáš Ondřej 2x,Svoboda Roman 2x,Juhaňák Jan,Prokeš Jakub

Sestava:Svoboda Filip-Běhavka Bohumil-Bořil Kryštof-Eliáš Ondřej-Havlík Lukáš-Hrdina Jakub-Juhaňák Jan-Marek Lukáš-Procházka Tomáš-Prokeš Jakub-Sedlák David-Sedlák Ondřej-Svoboda Dominik-Svoboda Roman-Varga Ondřej (K)-Zálešák Vojtěch

Diváků:  40

Trenér: Durajka Josef

 

 

 
 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode