Rozhovor Kuba Čermák

Jak probíhá příprava a jak ji zvládáš?

Jako každý rok jsem se na přípravu těšil, po dlouhé pauze se každý z nás těšil na balón a věci kolem fotbalu, zimní příprava je však o celkové nabrání fyzické, ale i psychické kondice. Přípravu zatím zvládám dobře, i když nás v současné době není dostatek na oba týmy dorostu jsou u nás v týmu kluci, kteří chodí pravidelně a poctivě, samozřejmě by jsme potřebovali posílit, což se nám zatím příliš nedaří, ale třeba uznat že vedení a náš trenér se snaží jak jen mohou.. .

Co očekáváš od jarní sezóny?

Určitě nejen já, ale celý náš tým se budeme snažit o lepší umístění v tabulce, i když je to dost těžké, myslím že se po zimní přípravě zvedneme a dostaneme do dobré pohody. Co bych však viděl nejraději, je chuť kluků hrát fotbal, nemyslím jen tým dorostu, ale celkově mládež v Tasovicích. Doufejme že se nám aspoň něco z toho splní..

Jaké jsou tvé plány do budoucna?

Myslím, že je těžké si něco plánovat, většinou to pak nevýjde, ale co je pro mě snem a přáním je se jednou dostat do A mužstva Sokolu Tasovice, ale na to je samozřejmě ještě dost času :-)

Je něco, co by si chtěl v klubu nebo v dorostu změnit?

Chtěl bych, aby jsme měli v Tasovicích umělý trávník, to by asi ocenil každý, i když už jsem něco slyšel, že by umělý trávník být měl, doufám, že tomu tak nakonec bude...

Kdo je tahounem dorostu a kdo se stará v kabině o zábavu?

Pro mě je největším tahounem mužstva Marcel Blahoudek (CINDA). Zahrnuje obě vlastnosti najednou, nejen že se stará o srandu v kabině a pohodovou náladu, ale také je právě tím kdo nás táhne dopředu. Kapitán a vůdčí osobnost našeho týmu.

Jaké máš volnočasové aktivity?

Ve volném ačse mě baví skoro všechny sporty,a rád si zahraji jakýkoliv z nich. Ve volném čase chodíme často s kamarádama ven, také si spolu chodíme zahrát fotbal na kurty, nebo školní hřiště.

Tvůj oblíbený trenér?

Oblíbeným trenérem byl pro mě jak trenér Paul a Mička ve Znojmě, tak i pan Václav Dvořák, který mě však trénoval jen na výběrech OFS. Nejoblíbenějším je pro mě ale současný trenér dorostu Milan Kalaš.

Oblíbené číslo dresu?

14 se kterým právě hraji, ale oblíbené  je také  číslo 11.

Co by si chtěl vzkázat fanouškům?

Aby stále chodili podporovat Tasovický fotbal, jak tomu bylo doposud a fandili jak to jen jde, všem mužstvům Sokolu Tasovice.