Výsledky

26.kolo

FC KUŘIM - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
5:1 (1:1)

BRANKY: KOZUMPLÍK 2, BABÁK, KUČERA, SKOUMAL - SZAJKO

Sobota 18.6.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

25.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - FC MORAVSKÝ KRUMLOV
4:0 (1:0)

BRANKY: SEDLÁŘ 3, ŠOPÁK

FOTO - Radek Lapeš 

Sobota 11.6.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________ 

24.kolo

FC SVRATKA BRNO - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
0:3 (0:1)

BRANKY: SEDLÁŘ, SZAJKO, vlastní

FOTO - Radek Lapeš 

Sobota 4.6.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

23.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - FK MUTĚNICE
0:2 (0:0)

BRANKY: ZÁVORKA, ČEPIL MARCEL

Středa 15.6.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________ 

22.kolo

TJ TATRAN STARÝ LÍSKOVEC - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
4:2 (2:1)

BRANKY: PAŘÍZEK 2, REITER, VOBORNÍK - BLAHOUDEK, SEDLÁŘ

Neděle 22.5.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

21.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - 1. SC ZNOJMO "B"
2:4 (1:2)

BRANKY: SZAJKO 2 - JUHAŇÁK 3, KOCIÁN

FOTO - Radel Lapeš   

Sobota 14.5.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________ 

20.kolo

SK SLATINA - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
0:1 (0:0)

BRANKA: BUDNÝ

Sobota 7.5.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

19.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - ČAFC ŽIDENICE
5:2 (4:0)

BRANKY: BLAHOUDEK, ČERMÁK, SZAJKO, SEDLÁŘ, BUDNÝ - MIKŠOVSKÝ 2

Sobota 30.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 

18.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - RSM HODONÍN "B"
4:3 (2:1)

BRANKY: SEDLÁŘ 3, ČERMÁK - BIDMON, KORYČANEK, VANDA

Sobota 23.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________ 

17.kolo

FK BLANSKO - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
4:0 (0:0)

BRANKY: HEPP 2, ZOUHAR p.k., ZAVORAL

ČK: SLIŽÍK

FOTO  - Radek Lapeš 

Sobota 16.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

16.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - FC BOSKOVICE
1:1 (0:0)

BRANKY: SEDLÁŘ - FOJT

FOTO - Radek Lapeš 

Sobota 9.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

15.kolo

FC DOSTA BYSTRC-KNÍNIČKY - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
3:0 kontumačně

Sobota 2.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

14.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - MSK BŘECLAV "B"
1:2 (0:1)

BRANKY: SEDLÁŘ - FERBAR, NEŠPOR

Sobota 13.11.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

1.kolo

MSK BŘECLAV "B" - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
5:2 (4:1)

BRANKY: HAKALA 3, KURIAL, SEGUNDO - ČERMÁK, SEDLÁŘ

Neděle 7.11.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

13.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - FC KUŘIM
2:4 (2:2)

BRANKY: ČERMÁK 2 - PEŘINA 2, BABÁK, STŘÍŽ

Sobota 30.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

12.kolo

FC MORAVSKÝ KRUMLOV - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
10:0 (3:0)

BRANKY: VEJVALKA 3, ŘEZÁČ 3, HOLÝ 2, PECINA, TAUVINKL

Neděle 24.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

11.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - FC SVRATKA BRNO
2:4 (0:1)

BRANKY: ČERMÁK, DVOŘÁK - ŠKAROUPKA 2, MATOUŠEK, VLASTNÍ

Sobota 16.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

10.kolo

FK MUTĚNICE - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
2:1 (0:1)

BRANKY: SKOČÍK, ČEPIL - SEDLÁŘ

Sobota 9.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

9.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - TJ TATRAN STARÝ LÍSKOVEC
2:6 (1:2)

BRANKY: ČERMÁK, HAVLÍK - PELOUŠEK 4, OLŠAN, VASYLEVSKÝ

FOTO ZE ZÁPASU: ZDE  

Sobota 2.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

8.kolo

1. SC ZNOJMO "B" - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
1:1 (0:1)

BRANKY: BENDA - SZAJKO

Neděle 25.9.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

7.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - SK SLATINA
3:1 (0:0)

BRANKY: SZAJKO 2, BLAHOUDEK - PYSZKO

Neděle 18.9.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

6.kolo

ČAFC ŽIDENICE - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
1:1 (0:0)

BRANKY: BEDRNA - SEDLÁŘ

Neděle 12.9.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

5.kolo

RSM HODONÍN "B" - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
6:1 (1:0)

BRANKY: HLAVÁČ, JELÍNEK, KMÍNEK, KORYČÁNEK, MATŮŠEK, PETRÁK - SEDLÁŘ

Sobota 4.9.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

4.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - FK APOS BLANSKO
0:3 (0:1)

BRANKY: TRTÍLEK 2 , ZOUHAR

Sobota 28.8.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

3.kolo

FC BOSKOVICE - TJ SOKOL TASOVICE dorost starší
6:1 (0:1)

BRANKY: GRENAR 2, ADAMEC, BLAHA, DVOŘÁK, FOJT - BUDNÝ

Neděle 22.8.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

2.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost starší - DOSTA BYSTRC 
0:2 (0:1)

BRANKY: JIŘÍ VALA, POLÁŠEK TOMÁŠ

Sobota 14.8.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Kontakt

TJ Sokol Tasovice

phoust@seznam.cz

Tasovice 193
Tasovice
67125

603712517

Vyhledávání

Správce stránek: Zdeněk Macháček
E-mail: Mach.11@seznam.cz

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode