Novoroční fotbal 2013

Po roční odmlce proběhl na zledovatělém pískovém hřišti v Tasovicích novoroční fotbálek a prestižní souboj SVOBODNÝCH a ŽENATÝCH.

SVOBODNÍ 7:3 ŽENATÍ

Branky: FORTELNÝ JAROSLAV alias Jajda Kužel 3, ČOP, PAPAJ, PREKOP, FORTELNÝ VL. - MACHÁČEK 2, HOUŠŤ FRANTIŠEK

Ženatí neuhlídali nejlepšího střelce svobodných Kužela a ten je ztrestal hattrickem. Krásnou brankou se prezentoval Papaj, který před střelou zavřel oči a z voleje skóroval. Dalším překvapením byla záhadná střela Prekopa, která skončila u pravé tyče zaraženého gólmana Doležala. Za ženaté skóroval sice Macháček dvakrát, ovšem po zápase byl přejmenován na Netrefila.

Sestava svobodných: Heneš, Lašák, Papaj, Dítě Marek, Čop ml., Fortelný J., Fortelný Vl., Prekop, Murník, Helebrant, Svatoš

Sestava ženatých: Doležal, Vomočil, Houšť Pavel, Houšť František, Harenčák J., Čop st., Horáček, Macháček, Juhaňák

PS: Delegát zápasu Šmarda po zápase do zápisu uvedl, že hřiště nebylo způsobilé k hraní, tzn. vyhlásil kontumační výsledek 3:0 pro hosty - tedy ženaté.