Novoroční zápas 2017/2018

NOVOROČNÍ FOTBAL

SVOBODNÍ vs. ŽENATÍ

BRANKY: 10. min MACHÁČEK vl., 15. min PREKOP, 42. min HENEŠ, 57. min PREKOP,  66. min HARENČÁK T., 69. min FUKAL, 71. min HARENČÁK T., 33. min FUKAL  - 30. min VOMOČIL, 45. min HOUŠŤ FR., 49. min HOUŠŤ FR., 55. min DÍTĚ LUK., 61. min BUKÁČEK, 68. min JUHAŇÁK

Překvapivě teplé počasí provázelo první fotbalové utkání roku 2018. Proti sobě opět nastoupilo mužstvo svobodných proti ženatým. Průběh utkání byl jako na houpačce a nikdo do poslední chvíle nevěděl, kdo toto derby zvládne lépe. Výsledek hovoří za vše, ovšem po utkání došlo dle pravidel ke kontrole občanských průkazů a to hlavně údajů o rodinném stavu. Rozhodčím zápasu bylo zjištěno, že jména Tomáš Harenčák, Radim Kodytek a Jaroslav Fortelný nastoupili na svobodné neoprávněně. Tudíž jako každým rok zvítězili ženatí a kontumačním způsobem. A dle nestranného pozorovatele vyhráli i v místní hospodě...

Sportu zdar, fotbalu obzvláště