3. ročník-červenec 2023

 

 
 
 

ZNOJEMSKÝ deník.cz

Memoriál Radka Lašáka se na hřišti v Tasovicích konal letos už potřetí. Kamarádi tak vzdali hold svému někdejšímu spoluhráči.

Fotbalovým memoriálem Radka Lašáka prošel nejlépe tým bývalých hráčů

Již potřetí si Tasovičtí připomněli aktivním sportem svého kamaráda Radka Lašáka. Memoriál na jeho počest přilákal třetí červnovou sobotu několik týmů. Trofej pro vítěze nad hlavu zvedla skvadra kolem Miroslava Paula.
Na turnaji v malé kopané se každoročně setkají přátelé i lidé, kteří na Radka Lašáka, někdejšího fotbalisty divizní tělovýchovné jednoty, chtějí vzpomenout. Od rána do odpoledne mezi sebou bojují o pohár ti, jež Lašáka zažili, anebo mu jen chtějí vzdát hold.
Letošní ročník vyhrál tým Miroslava Paula složený z hráčů, jež prošli tasovickým klubem. Stříbro bralo mužstvo Old Boys pod vedením Petra Horáčka. Třetí místo vybojoval mančaft nesoucí název Blbé kopačky. "Turnaj proběhl v přátelském duchu. Dík patří hráčům, rozhodčím i divákům. Mnozí z nich oslavovali ještě do večerních hodin na zábavě s kapelou Oryon, která na memoriál navazovala," uvedl za pořadatele Pavel Lapeš, fotbalista TJ.
Příští, už čtvrtý ročník tohoto turnaje proběhne na hřišti v Tasovicích opět příští rok v červnu. Koná se vždy týden po ukončení mistrovských soutěží.
 
 
Sponzoři tohoto turnaje
Zahájení turnaje
 
 
1. místo-TASOVICKÁ MINULOST
2. místo OLD BOYS
3. místo BLBÝ KOPAČKY
4. místo EXCALIBUR
 
 
5. místo NO NAME
6. místo HOUSLICE
7. místo DIE MANSCHAFT
8. místo TASANDA "C"
9. místo POLENA
 
10. místo Hrádek
11. místo
12. místo  OBEC TASOVICE
Nejlepší střelec-David Ledecký
Nejlepší hráč-Matůš Lacko
Nejlepší brankář-Michal Stejskal
Rozhodčí
z leva Vladan Vodák-Aleš Richtr-Bukáček Pavel st.
 
 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode