FOTBAL

     AKTUALITY    

 
Tréninkové jednotky mužstev TJ Sokol Tasovice 
od pondělí 20.5. do pátku 24.5.2024
Mužstva Po
20.5.
Út
21.5.
St
22.5.
Čt
23.5.

24.5.
Muži A   18.00-19.30 UT 18.00 - 19.30 PT   17.00-18.30 PT
Muži B   17.00 - 18.30 UT   17.00-18.30 UT  
Ženy     18.00-19.30 UT    
Dorost       17.00-18.30 UT 18.00-19.30 UT
St. žáci   16.30-18.00 UT   16.30-18.00 UT  
Ml. žáci     16.00-17.30 UT   15.30-17.00 PT
St. přípravka 15.30-17.00 PT   15.30-17.00 PT    
Ml. přípravka 15.30-17.00 PT   15.30-17.00 PT    

 

Tréninkové jednotky jiných klubů na umělém povrchu v Tasovicích

  den              čas                     klub                            celé hřiště                 půlka hřiště
 
 

 Aktuální mistrovské utkání mužů 

 MSD - Skupina D - JARO 2023/2024
 
27. kolo
neděle 26.5.2024 od 17:00 hod.
   VS  
TJ Sokol Tasovice - MSK Břeclav
hřiště: Tasovice - přírodní tráva
Odjezd autobusu od stadionu:
Delegace utkání
R: Švehla Marek (82100491)
AR1: Sivera Jan (95101747)
AR2: Šíma Nikolas (01100269)
DFA: Briksa Václav (70100535)
 
Další utkání 27. kola
datum a čas domácí hosté hřiště
26.05.2024 10:15 Velké Meziříčí (11) Pelhřimov (2) V. Meziříčí - tráva
26.05.2024 10:15 ZBROJOVKA BRNO B (12) Vrchovina Nové Město (1) Bystrc
26.05.2024 17:00 Tasovice (8) Břeclav (5) tráva
26.05.2024 17:00 Speřice (7) Ždírec (6) Speřice
26.05.2024 17:00 Stará Říše (13) HUMPOLEC (15) Stará Říše
26.05.2024 17:00 Velká Bíteš (14) Žďár nad Sázavou (16) Velká Bíteš, Vlkovská
26.05.2024 17:00 Líšeň B (9) Havlíčkův Brod (4) Kučerova - UMT
26.05.2024 17:00 Lanžhot (10) POLNÁ (3) Lanžhot, Na Šlajsi
 
 

Aktuální mistrovská utkání ostatních celků

 

Muži B - Znojemské pivo Okresní přebor

25. kolo
neděle 26.5.2024 od 17:00 hod.

 VS 

FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky - TJ Sokol Tasovice "B" 
hřiště: Vrbovec-přírodní tráva  

Mužstvo bude jezdit os. auty

 
Delegace utkání
R: Petrucha Martin (76101486)
AR1: Horký Marek (76010035)
AR2: Vomela Vlastimil (53010196)
 
Další utkání  25. kola
datum a čas domácí hosté hřiště
25.05.2024 17:00 Práče A (7) Únanov A (6) Práče
25.05.2024 17:00 Horní Kounice A (9) Hrádek (4) Horní Kounice
26.05.2024 10:15 Dobšice B (11) Božice A (2) Dobšice
26.05.2024 17:00 Blížkovice A (10) Moravský Krumlov B (3) Blížkovice
26.05.2024 17:00 Suchohrdly (12) Prosiměřice A (1) Suchohrdly
26.05.2024 17:00 Vrbovec-Dyjákovičky (13) Tasovice B (14) Vrbovec
26.05.2024 17:00 Šanov (8) Rakšice A (5) Šanov
 

Dorost - 1.třída - skupiny B

25. kolo
neděle 26.5.2024 od 17.30 hod.
 VS     
Čechie/Kahan - TJ Sokol Tasovice 
hřiště: Zastávka u Brna(Kopečky 512)-přírodní tráva 
Odjezd autobusu od stadionu: 15:15 hod.
 

Delegace utkání

R: Putna Pavel (85061975)

Další utkání 25.kola

datum a čas domácí hosté hřiště
25.05.2024 10:30 RAFK Rajhrad (12) FK Střelice (1) Rajhrad
25.05.2024 13:00 Sokol Dobšice (11) SK Vojkovice (2) Dobšice
25.05.2024 14:30 TJ Prosiměřice (7) SK Chrlice (6) Prosiměřice
26.05.2024 13:00 FK Znojmo (9) FC Pálava Mikulov (4) Oblekovice
26.05.2024 15:00 FC Moravský Krumlov (10) TJ Sokol Přímětice (3) Moravský Krumlov
26.05.2024 16:30 Křepice/Velké Němčice (8) FK Renocar Podolí (5) Křepice
26.05.2024 17:30 Čechie/Kahan (13) TJ Sokol Tasovice (14) Zastávka u Brna
 

Ženy - MSDŽ - Skupina C

17. kolo
sobota 25.5.2024 od 17:00 hod.
 VS   
TJ Sokol Tasovice - FK Hodonín
hřiště: Tasovice -umělá tráva
Doprava mužstva k zápasu os. auty
 

Delegace utkání

R: Bukáček Pavel (59060259)

Další utkání  17. kola

datum a čas domácí hosté hřiště
25.05.2024 10:00 Jihlava (9) Jevišovice-Mikulovice (10) Antonínův Důl-tráva
25.05.2024 17:00 Moravská Třebová (7) Okříšky (2) Moravská Třebová / tráva
25.05.2024 17:00 Tasovice (5) Hodonín (4) UMT Tasovice
26.05.2024 14:15 Medlánky (6) Lokomotiva Brno B (3) Hudcova - tráva
26.05.2024 17:00 Třebíč (8) Líšeň B (1) Trnava
 

 STARNET Okresní přebor starších žáků-Skupina A 10+1

12. kolo
sobota 25.5. od 14:30 hod.
 VS 
TJ Sokol Tasovice - SK Sokol Jaroslavice 
hřiště:Tasovice -přírodní tráva 
Odjezd autobusu od stadionu: 
Toto utkání je předzápasem ženám.
Delegace
R: Horký Marek (76010035)
 
Další utkání 12. kola
datum a čas domácí hosté hřiště pzn.
25.05.2024 14:30 Tasovice (12) Jaroslavice (1) Tasovice-tráva 1.-Tráva , 2.-UT3G
26.05.2024 10:00 Prosiměřice (7) Únanov (6) Prosiměřice  
26.05.2024 14:30 Vranov nad Dyjí (11) Miroslav (2) Vranov nad Dyjí  
26.05.2024 14:30 volný los (9) Hrádek (4) Znojmo  
26.05.2024 14:30 Vedrovice (10) Přímětice (3) Vedrovice  
26.05.2024 14:30 Štítary (8) Dobšice (5) Štítary  
 
 

 Okresní přebor mladších žáků-Skupina A 8+1

25. kolo
neděle 26.5.2024 od 14.30 hod.
 VS 
TJ Sokol Tasovice - TJ Višňové  
hřiště: Tasovice-přírodní tráva 
 Odjezd autobusu od stadionu: 
Toto utkání je předzápasem mužstvu mužů "A"
 
Delegace
R: Bukáček Pavel (59060259)
 
Další utkání 25. kola
datum a čas domácí hosté hřiště
24.05.2024 16:00 Hevlín (11) Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B (2) Hevlín
25.05.2024 12:30 Přímětice (8) Vranov nad Dyjí (5) Přímětice
25.05.2024 14:00 Miroslav (9) 1. SC Znojmo (4) Miroslav
25.05.2024 14:30 Jevišovice - Mikulovice (12) Šanov (1) Jevišovice - UT
25.05.2024 14:30 Blížkovice (10) Prosiměřice (3) Blížkovice
26.05.2024 14:30 Tasovice (7) Višňové (6) Tasovice-tráva
26.05.2024 14:30 Dobšice (13) Šatov (14) Dobšice
 
 

Kinderweld starších přípravek-O Přeborníka sk. B  

10. kolo
středa 29.5.2024 od 17 a 18 hod.
 VS  
  TJ Sokol Tasovice - FC Miroslav
hřiště: Tasovice-přírodní tráva 
 Odjezd autobusu od stadionu: 
 
 
Další utkání 10. kola
datum a čas domácí hosté hřiště
29.05.2024 17:00 Tasovice (3) Miroslav zelená (6) Tasovice
29.05.2024 18:00 Tasovice (3) Miroslav zelená (6) Tasovice
26.05.2024 10:00 Vrbovec-Dyjákovičky (2) Šanov (4) Vrbovec
26.05.2024 10:00 Hrušovany nad Jevišovkou (1) Moravský Krumlov (5) Hrušovany nad Jevišovkou
26.05.2024 11:00 Hrušovany nad Jevišovkou (1) Moravský Krumlov (5) Hrušovany nad Jevišovkou
26.05.2024 11:00 Vrbovec-Dyjákovičky (2) Šanov (4) Vrbovec
 
 

Kinderweld mladších přípravek-O Umístění sk. A 

 
9. kolo
neděle 26.5.2024 od 10 a 11 hod.
 
 VS 
TJ Sokol Tasovice - FK Znojmo 
hřiště:Tasovice-přírodní tráva
Odjezd autobusu od stadionu: 
 
Další utkání 9. kola
datum a čas domácí hosté hřiště pzn.
25.05.2024 11:00 Miroslav červená (3) Dobšice modří (2) Miroslav , Původní termín: 26.05.2024 11:00
25.05.2024 12:00 Miroslav červená (3) Dobšice modří (2) Miroslav , Původní termín: 26.05.2024 12:00
26.05.2024 10:00 Tasovice (4) FK Znojmo modrá (1) Tasovice-tráva 1.-Tráva , 2.-UT3G
26.05.2024 10:00 Štítary (5) volný los (6) Štítary  
26.05.2024 11:00 Štítary (5) volný los (6) Štítary  
26.05.2024 11:00 Tasovice (4) FK Znojmo modrá (1) Tasovice-tráva 1.-Tráva , 2.-UT3G
 

 

 
 
Odehrané utkání-muži
 

MUŽI A - MSD - Skupina D

 
Soutěžní ročník 2023/2024
 
Tasovičtí fotbalisté (v černém) podlehli venku Havlíčkovu Brodu ve 26. kole divize D 0:1.
 
26. kolo
sobota 18.5.2024 od 10:15 hod.
   VS  
FC Slovan Havlíčkův Brod - TJ Sokol Tasovice 1:0 poločas 0:0 
 
 
 
 
Branky: 56´Panský Jakub
 
Sestava Havlíčkův Brod
Mazánek Jakub-Dejl Adam-Pabousek Jiří(46´Panský Jakub)-Hloušek Vít(53´Bajer Jan)-Válek Jakub-Cakl Martin-Fikar Daniel(88´Pavlík Martin)-Víšek Pavel(46´Matulka Radek)-Peřina Ladislav-Vrzal Milan (K)-Pavlík Jan
 
Do zápasu nezasáhl Malimánek Pavel,Šenk Oldřich a náhradní brankář Soukal Patrik.
Trenér-Slavík Martin
 
Sestava Tasovice

Klimek Adam-Železný Petr-Šuba Pavel-Lapeš Pavel-Štancl Petr(74´Doležal Zdeněk)-Ryška Adam-Pacula Patrik-Daniel Jan(65´Pazdera Jakub)-Blahoudek Marcel (K)-Švarc Roman-Vašina Jiří

Do zápasu nezasáhl Kodytek Ondřej a náhradní brankář Hřebabecký Petr.

Trenér-Paul Miroslav
 
 
 
ŽK: 10´ Dejl Adam - 24´Štancl Petr,51´Vašina Jiří
Diváků: 100
Doba hry: 45+1 , 45+2
 
Rozhodčí: R-NEJEZCHLEB Miroslav, AR1-LANDSMAN David, AR2-ŠVEHLA Marek
 
Hodnocení utkání-Paul Miroslav
Oproti minulému týdnu diametrálně odlišný výkon. I když nás potkali personální problémy, prezentovali jsme se velmi koncentrovaným a zodpovědným výkonem. V první půli jsme dle mého názoru byli lepší, měli jsme tam velmi slibné šance, které jsme měli využít. Bohužel.
Domácí do druhé půle vystřídali ofenzivní duo, které nám dělalo větší starosti než v první půli. Dostali jsme velmi laciný gól, který snad neměl být ani střelou na branku, avšak jsme poté měli tři velké šance, které jsme neproměnili. Dnes jsme zklamali v koncovce, to rozhodlo zápas. Herní výkon kvalitu měl. 
Teď je potřeba přepnout na nedělní domácí zápas s Břeclaví, to je pro nás jeden ze zápasů jara. Nachystáme se na něj co nejlépe umíme a věříme v úspěch.
 
ZNOJEMSKÝ deník.cz
Laciný gól Havlíčkova Brodu stál tasovické fotbalisty tři body
Fotbalisté Tasovic drží v tabulce už několik týdnů stabilní jedenáctou příčku. A to i přesto, že dvakrát za sebou prohráli. Naposledy v rámci šestadvacátého kola divize D, když podlehli Havlíčkovu Brodu na jeho hřišti těsně 0:1.
Podle trenéra Sokolů došlo i přes ztrátu bodu k výraznému posunu po minulé domácí prohře 1:2 s Polnou. "I když nás proti Havlíčkovu Brodu potkali personální problémy, prezentovali jsme se velmi koncentrovaným a zodpovědným výkonem. V první půli jsme dle mého názoru byli lepší, měli jsme tam velmi slibné šance, které jsme měli využít. Bohužel," hodnotil lodivod TJ.
Po změně stran hosté inkasovali. V šestapadesáté minutě otevřel skóre na 1:0 pro Havlíčkův Brod Jakub Panský. "Dostali jsme velmi laciný gól, který snad neměl být ani střelou na branku, avšak jsme poté měli tři velké šance, které jsme neproměnili. Bohužel jsme zklamali v koncovce, to rozhodlo zápas. Herní výkon kvalitu měl," dodal Paul.
Následující utkání odehrají Tasovičtí doma v neděli od sedmnácti hodin proti Břeclavi. "Teď je potřeba přepnout toto klání. Je to pro nás jeden ze zápasů jara. Nachystáme se na něj co nejlépe umíme a věříme v úspěch," uzavřel tasovický stratég.
 
Nejlepší střelci divize D
Nejlepší střelci Góly
1 Peter Juritka 14
2 Pavel Lapeš 14
3 Jakub Coufal 13
4 Peter Štepanovský 12
5 Erik Burac 11
 
Sestava 26.kola divize D

26. kolo je minulostí, a tak Vám již tradičně přinášíme ideální sestavu kola dle portálu Fotbal u nás. V této sestavě můžete do středečního odpoledne hlasovat o hráče kola!

Brankář:

Patrik Duba (Polná)

Obránci:

Jakub Novotný (Vrchovina)

Jiří Veselský (Žďár nad Sázavou)

Zdeněk Toman (Zbrojovka Brno B)

Záložníci:

Jakub Panský (Havlíčkův Brod)

Ondřej Starý (Žďár nad Sázavou)

Peter Lubomír Balážik (Lanžhot)

Dominik Moučka (Velká Bíteš)

Útočníci:

Erik Burac (Lanžhot)

Pavel Svoboda (Speřice)

Daniel Raus (Velké Meziříčí)

 
Výsledky 26. kola
datum a čas domácí hosté skóre
18.05.2024 10:15 Havlíčkův Brod (4) Tasovice (8) 1 : 0
18.05.2024 17:00 Vrchovina Nové Město (1) Velké Meziříčí (11) 2 : 2
18.05.2024 17:00 Žďár nad Sázavou (16) Ždírec (6) 3 : 0
19.05.2024 10:15 Břeclav (5) Speřice (7) 0 : 1
19.05.2024 15:00 HUMPOLEC (15) ZBROJOVKA BRNO B (12) 0 : 2
19.05.2024 17:00 Pelhřimov (2) Lanžhot (10) 1 : 3
19.05.2024 17:00 Velká Bíteš (14) Stará Říše (13) 5 : 0
19.05.2024 17:00 POLNÁ (3) Líšeň B (9) 0 : 0
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 ZBROJOVKA BRNO B 26 22 2 2 70:14 68
2 Lanžhot 26 16 5 5 61:30 53
3 Líšeň B 26 16 2 8 55:31 50
4 Vrchovina Nové Město 26 13 8 5 60:37 47
5 Havlíčkův Brod 26 11 9 6 39:28 42
6 Velká Bíteš 26 11 9 6 45:36 42
7 Žďár nad Sázavou 26 12 2 12 42:42 38
8 POLNÁ 26 11 4 11 38:40 37
9 Ždírec 26 10 6 10 32:34 36
10 HUMPOLEC 26 9 5 12 32:43 32
11 Tasovice 26 8 3 15 35:50 27
12 Velké Meziříčí 26 7 6 13 26:50 27
13 Břeclav 26 6 6 14 32:48 24
14 Pelhřimov 26 5 8 13 27:42 23
15 Speřice 26 6 5 15 29:56 23
16 Stará Říše 26 2 6 18 22:64 12
 
 
 
 
Ostatní mistrovské zápasy mužstev-výsledky

MUŽI B - Znojemské pivo Okresní přebor

Soutěžní ročník 2023/24

 
24. kolo
 
sobota 18.5.2024 od 17:00 hod.

 VS 

TJ Sokol Tasovice "B" - FCC SK Únanov 1:1  poločas 0:0
 
Branky: 83´Vojtíšek Petr - 90+1´Scharf Lubomír
Sestava Tasovice
Kadnár Petr-Lapeš Radek-Fila Radek-Vomočil Václav-Kučera Pavel-Vojtíšek Petr-Shehata Aziz(K)(3´Kodytek Ondřej)-Fajkus Vojtěch-Furik Jakub(60´Szabo Jakub)-Dobeš Michael(3´Doležal Zdeněk ml.)(60´Mrkos Richard)-Dítě Lubomír(60´Doležal Zdeněk st.)
Do zápasu nezasáhl Procházka Lukáš.
 
Trenér: Zdeněk Doležal
 
Doba hry: 45+ 2, 45+2
 
Diváků: 50
 
ŽK: 44´Doležal Zdeněk ml.,66´Kučera Pavel,74´Doležal Zdeněk st.,87´Fila Radek - 18´Kovář Josef,31´Meister Luboš,40´Tunka Martin
 
ČK: 3´Vomočil Václav(TJ Sokol Tasovice)
Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova mužstva umyslné hraní rukou cca 5 m. před pokutovým uzemým kdy by hráč postupoval sám na golmana.
 
Rozhodčí:R-ŠŤÁVA Jaromír, AR1-Horký Marek, AR2-Vomela Vlastimil

Zpráva rozhodčího

zranění h č.8 zranění pravé koleno nezaviněno. Zástupce kapitána hosté č.4. Vyjádření k ČK: šlo o úmyslné hraní rukou nad hlavou (prostě do toho plácl)cca.5m.před pokutovým uzemím kdy by soupeř šel sám na gólmana a byl zároveň poslední.

 

Fotky z tohoto zápasu od pana Šimíka ZDE k nahlédnutí

 
Výsledky 24. kola
datum a čas domácí hosté skóre
18.05.2024 16:00 Rakšice A (5) Práče A (7) 6 : 0
18.05.2024 17:00 Tasovice B (14) Únanov A (6) 1 : 1
19.05.2024 14:00 Božice A (2) Blížkovice A (10) 3 : 5
19.05.2024 17:00 Moravský Krumlov B (3) Horní Kounice A (9) 4 : 2
19.05.2024 17:00 Hrádek (4) Šanov (8) 1 : 1
19.05.2024 17:00 Prosiměřice A (1) Dobšice B (11) 3 : 2
19.05.2024 17:00 Vrbovec-Dyjákovičky (13) Suchohrdly (12) 0 : 1
 
Celková tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Rakšice A 22 13 7 2 57:32 46
2 Moravský Krumlov B 22 12 4 6 67:36 40
3 Tasovice B 22 12 4 6 52:39 40
4 Práče A 22 13 1 8 52:50 40
5 Blížkovice A 22 11 3 8 61:55 36
6 Hrádek 22 10 4 8 41:41 34
7 Horní Kounice A 22 10 3 9 62:52 33
8 Šanov 22 9 4 9 64:59 31
9 Dobšice B 22 8 4 10 64:67 28
10 Božice A 22 7 5 10 54:70 26
11 Únanov A 22 6 6 10 37:37 24
12 Prosiměřice A 22 7 2 13 41:62 23
13 Suchohrdly 22 5 4 13 32:65 19
14 Vrbovec-Dyjákovičky 22 4 3 15 48:67 15
 
 
 

ŽENY - MSDŽ - Skupina C

Soutěžní ročník 2023/24

 

16. kolo
neděle 19.5.2024 od 11:00 hod.
 VS   
Lokomotiva Brno "B" - TJ Sokol Tasovice 5:0 poločas 4:0
 
 
Branky:10´Novotná Dominika,17´Holcmannová Žaneta,22´,90´Příkaská Kristýna,36´Ganiecová Sabina
Sestava Tasovice
Nováková Pavlína-Kubíková Hana-Varhaníková Monika-Držmíšková Aneta (K)-Marečková Denisa-Horáčková Andrea-Žiačková Lucie-Remešová Jitka-Hrnčářová Eliška-Popelková Marcela-King Nina
Trenér: Dítě Lubomír
 
Doba hry: 45+0 , 45+0
 
Diváků: 25
 
Rozhodčí: R-DOROTÍK Jan

Zpráva rozhodčího

Zranění D18 Holcmannová Žaneta (87050684) - v souboji o míč došlo k nezaviněnému zranění v oblasti pravého kotníku. Utkání nedohrála, byla střídána.

 
Výsledky 16. kola
datum a čas domácí hosté skóre
18.05.2024 17:00 Jevišovice-Mikulovice (10) Hodonín (4) 0 : 5
19.05.2024 10:00 Jihlava (9) Třebíč (8) 0 : 0
19.05.2024 11:00 Lokomotiva Brno B (3) Tasovice (5) 5 : 0
19.05.2024 13:30 Okříšky (2) Medlánky (6) 2 : 12
19.05.2024 17:00 Líšeň B (1) Moravská Třebová (7) 0 : 0
Zápas Líšeň B - Moravská Třebová bude kontumován z důvodu nenastoupení mužstva Moravská Třebová.
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Líšeň B 15 13 1 1 67:15 40
2 Lokomotiva Brno B 16 12 1 3 89:34 37
3 Medlánky 16 11 0 5 74:49 33
4 Hodonín 16 9 2 5 53:43 29
5 Jihlava 15 9 1 5 53:25 28
6 Tasovice 16 7 1 8 31:45 22
7 Třebíč 15 6 1 8 68:62 19
8 Jevišovice-Mikulovice 15 4 1 10 29:49 13
9 Moravská Třebová 14 0 2 12 18:69 2
10 Okříšky 16 0 2 14 13:104 2
 

 

Dorost - 1.třída - Skupina B

soutěžní ročník 2023/24

24. kolo
neděle 19.5.2024 od 14.00 hod.
 VS    
TJ Sokol Tasovice - SK Chrlice  4:2  poločas 3:0
 
Branky: 17´,26´ Szabo Matěj,37´Vojtíšek Petr,73´Dítě Jiří - 77´,81´Baier Tomáš
Sestva Tasovice
Kohoutek Adam-Konyárik Tomáš-Mitáš David-Mrkos Richard (K)-Kodytek Ondřej-Vojtíšek Petr-Szabo Matěj-Doležal Zdeněk-Ševela Šimon-Vomočil Matěj-Dítě Jiří-Buchta Petr-Kodytek Jan-Dikovský Dušan-Szabo Jakub-Matula Tomáš-Knotek Viktor-Koňařík Matěj
Trenér- Vomočil Václav
 
Počet diváků: 45
 
Doba hry: 45+1 , 45+1
 
ŽK: 55´Kodytek Ondřej - 71´Kurcikašvili Adam,85´Baier Tomáš
 
Rozhodčí- R-STRAPINA Radek

 

 

Hodnocení utkání asistentem mužstva TJ Sokol Tasovice- Jakub Houšť

 
 

 

Výsledky 24. kola
datum a čas domácí hosté skóre
08.05.2024 15:00 FC Pálava Mikulov (4) Křepice/Velké Němčice (8) 2 : 4
18.05.2024 10:00 FK Renocar Podolí (5) TJ Prosiměřice (7) 18 : 0
18.05.2024 14:00 SK Vojkovice (2) FC Moravský Krumlov (10) 4 : 0
18.05.2024 14:30 TJ Sokol Přímětice (3) FK Znojmo (9) 3 : 1
19.05.2024 14:00 TJ Sokol Tasovice (14) SK Chrlice (6) 4 : 2
19.05.2024 17:30 Čechie/Kahan (13) RAFK Rajhrad (12) 0 : 6
07.06.2024 17:30 FK Střelice (1) Sokol Dobšice (11) -- : --
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 FK Renocar Podolí 23 18 1 4 117:19 55
2 TJ Sokol Tasovice 23 18 1 4 86:27 55
3 RAFK Rajhrad 23 18 0 5 117:39 54
4 Sokol Dobšice 22 15 1 6 83:43 46
5 Čechie/Kahan 23 12 2 9 61:50 38
6 SK Chrlice 23 11 4 8 79:53 37
7 FC Moravský Krumlov 23 9 4 10 71:68 31
8 Křepice/Velké Němčice 23 10 1 12 47:62 31
9 FK Znojmo 23 8 4 11 63:58 28
10 TJ Sokol Přímětice 23 8 1 14 51:72 25
11 SK Vojkovice 23 7 4 12 32:53 25
12 FK Střelice 22 5 3 14 31:92 18
13 FC Pálava Mikulov 22 3 2 17 22:106 11
14 TJ Prosiměřice 22 2 2 18 28:146 8
 

Starší žáci- STARNET Okresní přebor-Skupina A 10+1

soutěžní ročník 2023/24

 
22. kolo
sobota 18.5. od 14:30 hod.
 VS 
TJ Sokol Tasovice - FCC SK Únanov 11:0  poločas 4:0
 
 
Branky:1´,15´,18´,48´Maurer Štěpán,14´Šnajdr Libor,39´,57´,59´Vasmanský Roman,46´,49´, Rapčan Kryštof,47´Doležal Stanislav 
 
Sestava Tasovice
Doležal Lukáš-Šnajdr Libor-Mališka Tadeáš-Vomočil Patrik-Rapčan Kryštof-Vasmanský Roman-Svoboda Roman-Doležal Stanislav(K)-Procházka Tomáš-Maurer Štěpán-Shehata Adam-Löfler Petr-Varga Ondřej-Vašina David-Hrdina Jakub-Svoboda Filip
Trenér:Fajkus Vojtěch
 
ŽK: 0 - 0
Doba hry: 35+0 , 35+0
 
Diváků: 20
 
Rozhodčí: Bukáček Pavel
 
Výsledky 22. kola
datum a čas domácí hosté skóre
08.05.2024 14:30 Dobšice (5) Prosiměřice (7) 7 : 1
18.05.2024 14:30 Tasovice (12) Únanov (6) 11 : 0
19.05.2024 11:30 Miroslav (2) Vedrovice (10) 5 : 0
19.05.2024 14:30 Jaroslavice (1) Vranov nad Dyjí (11) 6 : 0
19.05.2024 14:30 Hrádek (4) Štítary (8) 4 : 1
19.05.2024 14:30 Přímětice (3) volný los (9) ---
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jaroslavice 18 17 0 1 140:13 51
2 Dobšice 19 16 0 3 109:27 48
3 Prosiměřice 18 15 0 3 91:31 45
4 Tasovice 18 14 0 4 98:22 42
5 Přímětice 18 9 0 9 46:53 27
6 Hrádek 19 8 1 10 45:70 25
7 Miroslav 18 7 0 11 46:68 21
8 Vranov nad Dyjí 18 5 0 13 38:84 15
9 Štítary 18 4 1 13 48:97 13
10 Únanov 18 2 1 15 18:102 7
11 Vedrovice 18 1 1 16 15:127 4
 

 

Mladší žáci- okresní přebor-Skupina A  8+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

 
24. kolo
neděle 19.5.2024 od 14.30 hod.
Městys Vranov nad Dyjí VS 
SK Vranov nad Dyjí - TJ Sokol Tasovice 0:18  poločas 0:9  
 
Branky: 1´,4´Prokeš Jakub,2´Kočí Karel,11´,15´,20´,28´,54´Běhavka Bohumil,13´,58´Eliáš Ondřej,29´,51´Jedlička Lukáš,31´Melichar Samuel,36´,50´Juhaňák Jan,38´,41´Jedlička Jakub,52´Varga Ondřej
 
Sestava Tasovice:
Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Juhaňák Jan-Sedlák Ondřej-Hrdina Jakub-Běhavka Bohumil-Eliáš Ondřej-Zálešák Vojtěch-Jedlička Jakub-Jedlička Lukáš-Kočí Karel-Prokeš Jakub-Machala David-Pacík Jan-Janíček Michal-Tuna Tadeáš -Melichar Samuel
Trenér: Durajka Josef
 
Doba hry: 30+0 , 30+0
 
Diváků: 30
 
Rozhodčí: Černý Adam
 
Výsledky 24. kola
datum a čas domácí hosté skóre
24.03.2024 13:00 Dobšice (13) Jevišovice - Mikulovice (12) 5 : 0
18.05.2024 14:30 Šatov (14) Višňové (6) 0 : 3
19.05.2024 10:15 Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B (2) Blížkovice (10) 13 : 1
19.05.2024 12:00 1. SC Znojmo (4) Přímětice (8) 5 : 1
19.05.2024 14:30 Šanov (1) Hevlín (11) 9 : 0
19.05.2024 14:30 Prosiměřice (3) Miroslav (9) 0 : 6
19.05.2024 14:30 Vranov nad Dyjí (5) Tasovice (7) 0 : 18
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 1. SC Znojmo 21 18 1 2 145:21 55
2 Přímětice 22 16 3 3 93:27 51
3 Šanov 22 15 3 4 140:34 48
4 Dobšice 22 15 3 4 107:43 48
5 Tasovice 22 12 4 6 98:30 40
6 Miroslav 22 12 3 7 85:43 39
7 Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B 22 12 2 8 96:48 38
8 Hevlín 22 12 2 8 86:62 38
9 Višňové 22 8 3 11 71:75 27
10 Jevišovice - Mikulovice 22 7 3 12 46:81 24
11 Prosiměřice 21 3 2 16 26:102 11
12 Šatov 21 3 1 17 30:150 10
13 Blížkovice 22 2 1 19 18:138 7
14 Vranov nad Dyjí 21 1 1 19 25:212 4
 

Starší přípravka - O Přeborníka skupina B 

KINDERWELT Okresní soutěž skupina C  5+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

9. kolo
neděle 19.5.2024 od 10 a 11 hod.
 VS  
 TJ Sokol Tasovice - Vrbovec/Dyjákovičky 0:6  poločas 0:3
 
 
Branky:  3x Petrovka Patrik,2x Hrnčíř Lukáš,Klepáček Tomáš
Sestava Tasovice
Tuna Tadeáš-Viktorin Filip-Bálský Jiří Petr-Žák Jaroslav-Brzobohatý Šimon-Miléř Štěpán-Csanádi Jakub-Michalovič Vojtěch-Nedvěd Matěj-Svoboda Adam-Eliáš Marek Alois-Fárek Štěpán-Dvořák Lubomír-Pacík Jan(K) 
Trenér:Houšť František
 
Divák: 20
 
Doba hry: 20+0 , 20+0
 
TJ Sokol Tasovice - Vrbovec/Dyjákovičky 1:8 poločas 0:4 
Branky:  Pacík Jan - 3x Petrovka Patrik,2x Hrnčíř Lukáš,2x Klepáček Tomáš,Slováček Dominik
Sestava Tasovice
Tuna Tadeáš-Viktorin Filip-Bálský Jiří Petr-Žák Jaroslav-Brzobohatý Šimon-Miléř Štěpán-Csanádi Jakub-Michalovič Vojtěch-Nedvěd Matěj-Svoboda Adam-Eliáš Marek Alois-Fárek Štěpán-Dvořák Lubomír-Pacík Jan(K) 
Trenér:Houšť František
 
Divák: 20
 
Doba hry: 20+0 , 20+0
 
 
 
 
Další výsledky 9. kola
datum a čas domácí hosté skóre
14.05.2024 17:00 Šanov (4) Hrušovany nad Jevišovkou (1) 1 : 9
14.05.2024 18:00 Šanov (4) Hrušovany nad Jevišovkou (1) 3 : 13
15.05.2024 17:00 Moravský Krumlov (5) Miroslav zelená (6) 3 : 11
15.05.2024 18:00 Moravský Krumlov (5) Miroslav zelená (6) 7 : 3
19.05.2024 10:00 Tasovice (3) Vrbovec-Dyjákovičky (2) 0 : 6
19.05.2024 11:00 Tasovice (3) Vrbovec-Dyjákovičky (2) 1 : 8
 
Celková tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Miroslav zelená 18 14 2 2 173:54 44
2 Hrušovany nad Jevišovkou 18 14 2 2 119:47 44
3 Moravský Krumlov 18 12 2 4 165:66 38
4 Vrbovec-Dyjákovičky 18 6 1 11 85:116 19
5 Tasovice 18 2 1 15 46:156 7
6 Šanov 18 2 0 16 45:194 6
 
 
 
 

Mladší přípravka - O Umístění skupina A 

KINDERWELT Okresní soutěž skupina C  4+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

8. kolo
neděle 19.5.2024 od 10 a 11 hod.
 
... VS 
TJ Sokol Štítary - TJ Sokol Tasovice 4:11
hřiště:Štítary-přírodní tráva
Branky: Koch Karel,Bauer Zdeněk,Veselý Ondřej,Ferkovič Lukáš - Matoušek Tomáš,4x Zemanec Martin,2x Suchánek Martin,2x Bláha Ondřej,2x Hendl David
 
Sestava Tasovice
Moudrý Patrik-Fárek Matěj-Vasmanský Radim-Prokeš Adam-Medek Matyáš (K)-Matoušek Tomáš-Michalovič Štěpán-Zemanec Martin-Viktorin Eliáš-Blaha Ondřej-Suchánek Martin-Hendl David-Lašák Samuel
Trenér:Papaj Martin
 
Diváků: 30
 
Doba hry: 15+0 , 15+0
 
TJ Sokol Štítary - TJ Sokol Tasovice 4:17
hřiště:Štítary-přírodní tráva
Branky: 3x Fárek Matěj, Suchánek Martin,5x Zemanec Martin,6x Viktorin Eliáš
 
Sestava Tasovice
Moudrý Patrik-Fárek Matěj-Vasmanský Radim-Prokeš Adam-Medek Matyáš (K)-Matoušek Tomáš-Michalovič Štěpán-Zemanec Martin-Viktorin Eliáš-Blaha Ondřej-Suchánek Martin-Hendl David-Lašák Samuel
Trenér:Papaj Martin
 
Diváků: 30
 
Doba hry: 15+0 , 15+0
 
Výsledky 8. kola
datum a čas domácí hosté skóre
19.05.2024 10:00 Štítary (5) Tasovice (4) 4 : 11
19.05.2024 10:00 volný los (6) Dobšice modří (2) ---
19.05.2024 11:00 volný los (6) Dobšice modří (2) ---
19.05.2024 11:00 Štítary (5) Tasovice (4) 4 : 17
19.05.2024 14:00 FK Znojmo modrá (1) Miroslav červená (3) 4 : 4
19.05.2024 15:00 FK Znojmo modrá (1) Miroslav červená (3) 6 : 5
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Miroslav červená 14 9 1 4 86:53 28
2 FK Znojmo modrá 12 7 1 4 91:70 22
3 Tasovice 12 6 1 5 81:55 19
4 Dobšice modří 12 5 0 7 66:91 15
5 Štítary 14 3 1 10 58:113 10
 
 

MSD-skupina D - Rozlosování mužů "A"

 JARO 2024
kolo datum začátek
utkání
odjezd domácí utkání venkovní
utkání
BUS povrch
hřiště
předzápas
27. Ne
26.5.
17.00   MSK Břeclav     PT

Mladší žáci

Višňové- 14.30 hod.
28. Ne
2.6.
17.00 13.15   TATRAN
Ždírec nad Doubravou

Ke stadionu 152
BUS Ludvík PT  
29. Ne
9.6.
17.00   TJ Dálnice Speřice
 
    PT  
30. So
15.6.
17.00 13.30   FC Žďár nad Sázavou
Bezručova 439/56
BUS Ludvík PT  

-červené označené utkání se hraje v Tasovicích

-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích

-provedené změny modře

-BUS Ludvík(přeprava na utkání velký autobus )
-PT  přírodní tráva
-UT  umělá tráva
 
1.třída dorostu-skupina B - Rozlosování dorostu
  JARO 2024                                                             
kolo datum začátek
utkání
odjezd domácí
utkání
venkovní
utkání
BUS povrch
hřiště
25. Ne
26.5.
17.30 15.15   Čechie/Kahan
hřiště:
Zastávka u Brna
Kopečky 512
BUS
Ludvík
PT
26. So
1.6.
10.30   TJ Prosiměřice     PT-UT
14. So
8.6.
10.30   FK Střelice     PT-UT

-červené označené utkání se hraje v Tasovicích

-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích

-provedené změny modře

-BUS Ludvík(přeprava na utkání velký autobus )
-PT  přírodní tráva
-UT  umělá tráva
 
 
MSDŽ-skupina C -  Rozlosování žen
JARO 2024
 
kolo datum začátek
utkání
domácí
utkání
venkovní
utkání
povrch
hřiště
předzápas
17. So
25.5.
17.00 FK Hodonín   UT st. žáci
Jaroslavice
14.30 hod.
18. So
1.6.
10.00   Jevišovice/Milkulovice
Hřiště: Jevišovice
UT  

Mužstvo žen bude jezdit na zápasy os. auty.

-červené označené utkání se hraje v Tasovicích

-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích

-provedené změny modře

-PT  přírodní tráva
-UT  umělá tráva
 

Okresní přebor - Rozlosování mužů "B"

 JARO 2024
kolo datum začátek
utkání
domácí
utkání
venkovní
utkání
povrch
hřiště
předzápas
25. Ne
26.5.
17.00   FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky
Hřiště: Vrbovec
PT  
26. So
1.6.
17.00 FK Práče   PT-UT  
14. So
8.6.
17.00 TJ Prosiměřice   PT-UT  
15. So
15.6.
17.00   TJ Sokol Šanov    
 Mužstvo muži "B" budou jezdit na zápasy os. auty.

-červené označené utkání se hraje v Tasovicích

-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích

-provedené změny modře

-PT  přírodní tráva
-UT  umělá tráva
 
Okresní přebor-skupina A   10+1 - Rozlosování starších žáků
  JARO 2024                                                             
kolo datum začátek
utkání
odjezd domácí
utkání
venkovní
utkání
BUS povrch
hřiště
předzápasem
12. So
25.5.
14.30   SK Sokol Jaroslavice     PT-UT ženy
13. Ne
2.6.
10.00 9.00   TJ Prosiměřice BUS
Ludvík
   

-červené označené utkání se hraje v Tasovicích

-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích

-provedené změny modře

-BUS Ludvík(přeprava na utkání velký autobus )
-PT  přírodní tráva
-UT  umělá tráva
 

 

 Okresní přebor-skupina A   8+1 - Rozlosování mladších žáků
  JARO 2024
kolo datum začátek
utkání
odjezd domácí
utkání
venkovní
utkání
BUS povrch
hřiště
předzápasem
25. Ne
26.5.
14.30   TJ Višňové     PT-UT muži "A"
26. Ne
2.6.
14.30 13.15   SK TATRAN Šatov BUS
20míst
Ludvík
PT  
14. So
8.6.
12.30 11.30   TJ Sokol Přímětice BUS
Ludvík
PT  
15. Ne
16.6.
10.30   FC Miroslav     PT-UT  

-červené označené utkání se hraje v Tasovicích

-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích

-provedené změny modře

-BUS Ludvík(přeprava na utkání velký autobus )
-PT  přírodní tráva
-UT  umělá tráva

 

 

 
  
KINDERWELT starší přípravka O Přeborníka skupina B
JARO 2024
 

 

kolo datum začátek
utkání
odjezd domácí
utkání
venkovní
utkání
BUS povrch
hřiště
10. St
29.5.
17 a 18    FC Miroslav zelená      

-červené označené utkání se hraje v Tasovicích

-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích

-provedené změny modře

-BUS Ludvík(přeprava na utkání velký autobus )
-PT  přírodní tráva
-UT  umělá tráva
 

 

KINDERWELT mladší přípravka O Umístění skupina A
JARO 2024

 

kolo datum začátek
utkání
odjezd domácí
utkání
venkovní
utkání
BUS povrch
hřiště
9. Ne
26.5.
10 a 11   FK Znojmo modrá     PT-UT
10. So
1.6.
10 a 11 9.00   Sokol Dobšice BUS
Ludvík
 

-červené označené utkání se hraje v Tasovicích

-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích

-provedené změny modře

-BUS Ludvík(přeprava na utkání velký autobus )
-PT  přírodní tráva
-UT  umělá tráva
 

 

 
 
 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode