Novoroční fotbal 1.1.2022

Branky: střelci nenahlášeni

Sestava - ŽENATÍ:

Horní řada z leva

Bukáček Pavel st.(R)-Dítě Lukáš-Macháček Petr-Murník Jan-Doležal Zdeněk-Hnaníček Josef-Houšť František-Fila Radek

Spodní řada z leva

Doležal Lukáš-Sláma Petr-Juhaňák Martin-Vomočil Václav-Horáček Petr-Bulín Pavel(brankář)-Vašina Petr(starosta Tasovice)

Sestava - SVOBODNÍ:

Horní řada z leva:

Lapeš Pavel-Bukáček Pavel st.(R)-Heneš Tomáš-Lapeš Radek-Kodytek Ondřej-Fajkus Vojtěch-Dítě Lubomír-Krčmář Petr-Bukáček Pavel ml.-Mlejnek Jan

Dolní řada z leva:

Tomaszewský David(brankář)-Prekop Jindřich-Dítě Marek-Kodýtek Jakub-Chamko Michal-Kučera Pavel

Foto z novoročního utkání od pana Šimíka ZDE

Celkové foto z utkání obou mužstev

Horní řada z leva:

Macháček-Dítě L.-Murník-Lapeš P.-Vomočil-Kodytek O.-Doležal Z.-Vašina P.-Hnaníček-Bulín-Horáček-Houšť F.-Dítě L.-Bukáček ml.-Heneš-Bukáček st.

Dolní řada z leva:

Sláma-Prekop-Fila-Juhaňák-Dítě M.-Doležal L.-Kodýtek J.-Fajkus-Lapeš R.-Chamko-Kučera-Pacula

První den v roce 2022 proběhne na hřišti TJ Sokol Tasovice "novoroční" fotbálek. Sraz hráčů na toto utkání bude od 13.00 hod. v  prosorách kabin.Hráči se rozdělí na dvě mužstva SVOBODNÍ a ŽENATÍ. Předpokládné zahájení tohoto zápasu bude od 14 hod. na umělém povrchu.Po celou dobu utkání, bude pro hráče a přítomné fanoušky připraveno malé občerstvení na dopnění tekutin přímo na hřišti.Všechny hráče a fanoušky tímto zveme na první utkání v novém roce 2022,které jistě bude mít pokračování i po tomto zápase v hospůdce na hřišti.

Přiložené foto je z novoročního fotbálku -zima 2017