Mužstva | Po 29.7. |
Út 30.7. |
St 31.7. |
Čt 1.8. |
Pá 2.8. |
Muži A | 18 hod.-Tasovice terén UT |
18 hod.-Tasovice tráva PT |
18. hod. Hrádek | ||
Muži B | |||||
Ženy | 18.00-19.30 UT | ||||
Dorost | 18.00-19.30 UT | 18.00-19.30 UT | |||
St. žáci | 17.00-18.30 UT | 15.30-17.00 UT | |||
Ml. žáci | |||||
St. přípravka | 15.30-17.00 PT | 15.30-17.00 PT | |||
Ml. přípravka | 15.30-17.00 PT | 15.30-17.00 PT |
Tréninkové jednotky jiných klubů na umělém povrchu v Tasovicích
S pozdravem
Mgr. Radim Hübner
muži "B"
čtvrtek 1.8. od 18:00 hod. FK Znojmo "A" - TJ Sokol Tasovice "B"
hřiště:Dyjákovičky
Vlastní přeprava os. auty.
Ženy
1. 17.8. od 17:00 hod.-TJ Sokol Tasovice - FK Líšeň B
hřiště:Tasovice-tráva
2.Ne 25.8. od 17:00 hod.-TJ Sokol Tasovice - Sitenzdorf
hřiště:Tasovice-UMT
Dorost
1.So 27.7. od 10:00 hod. TJ Sokol Tasovice-1.SC Znojmo U17
hřiště: Olbramkostel
Vlastní přeprava os. auty.
2. So 3.8. od 10.30 hod.-TJ Sokol Tasovice-Hajduk Lipník(KP)
hřiště: Valeč
Odjezd autobusu od stadionu: 9.00 hod.
Soutěž ve vaření kotlíkového guláše proběhne v sobotu 31.8.2024 od 11 hodin na fotbalovém hřišti Tasovice. Vice v pozvánce.
Aktuální mistrovské utkání mužů
Delegace utkání
datum a čas | domácí | hosté | hřiště |
---|---|---|---|
02.08.2024 18:00 | Vrchovina (1) | Polná (16) | N. Město na M. |
03.08.2024 10:15 | Kuřim (7) | Bohunice (10) | Kuřim, U stadionu 1970/4 - tráva |
03.08.2024 10:15 | Speřice (5) | Velká Bíteš (12) | Speřice |
03.08.2024 17:00 | Břeclav (6) | Třebíč (11) | Břeclav, Lesní 10 |
04.08.2024 17:00 | Tasovice (8) | Lanžhot (9) | Tasovice |
04.08.2024 17:00 | Ždírec nad Doubravou (3) | Líšeň B (14) | Ždírec nad Doubravou |
04.08.2024 17:00 | Havlíčkův Brod (4) | Humpolec (13) | Havlíčkův Brod |
04.08.2024 17:00 | Velké Meziříčí (2) | Žďár nad Sázavou (15) | V. Meziříčí - tráva |
Aktuální mistrovská utkání ostatních celků
datum a čas | domácí | hosté | hřiště | pzn. |
---|---|---|---|---|
09.08.2024 18:00 | Miroslav A (1) | Jevišovice - Mikulovice A (2) | Miroslav | |
10.08.2024 17:00 | Tasovice B (14) | Dyjákovice (8) | Tasovice-tráva | 1.-přírodní tráva , 2.-UT3G |
10.08.2024 17:00 | Horní Kounice A (9) | Hrušovany nad Jevišovkou (7) | Horní Kounice | |
11.08.2024 10:15 | Dobšice B (10) | Práče A (6) | Dobšice | |
11.08.2024 17:00 | Únanov A (12) | Božice A (4) | Únanov | |
11.08.2024 17:00 | Hrádek (13) | Šanov (3) | Hrádek | |
11.08.2024 17:00 | Blížkovice (11) | Moravský Krumlov B (5) | Blížkovice |
Delegace utkání
Další utkání 2.kola
Delegace utkání
Další utkání kola
datum a čas | domácí | hosté | hřiště |
---|---|---|---|
18.08.2024 12:30 | Přímětice bílá (3) | Prosiměřice (1) | Přímětice |
18.08.2024 14:30 | Přímětice modrá (4) | Hrádek/Jaroslavice (11) | Přímětice |
18.08.2024 14:30 | Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B (2) | Tasovice (12) | Vrbovec |
18.08.2024 14:30 | Únanov (5) | Vranov nad Dyjí (10) | Únanov |
18.08.2024 14:30 | Dobšice (7) | Jevišovice - Mikulovice (8) | Dobšice |
18.08.2024 14:30 | Štítary (6) | Miroslav (9) | Štítary |
datum a čas | domácí | hosté | hřiště | pzn. |
---|---|---|---|---|
11.08.2024 10:30 | Tasovice (10) | Miroslav (6) | UMT Tasovice | 1.-UT3G , 2.-přírodní tráva |
11.08.2024 10:30 | 1. SC ZNOJMO - mládež (11) | Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B. (5) | Olbramkostel | |
11.08.2024 14:30 | Šanov (1) | Jevišovice - Mikulovice (2) | Šanov | |
11.08.2024 14:30 | Blížkovice (13) | Višňové (3) | Blížkovice | |
11.08.2024 14:30 | Dobšice (14) | Hrušovany nad Jevišovkou (8) | Dobšice | |
11.08.2024 14:30 | Šatov (12) | Přímětice (4) | Šatov |
MUŽI A - MSD - Skupina D
Výsledky . kola
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZBROJOVKA BRNO B | 30 | 25 | 2 | 3 | 78:21 | 77 |
2 | Lanžhot | 30 | 18 | 5 | 7 | 67:36 | 59 |
3 | Líšeň B | 30 | 17 | 3 | 10 | 59:37 | 54 |
4 | Vrchovina Nové Město | 30 | 15 | 8 | 7 | 69:45 | 53 |
5 | Havlíčkův Brod | 30 | 14 | 9 | 7 | 47:31 | 51 |
6 | Velká Bíteš | 30 | 13 | 10 | 7 | 54:43 | 49 |
7 | Ždírec | 30 | 13 | 6 | 11 | 40:37 | 45 |
8 | HUMPOLEC | 30 | 12 | 5 | 13 | 44:48 | 41 |
9 | POLNÁ | 30 | 12 | 4 | 14 | 45:52 | 40 |
10 | Žďár nad Sázavou | 30 | 12 | 3 | 15 | 45:52 | 39 |
11 | Speřice | 30 | 8 | 7 | 15 | 35:60 | 31 |
12 | Břeclav | 30 | 8 | 7 | 15 | 38:53 | 31 |
13 | Velké Meziříčí | 30 | 8 | 7 | 15 | 33:58 | 31 |
14 | Tasovice | 30 | 9 | 4 | 17 | 41:57 | 31 |
15 | Pelhřimov | 30 | 6 | 10 | 14 | 36:51 | 28 |
16 | Stará Říše | 30 | 2 | 6 | 22 | 27:77 | 12 |
MUŽI B - Znojemské pivo Okresní přebor
Soutěžní ročník 2023/24
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rakšice A | 26 | 16 | 8 | 2 | 70:37 | 56 |
2 | Moravský Krumlov B | 26 | 15 | 4 | 7 | 86:48 | 49 |
3 | Tasovice B | 26 | 14 | 4 | 8 | 60:46 | 46 |
4 | Horní Kounice A | 26 | 13 | 4 | 9 | 76:57 | 43 |
5 | Práče A | 26 | 14 | 1 | 11 | 61:63 | 43 |
6 | Hrádek | 26 | 11 | 6 | 9 | 50:52 | 39 |
7 | Šanov | 26 | 11 | 5 | 10 | 71:68 | 38 |
8 | Blížkovice A | 26 | 11 | 3 | 12 | 65:69 | 36 |
9 | Božice A | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:77 | 35 |
10 | Dobšice B | 26 | 9 | 5 | 12 | 76:78 | 32 |
11 | Únanov A | 26 | 7 | 7 | 12 | 44:47 | 28 |
12 | Prosiměřice A | 26 | 8 | 3 | 15 | 46:72 | 27 |
13 | Vrbovec-Dyjákovičky | 26 | 6 | 3 | 17 | 56:74 | 21 |
14 | Suchohrdly | 26 | 5 | 6 | 15 | 41:78 | 21 |
Soutěžní ročník 2023/24
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Líšeň B | 18 | 16 | 1 | 1 | 76:18 | 49 |
2 | Lokomotiva Brno B | 18 | 14 | 1 | 3 | 105:34 | 43 |
3 | Medlánky | 18 | 12 | 0 | 6 | 78:51 | 36 |
4 | Jihlava | 18 | 11 | 1 | 6 | 62:30 | 34 |
5 | Hodonín | 18 | 10 | 2 | 6 | 56:47 | 32 |
6 | Tasovice | 18 | 7 | 1 | 10 | 32:51 | 22 |
7 | Třebíč | 18 | 6 | 2 | 10 | 79:76 | 20 |
8 | Jevišovice-Mikulovice | 18 | 6 | 1 | 11 | 38:54 | 19 |
9 | Moravská Třebová | 18 | 1 | 2 | 15 | 20:92 | 5 |
10 | Okříšky | 18 | 0 | 3 | 15 | 18:111 | 3 |
soutěžní ročník 2023/24
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Tasovice | 26 | 21 | 1 | 4 | 103:27 | 64 |
2 | RAFK Rajhrad | 26 | 21 | 0 | 5 | 141:39 | 63 |
3 | FK Renocar Podolí | 26 | 20 | 2 | 4 | 126:24 | 62 |
4 | Sokol Dobšice | 26 | 18 | 1 | 7 | 107:47 | 55 |
5 | Čechie/Kahan | 26 | 14 | 2 | 10 | 70:55 | 44 |
6 | SK Chrlice | 26 | 13 | 4 | 9 | 97:57 | 43 |
7 | FC Moravský Krumlov | 26 | 11 | 5 | 10 | 78:69 | 38 |
8 | FK Znojmo | 26 | 10 | 4 | 12 | 75:65 | 34 |
9 | Křepice/Velké Němčice | 26 | 11 | 1 | 14 | 54:72 | 34 |
10 | SK Vojkovice | 26 | 8 | 4 | 14 | 36:61 | 28 |
11 | TJ Sokol Přímětice | 26 | 8 | 1 | 17 | 52:89 | 25 |
12 | FK Střelice | 26 | 5 | 3 | 18 | 32:121 | 18 |
13 | FC Pálava Mikulov | 26 | 3 | 2 | 21 | 27:130 | 11 |
14 | TJ Prosiměřice | 26 | 3 | 2 | 21 | 35:177 | 11 |
soutěžní ročník 2023/24
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslavice | 20 | 19 | 0 | 1 | 152:15 | 57 |
2 | Dobšice | 20 | 17 | 0 | 3 | 125:27 | 51 |
3 | Prosiměřice | 20 | 16 | 0 | 4 | 95:35 | 48 |
4 | Tasovice | 20 | 15 | 0 | 5 | 104:27 | 45 |
5 | Přímětice | 20 | 10 | 0 | 10 | 53:61 | 30 |
6 | Hrádek | 20 | 9 | 1 | 10 | 49:72 | 28 |
7 | Miroslav | 20 | 8 | 0 | 12 | 51:79 | 24 |
8 | Štítary | 20 | 5 | 1 | 14 | 53:114 | 16 |
9 | Vranov nad Dyjí | 20 | 5 | 0 | 15 | 41:94 | 15 |
10 | Únanov | 20 | 2 | 1 | 17 | 19:109 | 7 |
11 | Vedrovice | 20 | 2 | 1 | 17 | 24:133 | 7 |
Soutěžní ročník 2023/24
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. SC Znojmo | 26 | 23 | 1 | 2 | 184:31 | 70 |
2 | Přímětice | 26 | 19 | 4 | 3 | 114:36 | 61 |
3 | Šanov | 26 | 18 | 3 | 5 | 158:37 | 57 |
4 | Dobšice | 26 | 17 | 3 | 6 | 122:58 | 54 |
5 | Tasovice | 26 | 15 | 5 | 6 | 115:32 | 50 |
6 | Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B | 26 | 16 | 2 | 8 | 123:55 | 50 |
7 | Miroslav | 26 | 14 | 3 | 9 | 101:57 | 45 |
8 | Hevlín | 26 | 12 | 2 | 12 | 91:87 | 38 |
9 | Višňové | 26 | 9 | 3 | 14 | 86:93 | 30 |
10 | Jevišovice - Mikulovice | 26 | 7 | 3 | 16 | 48:112 | 24 |
11 | Prosiměřice | 26 | 6 | 2 | 18 | 40:115 | 20 |
12 | Vranov nad Dyjí | 26 | 4 | 1 | 21 | 40:229 | 13 |
13 | Šatov | 26 | 3 | 1 | 22 | 36:183 | 10 |
14 | Blížkovice | 26 | 2 | 1 | 23 | 21:154 | 7 |
KINDERWELT Okresní soutěž skupina C 5+1
Soutěžní ročník 2023/24
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav zelená | 20 | 16 | 2 | 2 | 187:60 | 50 |
2 | Hrušovany nad Jevišovkou | 20 | 16 | 2 | 2 | 134:55 | 50 |
3 | Moravský Krumlov | 20 | 12 | 2 | 6 | 173:81 | 38 |
4 | Vrbovec-Dyjákovičky | 20 | 8 | 1 | 11 | 101:123 | 25 |
5 | Tasovice | 20 | 2 | 1 | 17 | 52:170 | 7 |
6 | Šanov | 20 | 2 | 0 | 18 | 52:210 | 6 |
KINDERWELT Okresní soutěž skupina C 4+1
Soutěžní ročník 2023/24
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav červená | 16 | 11 | 1 | 4 | 99:62 | 34 |
2 | FK Znojmo modrá | 16 | 10 | 1 | 5 | 133:97 | 31 |
3 | Tasovice | 16 | 8 | 1 | 7 | 112:91 | 25 |
4 | Dobšice modří | 16 | 5 | 0 | 11 | 84:121 | 15 |
5 | Štítary | 16 | 4 | 1 | 11 | 71:128 | 13 |
4. Moravskoslezská liga-skupina D
Rozlosování mužů "A" - PODZIM 2024
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání | venkovní utkání |
BUS | předzápas |
1. | Ne 4.8. |
17.00 | TJ Sokol Lanžhot | ||||
2. | So 10.8. |
10.15 | 7.45 | TJ TATRAN Bohunice Neužilova 201/35 |
BUS Ludvík | xxxxx | |
3. | Ne 18.8. |
16.30 | SK FŠ Třebíč | ||||
4. | So 24.8. |
16.30 | 13.30 | FC PBS Velká Bíteš Vlkovská |
BUS Ludvík | xxxxx | |
5. | Ne 1.9. |
16.00 | AFC Humpolec | ||||
6. | So 7.9. |
16.00 | 13.30 | SK Líšeň "B" Kučerova 1776/4 |
BUS Ludvík | xxxxx | |
7. | Ne 15.9. |
16.00 | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou | Ml. žáci 1.SC Znojmo FK 13.00 hod. |
|||
8. | So 21.9. |
15.30 | 11.45 | SFK Vrchovina Nové město na Moravě |
BUS Ludvík | ||
9. | Ne 29.9. |
15.30 | FC Velké Meziříčí | Ml. žáci Blížkovice 12.30 hod. |
|||
10. | Ne 6.10. |
15.00 | 11.15 | TATRAN Ždírec nad Doubravou Ke stadionu 152 |
BUS Ludvík | ||
11. | Ne 13.10. |
15.00 | FC Slovan Havlíčkův Brod | Ml. žáci Jevišovice-Mikulovice 12.00 hod. |
|||
12. | Ne 20.10. |
14.30 | 10.45 | TJ Dálnice Speřice | BUS Ludvík | ||
13. | Ne 27.10. |
14.30 | MSK Břeclav | Ml.žáci Přímětice 11.30 hod. |
|||
14. | So 2.11. |
10.15 | 7.30 | FC Kuřim U stadionu 1970/4 |
BUS Ludvík | ||
15. | So 9.11. |
14.00 | Slavoj Polná |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS | povrch hřiště |
2. | So 10.8. |
10.30 | FK Znojmo mládež | UT-PT | |||
3. | Ne 18.8. |
17.00 | 15.00 | TJ TATRAN Starý Lískovec hřiště:Klobásova 600/79 |
ANO | PT | |
4. | So 24.8. |
10.30 | Velké Němčice-Nosislav | UT-PT | |||
5. | Ne 1.9. |
14.15 | 12.15 | FC Pálava Mikulov | ANO | PT | |
6. | So 7.9. |
10.30 | Sokol Dobšice | UT-PT | |||
7. | So 14.9. |
13.00 | 11.00 | Újezd/Křenovice hřiště:U Hřiště 21, Újezd u Brna |
ANO | PT | |
8. | So 21.9. |
10.30 | FK Renocar Podolí | UT-PT | |||
9. | So 28.9. |
16.00 | 14.00 | SK Chrlice hřiště:Blümlova 764/41 |
ANO | PT | |
10. | So 5.10. |
10.30 | FC Moravský Krumlov | UT-PT | |||
11. | Ne 13.10. |
12.15 | 10.00 | FC Soběšice hřiště:Borová 510/30 |
ANO | PT | |
12. | So 19.10. |
10.30 | Zastávka-Zbýšov | UT-PT | |||
13. | Ne 27.10. |
14.00 | 12.15 | FK 1932 Hrušovany u Brna hřiště:Jízdárenská 684 |
ANO | PT | |
1. | So 2.11. |
11.00 | 9.15 | SK Vojkovice | ANO | PT |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
domácí utkání |
venkovní utkání |
povrch hřiště |
předzápas |
Mužstvo žen bude jezdit na zápasy os. auty.
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
Znojemské pivo 8.liga - Rozlosování mužů "B"
kolo | datum | začátek utkání |
domácí utkání |
venkovní utkání |
povrch hřiště |
2. | SO 10.8. |
17.00 | SK AJAX Dyjákovice | PT-UT | |
3. | Pá 16.8. |
18.30 | FOTBAL Jevišovice-Mikulovice hřiště: Mikulovice |
||
4. | Ne 25.8. |
14.00 | TJ Horní Kounice | PT-UT | |
5. | So 31.8. |
16.30 | TJ Sokol Šanov | ||
6. | Ne 8.9. |
14.00 | Sokol Dobšice "B" | PT-UT | |
7. | So 14.9. |
16.00 | TJ Sokol Božice | ||
8. | Ne 22.9. |
14.00 | TJ Sokol Blížkovice | PT-UT | |
9. | Ne 29.9. |
15.00 | FC M. Krumlov "B" hřiště:1.-M.Krumlov , 2.-Polánka |
||
10. | So 5.10. |
15.30 | FCC SK Únanov | UT-PT | |
11. | Ne 13.10 |
15.00 | FK Práče | ||
12. | So 19.10. |
15.00 | TJ Sokol Hrádek | UT-PT | |
13. | Ne 27.10. |
14.00 | TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou |
||
1. | So 2.11. |
14.00 | FC Miroslav |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
STARNET Okresní liga starších žáků-skupina A 10+1
Rozlosování starších žáků- PODZIM 2024
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS Ludvík |
povrch hřiště |
předzápasem |
3. | Ne 18.8. |
14.30 | 13.30 | Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B hřiště: Vrbovec |
ANO | PT | ||
4. | Ne 25.8. |
10.00 | FOTBAL Jevišovice-Mikulovice | UT-PT | ||||
5. | Ne 1.9. |
12.30 | 11.30 | TJ Sokol Přímětice | ANO | PT | ||
6. | So 7.9. |
13.00 | FC Miroslav | UT-PT | ||||
7. | Ne 15.9. |
14.00 | 13.00 | TJ Sokol Přímětice | ANO | PT | ||
8. | So 21.9. |
13.00 | SK Vranov nad Dyjí | UT-PT | ||||
9. | Ne 29.9. |
13.00 | 12.00 | FCC SK Únanov | ANO | PT | ||
10. | Ne 6.10. |
10.00 | Hrádek-Jaroslavice | UT-PT | ||||
11. | Ne 13.10. |
12.30 | 11.15 | TJ Sokol Štítary | ANO | PT | ||
1. | Ne 20.10. |
12.30 | 11.30 | TJ Prosiměřice | ANO | PT | ||
2. | So 26.10. |
13.00 | Sokol Dobšice | UT-PT | zápas-ženy Lokomotiva Brno "B" 10.30 hod. |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS Ludvík |
povrch hřiště |
předzápasem |
2. | Ne 11.8. |
10.30 | FC Miroslav | UT-PT | ||||
3. | Ne 17.8. |
VOLNO | ||||||
4. | So 24.8. |
13.00 | TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou | UT-PT | ||||
5. | So 31.8. |
10.00 | 9.00 | TJ Prosiměřice | ANO | PT | ||
6. | Ne 8.9. |
14.00 | 13.00 | Sokol Dobšice | ANO | PT | ||
7. | Ne 15.9. |
13.00 | 1.SC Znojmo FK | UT-PT | Předzápasem mužům „A“ | |||
8. | Ne 22.9. |
13.30 | 12.15 | SK TATRAN Šatov | ANO | PT | ||
9. | Ne 29.9. |
12.30 | TJ Sokol Blížkovice | UT-PT | Předzápasem mužům „A“ | |||
10. | Ne 6.10. |
13.00 | 11.45 | TJ Sokol Šanov | ANO | PT | ||
11. | Ne 13.10. |
12.00 | FOTBAL Jevišovice-Mikulovice | UT-PT | Předzápasem mužům „A“ | |||
12. | So 19.10. |
13.00 | 11.45 | TJ Višňové | ANO | PT | ||
13. | Ne 27.10. |
11.30 | TJ Sokol Přímětice | UT-PT | Předzápasem mužům „A“ | |||
1. | Ne 3.11. |
10.15 | 9.15 | Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo "B" hřiště: Dyjákovičky |
ANO | PT |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS | povrch hřiště |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
kolo | datum | začátek utkání |
odjezd | domácí utkání |
venkovní utkání |
BUS | povrch hřiště |
-červené označené utkání se hraje v Tasovicích
-černě označené utkání se hrají na venkovních hřištích
-provedené změny modře
Dopravce našeho klubu
Vytvořeno službou Webnode