Výsledky

26.kolo

FC KUŘIM - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
10:0 (4:0)

BRANKY: HANZL 2, HUDEC 2, SOKOL 2, DANČÁK, SKOUMAL, RYCHTÁRIK, TIŠNOVSKÝ

Sobota 18.6.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

25.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - FC MORAVSKÝ KRUMLOV
7:0 (4:0)

BRANKY: SEDLÁŘ 4, BUDNÝ 2, SYNEK

Sobota 11.6.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

24.kolo

FC SVRATKA BRNO - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
9:2 (3:1)

BRANKY: SEDLÁŘ, SYNEK

Sobota 4.6.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

23.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - FK MUTĚNICE
0:2 (0:0)

BRANKY: ZÁVORKA, HAVELKA

Středa 15.6.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

22.kolo

TJ TATRAN STARÝ LÍSKOVEC - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
4:3 (2:1)

BRANKY: BUDÍK 2, HADRABA, PARFUS - SZAJKO, SYNEK, SEDLÁŘ

Neděle 22.5.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

21.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - 1. SC ZNOJMO "B"
1:8 (1:5)

BRANKY: BUDNÝ - VALA, HRAZDÍLEK, HÁJEK, NEHYBA, NOVÁK, ZVĚŘINA, VLASTNÍ

Sobota 14.5.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

20.kolo

SK SLATINA - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
2:2 (0:1)

BRANKY: KUČERA, KRČMÁŘ PETR

Sobota 7.5.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

19.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - ČAFC ŽIDENICE
0:1 (0:0)

BRANKY: KOTÁSEK

Sobota 30.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

18.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - RSM HODONÍN "B"
1:6 (1:1)

BRANKY: ZAHRADNÍK - KNOTEK 2, BIZA, KYSELKA, MOKRÝ, NĚMEČEK

Sobota 23.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

17.kolo

FK BLANSKO - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
5:3 (3:1)

BRANKY: ŠEVČÍK 4, ZOUHAR - SYNEK, SZAJKO, KUČERA

Sobota 16.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

16.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - FC BOSKOVICE
0:6 (0:0)

BRANKY: ŽIVNÝ 2, BLAHA 2, PREČ, STŘÍŽ

Sobota 9.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

15.kolo

FC DOSTA BYSTRC-KNÍNIČKY - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
3:0 kontumačně

Sobota 2.4.2011

_________________________________________________________________________________________________________________________________

14.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - MSK BŘECLAV "B"
0:3 (0:1)

BRANKY: PÁTEK, WALLISCH, ČAPKA

Sobota 13.11.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________ 

1.kolo

MSK BŘECLAV "B" - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
3:0 (1:0)

BRANKY: KOLAJA, WALLISCH, ŠUBÍK

Neděle 7.11.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

13.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - FC KUŘIM
0:13 (0:3)

BRANKY: KYOVSKÝ 3, SKOUMAL 3, STŘÍŽ 3, RICHTÁRIK 2, DANČÁK, HANZL

 

Sobota 30.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

12.kolo

FC MORAVSKÝ KRUMLOV - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
3:0 kontumačně

Neděle 24.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

11.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - FC SVRATKA BRNO
0:4 (0:2)

BRANKY: PECHA, SOCHA, ZLÁMAL, JANOUŠEK

Sobota 16.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

10.kolo

FK MUTĚNICE - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
4:0 (2:0)

BRANKY: DUCHOSLAV, HAVELKA, RÁB, ZÁVORKA

Sobota 9.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

9.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - TJ TATRAN STARÝ LÍSKOVEC
0:6 (0:4)

BRANKY: LAGRON 3, VOBORNÍK, FREMML, BELÁK

FOTO ZE ZÁPASU: ZDE

 Sobota 2.10.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

8.kolo

1. SC ZNOJMO "B" - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
9:0 (7:0)

BRANKY: NOVÁK 4, ZVĚŘINA 2, LE, NEHYBA, VALA

Neděle 25.9.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

7.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - SK SLATINA
2:3 (1:1)

BRANKY: DVOŘÁK, SYNEK - VALA 2, MICHALEC

Neděle 18.9.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

6.kolo

ČAFC ŽIDENICE - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
4:0 (1:0)

BRANKY: DUCHOSLAV, HRNIČIAR, KOTÁSEK, ŽENATÝ

Neděle 12.9.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

5.kolo

RSM HODONÍN "B" - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
9:0 (5:0)

BRANKY: BÍZA 4, KNOTEK 3, KYSELKA, ROUZEK

Sobota 4.9.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

4.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - FK APOS BLANSKO
1:7 (0:3)

BRANKY: DVOŘÁK - HORÁČEK 3, ŠEVČÍK 2, SKOUPÝ, BLÁHA

Sobota 28.8.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

3.kolo

FC BOSKOVICE - TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší
9:0 (4:0)

BRANKY: VYBÍHAL 3, DANĚK 2, KLIMEŠ, PŘIBYL, VONDÁL, ŽIVNÝ

Neděle 22.8.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

2.kolo

TJ SOKOL TASOVICE dorost mladší - DOSTA BYSTRC 
2:9 (0:3)

BRANKY: KUNC, SZAJKO - TOMEK 2, KOCMAN 2, KRATOCHVÍL, KABELAČ, PIVOŇKA, JUŘÍČEK, FRETZER

Sobota 14.8.2010

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Kontakt

TJ Sokol Tasovice

phoust@seznam.cz

Tasovice 193
Tasovice
67125

603712517

Vyhledávání

Správce stránek: Zdeněk Macháček
E-mail: Mach.11@seznam.cz

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode