Neděle   23.5. od 15.00 hod.
TJ Sokol Tasovice B - FC Valtrovice (IV.třídu) 5:1  poločas 2:0
Branky: Doležal Zdeněk 2x,Tuna 2x,Fajkus
Sestava:Hřebabecký-Lattner-Juhaňák-Fila-Kodytek Ondřej-Lesniak-Kočí-Novák-Kordač-Kodytek Jakub-Dítě-Vomočil-Fajkus-Purč-Doležal-Vašina-Tuna

První poločas byl plný nepřesností z obou stran.Ve druhém poločase jsme zlepšili mezihru a soupeře jsme přehráli.Obdrženou branku jsme dostali už za rozhodnutého stavu 4:0.

Branky:Kodytek Jakub 2, Jeřábek Jan

Sestava:  Lattner - Novák, Fila, Kodytek Ondřel, Jeřábek Milan -Kodytek Jakub, Dítě, Sláma, Fajkus - Lesniak
              Jeřábek Jan ( Tuna, Vašina, Kočí )

Hrádek se spoustou hráčů kteři nastupovali za Tasovice prvních 20 minut dominoval na hřišti poté se hra
vyrovnala a přicházely šance i na naši straně Kuba Kodytek snižoval za stavu 2:0 třetí gol jsme dostaly minutu
před koncem poločasu. Na začátku druhé půle jsme se snažily o snížení,ale šance jsme neproměnily
za to soupeř ano.Ke konci se hrálo bez obran tak mohlo být skore na obou stranách daleko vyšší.